Kaštanový festival (21.11. - 28.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 20/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Monicka79

    Monicka79 Vycházející hvězda fóra

    Tak jdou dodat i mutanti z kukaček ted jsem je tam naházela
     
  2. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    Twinky, to jsi celá ty, zas to bereš nějak hopem.
    Zapomněla jsi na Moničku a bropyk je taky stále ještě na vážkách.
    Počkej, až se do toho z hecu zapojí i náčelník, tak budem všechny tři nahraný xD


    EDIT: dobrá zpráva Moničko, díky moc!
     
    Naposledy upraveno: 21/11/14
    alexandrakerulova00 a Mersi7 tohle ocenili.
  3. Lucye632

    Lucye632 Perspektivní autor

    A jak moc mrňavý jsou ty kaštany? Mám recept na výbornou kaštanovou buchtu. Tak, že by mi pekárna alespoň nestála.......

    Topinambury sice pěstuji, ale tak nějak pro radost. Nikdy mi moc nechutnaly. Já radši brambory.

    Úkoly si splním, ale do TOPky nejdu. Vlastně ani nemůžu. Ale budu fandit těm, kteří se do toho pustí.
     
  4. sand0kan

    sand0kan Pisálek fóra

    Splním pouze první dva úkoly, nechci mít šedý stonek a šlechtěnce se mi kupovat nechce. Aspoň že na ty první dva úkoly nemusím skoro akční pěstovat a 40 SK je fajn.
     
  5. jahudka81

    jahudka81 Rádoby autor

    Přidávám se k těm, co budou plnit pouze první dva úkoly. Šlechtěnci (tedy to málo co jich mám) pěkně přezimujou ve stodole. :) To fakt nemá smysl, s takovou by se člověk s tím šlechtěním v životě nikam nepohnul. A peníze teda fakt netisknu :)
     
  6. LOKETINOV

    LOKETINOV Aktivní autor

    Jahudka naprosto souhlasím. Tohle opravdu přepískli -_-
     
  7. jandak

    jandak Rádoby autor

    Ahojky zdravím všechny farmáře, tak já budu plnit pouze dva úkoly, nějak mě odměna neinspirovala natolik, že bych měla dávat 2.5 mega vyšlechtěných zvířat. A pro ty kteří se rozhodnou jít do této soutěže držím palečky.
     
    jaji a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  8. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Mno, tak jsem splnila 2 úkoly a končím. Vám všem odvážným můj obdiv a příští rok vám to natřu jo? xD;)
     
  9. batcaver

    batcaver Zelenáč fóra

    Do akce jdu, pokusím se i o TOP, protože jsem se docela dlouho na akci připravoval. Ale co mě dostalo, jsou šlechtěnci (s nimi jsem vážně nepočítal) a minimální hodnota akční plodiny a "vypadávátka". Takhle jsem si to rozhodně nepředstavoval.
     
  10. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    ta-divná-brambora: 2255 ve stodole, osazeny všechny plochy
    kaštánci: 279

    dobrou noc, strýčku Fido ;)
     
    evca190, Lyzarka a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  11. Linnhe

    Linnhe Pisálek fóra

    Posledné moje aktívne týždne na farme sú plné nejakých akcií, už po tej nedávnej som si vravela, že sa po nej budem dlho spamätávať a že potom budem pestovať veci hlavne do zásob a tak, aby som dosiahla marmeládnika štvorku a mohla vyrábať MJZ. Akosi sak však stále niečo deje, každú chvíľu nejaká akcia, bez možnosti vydýchnuť, načerpať sily. Niežeby som sa sťažovala, len to už akosi nezvládam a moja stodola tiež nie. Takže aj keď sú gaštančeky krásne, budem ich musieť oželieť a radšej pohádžem veci do úloh v družstve. Pri tomto možno splním prvú úlohu a tým to hasne, rozhodne sa už nemienim pretrhať, vstávať počas noci alebo kupovať veci. Takže sa pridávam k väčšine (ako som tak čítala) a budem pestovať a chovať do zásoby :) Veľa zdaru odvážlivcom, ktorí sa do úlohy pustili :)
     
  12. Erča101

    Erča101 Vycházející hvězda fóra

    Tak 5. úkol hotový :)
    Pokračování zítra ráno.
    Dobrou noc.
     
    skalara.v, Linnhe a Petka03 tohle ocenili.
  13. Rony84

    Rony84 Perspektivní autor

    No, tak po dlouhé době chválím dekorace, tentokrát se opravdu zadařilo..
    Ale zase to kazí tisíce akčních, o šlechtěncích ani nemluvím. Kdy bude nějaká akce pro normální farmáře?
     
    kajafra1 tohle ocenil(a).
  14. llew65

    llew65 Vážený autor

    S těma šlechtěncema to teda někdo pěkně pohnojil. To musel někdo vymyslet přímo hlavou (dutou)! Každý se tady honí při BB za šlechtěnci do družstva a tady jich mám jen tak zbůhdarma vyhodit do stoupy skoro za 2 miliony? To bych tedy musel být padlý na hlavu stejně jako ten matěj, co to vymyslel. Takhle odradí víc hráčů, než si myslí. :wuerg:
     
    skalara.v, švestinka a jaji tohle ocenili.
  15. jaji

    jaji Vévoda fóra

    ahojte vsichni, no, nechtela jsem byt prilis negativni, kdyz jsem si precetla akci, abych tu nevypadala jako nekdo, kdo si stale stezuje :) komu se nechteji zdolavat prekazky... tak jsem si rekla, ze si dojdu pro SK a pak si prectu diskusi... joj, jake me tu cekalo prekvapeni, ze vetsina tuto nesmyslnou akci bojkotuje. Opet se stridaji pekna a mene pekna az UBBK akce :) ubbka vysvetlim pres holoubka, kdyz bude nekdo chtitxD takze vsem pevne nervy, bude hur, lip uz bylo :)
     
    tazvenuse a jandak tohle ocenili.
  16. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak pro dnešek už končím :p. Stihl jsem toho poměrně hodně, takže spokojenost. Následuje víkend, takže bych měl přes den stihnout 2 otočky v pohodě, tak uvidím ;). Dnes jsem dal přes noc akční ať přibývá :). Kaštany padají celkem dobře.

    slunečnice topinambur: 2153 / 16 650 ( chybí 14 497 ) + zaseto na všech plochách
    kaštanový mrňous: 231 / 620 ( chybí 389 )
     
    Naposledy upraveno: 22/11/14
    Mersi7, evca190 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Pro dnešek končím těsně před branami topky, 7. úkol dodělám zítra a hurá na topku :music::D
     

    Připojené soubory:

  18. barca279

    barca279 Vážený autor

    ludia dobri da sa ta slnecnica sadit aj na baharamu?
     
  19. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj barca279, áno akčná slnečnica sa dá sadiť aj na Bahamarame, všade kde sa dá umiestniť pole.
    Peknú hru prajem
     
  20. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    barca 279:Nechápu, lidé dobří, proč si to nepřečteš ve FAQ nebo proč to rovnou nezkusíš?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.