Kadabřin zákazník (31.7. - 3.8.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Kadabřin zákazník (Mňau-babin zákazník) ::..

    [​IMG]
    Začátek akce: 31.7.2020 ve 14:00
    Konec akce: 3.8.2020 ve 22:00
    Obtížnost akce:
    • střední
    Dostupnost akce:
    • level 3
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  2. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Už zodpovězené dotazy
     
  3. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Super, konečně se na Bubu plochách bude něco dít ;). Už nevím co tam pěstovat, všechny úkoly hotové a od každé rostliny po více jak 20 tisíc ks. Určitě jsou tací, co mají zásoby mnohem vyšší, ale já jsem spokojená xD
     
  4. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Těch bobulí je málo, 3 mně nestačí, chci jich minimálně 20 s různými časy pěstování, nejdelší třeba 72 hodin!! A Majdy? Aspoň 7, na každou noc v týdnu jinou ... :music:
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Zase nic pro mne ;)
     
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    V Reichu maji nejaky jiny kalendar a dnesek jim pripadl na Aprila? o_O Tady uz se nekdo fakt strelil spuntem do hlavy s temi prazdninovymi akcemi :wuerg:

    EDIT: bbowling Jako ze bys mel zitra Majdu, v sobotu Lenku, v nedeli Adelu atd.? xD
     
    Naposledy upraveno: 30/7/20
  7. Paradoxon

    Paradoxon Pisálek fóra

    Funguje prosím Vás JMS i na strašidelné plochy?
     
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Paradoxon Funguje... plus k tomu muzes pouzit nejaky bonus rostl. vynosu, jestli mas ve stodole nebo tocit kolem nestesti a doufat ve stesti, ze ti nejaky padne (pozor na booster uplnkove sklizne +2... ten nefunguje na akcni kytky).

    EDIT: Super... zda se, ze jsme prisli k novemu matematikovi, tak doufam, ze aspon chvili vydrzis hrat ;)
     
    Naposledy upraveno: 30/7/20
  9. Paradoxon

    Paradoxon Pisálek fóra

    Tak spravený propočet za použití MJS.
    Nejvíc výhodné je pěstováni Zelené bobule kde je potřeba i nejméně padátek.
    [​IMG]
    Snad někomu pomůže.
    Edit: Uvedené udaje jsou pro všechy úkoly ne pouze pro stonek+dekorky.
     
  10. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Ještě tato akce, někdo se tu asi zbláznil. Mám se zbláznit také?
    Kdepak, ještě se pokusím chvíli odolávat a pak zřejmě půjdu.
    :D
     
  11. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Asi budu pěstovat jen na jednom poli nemám bubákovské ůkoly všechny takže co se stihne bude ono půjde.
     
    DANKA722 a berkaKolchoznice tohle ocenili.
  12. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Ve srovnání s tím co se děje kolem, tohle je na pohodu 8).

    Vybírat bedny, pěstovat na farmě a na Baha, plnit sloupce pak úkol v Družstvu. Teď pěstovat na děsivých plochách, mletí ve mlýně. Tak myslím, už toho moc nechybí a je vidět, že RT chce aby toto léto bylo nezapomenutelné o_O. Jen jsem zvědav na co zapomenu :D.


    Hezkou hru ...
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    -migos- Diky za soupis :mad:;) Ted jsem zvedla telefon a jeste si k tomu pripisu, ze od zitra seceme sol. elektrarnu (ma byt krasnych 31 st.) a jdu si hledat provaz a vetef xD
     
  14. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Konečně akce na léto na pohodu. A dokonce si lze vybrat - kdo chce sbírat 2x denně tak 11 hod akční, kdo vícekrát tak s jinými časy. Splnitelná taky v pohodě.
     
    evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  15. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Akci pojedu. Že bych splnila si iluze nedělám. Mám jen jednu plochu. Druhou otevřenou nemám. Co splním, to splním. Sklízení/setí jde kombajnem rychle a je jedno, zda místo čtyř ploch sklidím pět. Jen budu doufat, že v zápalu boje nesklidím i tulidomek nachystaný na jinou akci.
     
    raddre, zelenamys a evainfo tohle ocenili.
  16. babina51

    babina51 Veterán fóra

    No sláva ,stejný čas má FA i BAHA,tak pojedu na zelenou - zaseju a sklidím vše jedním šmahem.Rostlin napěstováno,úkoly splněny tak pojedu v pohodě.Stonek ujde.
     
  17. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Sním či bdím...další akcička... když bláznivá farma,tak i bláznivá farmářka, pojedu taky po zelené,plochy otevřené obě, toto bude odsejpat rychleji :D
     
  18. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    To je najednou akci! A zrovna to vychazi kdyz nemam tolik pristupu k internetu :( no zkusim, jestli to pujde, chtela bych rajceho :)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zelenou, říkáte? To dřív z toho všeho zezelenám:wuerg:
    Plochy mám otevřené obě, ale málo kupónů, no něco uhraju, Majda je sousedka, tak jí nějakou omajdu můžu nabídnout :D ta by mě hnala, ale možná růžovoučká by jí sedla:p
    Edit: berka, to raději nebudu zkoušet, ta léta už mám za sebou :D, ale pěstovatzele nou se odvážím
     
    Naposledy upraveno: 30/7/20
  20. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Pokud použiješ místo zelených bobulí, zelenou - peprmintku ,určitě zezelenáš a nejen to :p
    Objevila jsem zapomenutých 19 kousků Booster úplňkové sklizně,tak doufám,že fungují i na akční...to jsem už taky zapomněla :D
     
    jeannette.mrazova a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.