Kaštanový festival (21.11. - 28.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 20/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 71Romca22

    71Romca22 Pisálek fóra

    Všem umístěným gratuluji ... :)obdiv těm, kteří se i jen pokusili...

    Sousede Andersene... ještě tu o červený karkulce, prosím ;)xD
     
    Erča101, michnaj a mousicka tohle ocenili.
  2. Slovakia47

    Slovakia47 Zelenáč fóra

    chcem sa podakovat vsetkym susedom a hracom ktory my posielali vyrobky a ktory ma podporovali aby som sa dostal co najvysie vam vsetkym dakujem!!!!!
     
  3. mousicka

    mousicka Guest

    Pripájam sa ku gratulácii pre všetkých ktorí sa umiestnili v TOP1000 a zároveň aj klobúk dolu pred tými ktorí sa zúčastnili, ale nevyšlo im to....nabudúci rok sa možno pridám k vám aj ja....povedala som to síce už minulý rok xD, ale tento naozaj nebol čas na prípravu....takže hor sa do zásobovania, nech to o rok vyjde aj tím, ktorím to nevyšlo tento rok ;)
     
  4. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    si robíš srandu? ;) veď to je super Slovakia47 na 1.stránke a Tebe nikto negratuluje, dobre, že si sa ozval, prepáč, gratulovala som všeobecne, ale veď vieš, my pred miliardármi máme rešpekt, fakt výborné, GRATULUJEM!!! , čo k tomu dodať, ;)xD, asi to bude málo, no pošlem Ti niečo pre radosť, naozaj sa teším, len si bol dosť záhadný, nabudúce napíš aspoň čiarku na fórum ;)
    Veľmi som Ti fandila a chcela a verila, že v TOP5 budeš, ďakujem, že si dal My Slováci!!!

    a verím, že naše dievčatá už pripravujú podpis pre VÍŤAZA, stačí kuknúť na ten môj od astrid, však je výborný;)
    A najbližšie asi MS v hokeji, uvidíme, akí budeme zomknutí ;):music:xD

    keďže som už taká rozpísaná - miska006 alias miskin otec kde si? neverím, že nehráš, veľmi tu, na fóre, chýbaš ;)
     
    Naposledy upraveno: 28/11/14
    dasa717 a nona2222 tohle ocenili.
  5. _fifina_

    _fifina_ Zelenáč fóra

    Gratuluji všem co se umístili v TOPce :)
    A zároveň já děkuji za gratulace.
     
    dasa717 a Lyzarka tohle ocenili.
  6. .Krakonoš.

    .Krakonoš. Perspektivní autor

    Gratuluji všem kdo se umístil v TOPce z česko-slovenské lokace. A hlavně si užijte ceny.;)
     
    Naposledy upraveno: 29/11/14
  7. sksima

    sksima Perspektivní autor

    Gratulujem všetkým čo sa umiestnili v TOPke. :)
     
    Erča101, Lyzarka a iDavis tohle ocenili.
  8. _merien_

    _merien_ Pisálek fóra

    Ahoj, také všem kdo se zúčastnili Topky gratuluji,všem kteří nás podporovali a drželi palce děkuji a zvlášť chci poděkovat pištorce,kopretině.82 a hudymu536 za podporu a pomoc. Pěkný den a pohodovou hru všem.
     
    zuzana57, dasa717 a Lyzarka tohle ocenili.
  9. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    janinka1979 je určitě "naše"

    Ještě jednou děkuji všem za veškerou podporu. Sice jsem to psala už do "poděkování", ale to hejno holubů, které se mi slétlo na farmu, to jsem opravdu nečekala.
    Všem vám strašně MOC děkuju. Moc si toho vážím!

    Jen se teď musím jít podívat, jestli pro ty holoubky zůstalo v mojí stodole alespoň nějaké zrní, aby neodlítli hladoví:p
     
    mousicka, zemanka01 a plyšulín tohle ocenili.
  10. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Také všem topkařům gratuluji - máte můj velký obdiv a respekt.
    A ti co neuspěli, mohou šílet příští rok znovu a toto brát jako dobrou zkušenost.
     
  11. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Není nějaké info,kdy budou asi připsány odměny?
     
    plyšulín tohle ocenil(a).
  12. DENISKA45

    DENISKA45 Rádoby autor

    Jsem opravdu velice zklamaná nevím jak někdo mohl tuto hru dotáhnout do konce jsou to takové hodnoty že i když jsem skoro vyplenila stodolu tak můj výkon dosáhl 6.Už začínám pomalu uvažovat o skončení s toto hrou i když ji hraji dá se říci od začátku začíná být pro mne zklamáním už tady jde opravdu jen o to kolik do téhle hry vložíte peněz? Ahoj zenkveta47.
     
    Julinka11 a Palik68 tohle ocenili.
  13. plyšulín

    plyšulín Aktivní autor

    Ahoj Denisko, nebuď zklamaná..Já hraju už pátým rokem a zkusila jsem to poprvé a dala to jen tak tak, bez pomoci a solidarity ostatních bych to nezvládla. A stálo mě to zlaté prasátko a slepičku..Tak nejde jen o peníze, ale o to, co obětuješ..a plodiny ve stodole kolem 100, aby bylo co sázet...
    Tak se připravuj a příští rok to třeba taky zvládneš..Budu ti držet palce.Můj soukromý tip: celoroční nákup javorové šťávy..)))
     
  14. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak já gratuluju všem :) Snad se mi podaří jit do topky příští rok :) Jinak zbylo mi cca 600 vypadávátek navíc. :p
     
    Julinka11 tohle ocenil(a).
  15. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Denisko i já musela obětovat růžovýho koníčka a zlatý prase...Ono taky záleží jaký jsi level. Já dřív taky spoustu úkolů nedokončila.
    Není vše jen o penězích. Někdy stačí výhodně koupit nebo prodat za herní měnu.
    Uvidíš, že příští rok vše v pohodě dáš..;)
     
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Je to prioritach, nekdo obchoduje a ma zisky, nekdo pestuje a prodava, nekdo sbira dekorace a postupuje v bodech, nekdo se jen bavi na foru :)
    Kdybych chtel do topky, prestanu pestovat a pojedu na stromy (hlavne baha) a suroviny pro remesla (krejcary), cely rok pak hledat nahodny levny prodeje cehokoliv, abych ziskaval protihodnotu... ted jsem mel cca 150 mega "surove" protihodnoty... s prodejem predrazenych a nakupem podcenenych bych dalsi ziskal, ale hlavne s pomoci spoluhracu, jinak to nejde...

    Vypada to stale stejne, jen jedno misto zatim bylo vyrazeno :
    999 keule66196666 143990592
    1000 lolimay 143860576

    (jo a ten seznam s kazdym kouknutim tvori v TEMP novy soubor - clipboardcache s cislem, 2.5 MB a je to HTML toho seznamu hracu, pak se musi rucne smazat)
     
  17. MartinSvirloch

    MartinSvirloch Zelenáč fóra

    Všetky ulohy som splnil ale nebolo mi pripisana odmena na stonke v neby!!!!!
     
  18. mousicka

    mousicka Guest

    Ahojte ,

    jesterka74 - najskôr sa musí preveriť, či všetci ktorí sa zúčastnili TOP1000 hrali férovo, a hneď ako sa overia výsledky, odmeny budú prisísané. Kedy to však bude, nevieme zatiaľ.

    MartinSvirloh - musíš najskôr kliknúť na šedý obláčik a dekorácie sa ti objavia. Ak sa ti doteraz však nepripísala odmena, kontaktuj prosím podporu hry-ako na to tu. Prajem skoré vyriešenie a peknú hru.
     
  19. Palik68

    Palik68 Pisálek fóra

    Po štyroch rokoch som po tejto TOPke úplne zrujnovaný. Nikdy viac ! Už nemám chuť začínať od začiatku,,,pozriem tu už len sem-tam
     
    plyšulín a janpalfi tohle ocenili.
  20. Googleen

    Googleen Pisálek fóra

    Pamatuju si když jsem na svém starém účtu plnila první dožínky.
    Byla jsem ve hře 3 měsíce a akci jsem téměř dokončila... Tenhle účet hraju rok + par měsíců pauza a dostala jsem se na úroveň 3. Podle mě jsou teď akce téměř nedokončitelné (alespoň pro ty co nejsou na farmě 24/7)
     
    tomokoco a Julinka11 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.