Kaštanový festival (21.11. - 28.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 20/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Tak už mám kaštanovou srnu,ještě musím splnit 3 úkoly
     
    Linnhe tohle ocenil(a).
  2. Jenifer.76

    Jenifer.76 Perspektivní autor

    dle první strany:
    Dodávat lze následující zboží, a to jak z farmy, tak Bahamaramy - plodiny, plody stromů, zvířata, šlechtěnce, akční plodiny slunečnice topinambur (protihodnota 20), kaštanové mrňousy (protihodnota 120).

    takže kdo ví?..... taky jich mám plnou stodolu
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj

    Na tuto akci jsem se docela těšil a jediné co jsem do toho investoval bylo 25 Kč za malý košík. Jinak mám zásoby SH, které mám z úkolu, z obr stromů a akcí. Pěstoval jsem s bílou neviností a vánočkou a i tak mrňousi padají
     
  4. Kaacenka

    Kaacenka Zelenáč fóra

    Zdravím farmáře :) Taky to vidím jen na splnění prvních 3 úkolů, přece si nevycucám všechny zásoby ve stodole... Poslední dobou mi příjde, že skoro u každé akce je toho víc a víc :( Jinak všem co budou plnit celou akci přeji hodně štěstí a zábavy, ať se dílo daří:D;)
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  5. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj dolarka10, ak máš nejaké nezrovnalosti na účte, tu na fóre príčinu nezistíme, preto sa obráť prosím na hernú podporu,len ona ti môže preveriť účet, čo sa naozaj stalo.Ďakujem
    >>Ako kontaktovať hernú podporu<<
    Skoré vyriešenie a peknú hru prajem
     
  6. budulínek

    budulínek Pisálek fóra

    I já se asi přidám ke "stávkařům" a úkoly se šlechtěnci zřejmě plnit nebudu. Sice ve stodole nějaké mám - na akci by to vystačilo, ale je to moc velká oběť a ceny tomu absolutně neodpovídají. Stodola by byla totálně vyčištěná a za to kolik jsem investovala do SK a toho času ani nemluvím, se šlechtěnci se mi totiž moc nedaří. RT by už opravdu měli začít používat hlavu a ne svoje peněženky. Takhle za chvíli z Farmeramy zběhneme všichni a to jsem byla vždy její obrovský fanda a občas i zainvestuju, ale akce tohoto typu mi nějak berou chuť do hry.
     
    skalara.v a Linnhe tohle ocenili.
  7. .ADRASTEA.

    .ADRASTEA. Rádoby autor

    Zdá se, že někdo zřejmě spadl z jahody na znak... jinak si nedovedu vysvětlit ty pekelné protihodnoty všeho, co se má dodat... :eek::(-.- Dojedu to až tam, kde budu mít pocit, že se to ještě nechá a pak se na to vyfláknu...
     
    skalara.v, Janké861 a Mersi7 tohle ocenili.
  8. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak akce je sice na protihodnotu celkem náročná ale asi to dám. Do TOPky nejdu na to nemám jen jsem koukal že už tam někdo je a zrovna vede má sousedka :D :3 Jinak všem co tam jdou přeju hodně štěstí. :)

    slunečnice tupinambur: mam 4.094/16.650 chybí 12.556
    kaštanový mrňous
    : mam 214/620 chybí 406
     
  9. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Česká hráčka ve vedení? Jen tak dál;)
     
  10. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Podarená akcia, pokúsim sa splniť aspoň prvé tri kroky. :)
     
  11. pusinka2011

    pusinka2011 Rádoby autor

    Já v topce taky vidím jen prvních 5 a dál nic. A kolečko myši použít nemohu, neboť mám touch prd)))))
     
  12. artex

    artex Perspektivní autor

    Zrovna pracuji na na posledním úkole v soutěži zemědělců... -tak to místo tam, budu vyhazovat sem:) Zas toho tolik není a šlechtěnci použiju ty, co vypadli z kola štěstí... tedy akce v poho
     
  13. LOKETINOV

    LOKETINOV Aktivní autor

    Tak dneska dokončím ty 3 první úkoly a konec. Protože kdo má pod čepicí a nechce se mu vkládat nehorázný sumy za šlechtěnce a zvířata dál prostě nepůjde :D
     
    mausicek tohle ocenil(a).
  14. Monicka79

    Monicka79 Vycházející hvězda fóra

    Tak dnes dám 6 úkol a zítra 7 a můžu začít házet do sudu jen doufám že se budou moc házet i produkty mám hodně pírek tak aby mě tam zvířátka ve stodole ještě nedostali alergii :D
     
    skalara.v a Witchy.D tohle ocenili.
  15. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Krásný den všem...tak já splnila první tři úkoly a budu přemýšlet jestli jít dál,ale do tet jsem si vše spočítala pěkně na prd.....moje počty opravdu stojí za starou bačkoru...měla jsem tam dát 5986 karafiátů a nakonec stačilo 353...zvěř...ani nebudu vypisovat co vše jsem tam měla dát...nakonec stačilo:900 koz a 95 včel...jediný co jsem dobře spočítala tak byli mandle dala jsem tam stejný počet jako jsem spočítala 938...a tak mám obavu,že jsem spočítala špatně i ty šlechtěnce:wuerg:Takže jak jsem si vybrala stonek tak půjdu dál,protože černotu tam opravdu nechci;)

    Všem TOPkářům fandím a držím pěsti...já to budu jen sledovat,protože pokud bych se pustila do TOPky tak budu mít úplně prázdnou stodolu a nebyla bych napsaná ani na posledním místěxD
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky všem .... tak to mi nějak uteklo ... :oops: podle kalendáře jsem počítala s "Dožínky" 22.11. ..... tak já hlava dubová se jdu na to vrhnout a uvidíme :p
     
  17. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    tazvenuse: bohužel ona je z polska :D ale třeba jí někdo z čr nebo sk převálcuje :D
     
    Diakon76, maruska1020 a martinek37 tohle ocenili.
  18. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    5 úkol hotov ještě mi chybí 9000 topinambur a 180 kaštánků ;)

    Farmeráma 94 - Bahamaráma 209
    listopad 2010
     
  19. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    Ahoj všem....TOP je každopádně výzva, hlavně pro ty, co nějaké zásobičky mají....a já jim to přeju, jdou do toho s tím, že bude po zásobách, s nějakým riskem, i je to stálo mnoho úsilí, no ne? Ať se tu vymyslí cokoli, vždy se najde někdo, komu něco bude vadit. Je to na zvážení každého z nás, kdo do toho jde, kdo si chce zahrát....jasné, že ti co začali, tuto akci nemohou splnit....já to hraji 4 roky snad a nikdy jsem do TOP nešla, až dnes po těch letech by to stálo za úvahu, i když tak velké zásoby nemám si myslím...ale kdoví, třeba by to stačilo na to 1000. místo:) Vy co něco nemáte, v poklidu to vzdejte a plňte si nějaké trvalé úkoly v družstvu...tam máte odměny jisté také....a bude mnoho dalších soutěží...i já se posouvala postupně nahoru, neměla jsem rozhodně vše hned....prima sobotu a fajn hru:)
     
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak pestovani jde dobre, vypadavani je prakticky hotovy (sklidim akcni a zitra je to), slechtenci zdrazili nez jsem ziskal protihodnoty a spocital si kolik mam (no moje chyba ze proste to tam nehodim), ale zadny figl na seznam topkaru nefunguje... dumam jen kdyz mi to VSUDE nuti rolovat (nesmyslne maly okynka a v nich rolovatka) ale staci kdyz obcas nekdo hodi kolik ma ten na 1000 miste a tak odradit vcas nestastniky pred uplnym bankrotem...
    Docela by bylo zajimavy vedet, zda RT tusi, ze kdyby vhozeny protihodnoty prevedli na BZ u tech co nedosahnou na TOPku, tak zmizi mraky zasob (coz je cil RT), nikdo se nebude tak rozcilovat (coz by mel byt cil RT) a ty co nedelaji akci popichne k investicim treba do kombajnu (coz je vyplata RT)...

    Vypadavat ma 89 kastanku/den, v tuto chvili ma byt 81 ([2.ukol]+11 ) nebo chybet 539, mam 325 (chybi 295 ), mam 52% hotovo.
    Stav topinek : idealne 2192 kusu (2422/den, [2.ukol]+1342 kusu ), mam 1902 z 16950 (11% ).
    Zatim uplynulo 12% casu, zbyva 146 hodin.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.