Kaštanový festival (21.11. - 28.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 20/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vasicekklima12345678

    vasicekklima12345678 Zelenáč fóra

    Kde najdu ten magickej strom? :D Vim sem vocas :D
     
  2. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahoj ve spolek ;)
    první zděšení, že akce začala dnes, měla jsem zafixovanou sobotu :D .. Do akce jdu.. z vláčku mám mraky obřích stájí na koníky a kozy a nahromaděné šlechtěnce "zadarmo" něco málo k tomu přihodím a mělo by to vyjít bez použití vyšších šlechtěnců ;)
    Ještě že jsem ráno nestíhala, měla jsem plnou farmu výroben a hups 147 pro začátek kaštánků ;)
    Tak s chutí do toho. Po splnění základních úkolů si udělám drobný propočet stodoly zda má či nemá cenu se pokusit o topku :D opovím si sama Nemá :D :D :D
     
    Witchy.D a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  3. Janush

    Janush Pisálek fóra

    Tak na akci jsem se moc těšila, vždycky jdu do všech na plno. Ale tohle... :( šlechtěnce bych tam musela dát opravdu všechny, fakt by mi ve stodole ani jeden kousek nezbyl a ještě bych musela něco dokoupit. Stonek je celkem na nic, ale ty dekorace zvlášť se mi líbí, tak uvidím jestli aspoň první úkol se šlechtěncema zvládnu. No, ale je to silný kafe teda :(
     
    Pavlahan tohle ocenil(a).
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Orliček,

    nemáme hlášený, žádný problém s připsáním rostlin. Pokud je na svém účtu nevidíš, prosím restartuj hru. Jestliže bude problém přetrvávat, nezbude nic jiného než kontaktovat, herní podporu.

    Jak kontaktovat herní podporu?
     
  5. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    tak rozpestovavam,ale ci sa pustim do vsetkych uloh,hmm ,tak to fakt neviem,slachtencov mam,aj navyse,ale zda sa mi to predrazene
    do top 1 000 nejdem,zbytocne mrhanie ,a tajomne odmeny,noo co vam poviem,keby to bolo presne urcene,tak by som porozmyslala este,ale macku vo vreci nechcem ,na 100% u mna by to boli oranzove kone,morky a jablon s katalpou ;):)
    vam co budete plnit zelam vela stastia :D
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    S tou sobotou mně také zmátli, ještě včera ráno v kalendáři byla akce naplánovaná od soboty 22.11.Pak samozřejmě vše v tichosti bylo opraveno na pátek 21.11. Asi to tak má být a vše je v naprostém pořádku.o_O
     
    švestinka, marcelina0007 a ananuki tohle ocenili.
  7. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Jedno velké zklamání - stonek jednou za 4 dny????? hmmmmm, co mě má motivovat? Navalím do toho půl stodoly, albych dokončila sedmý úkol a pak jít do TOP - to je určitě jen pro nejvyšší levely, kteří mají zásoby a už nemusí plnit jiné úkoly. A na co budou těm nejvyšším levelům ty krásné odměny? aby se ze 100. levelu posunuli rychleji do 110.??? Tak to musela být hlava, která tohle vymyslela...:(
     
    jaji, ezzra a michalka59 tohle ocenili.
  8. pusinka2011

    pusinka2011 Rádoby autor

    Nejdřív jsem se chystala jen na první úkol kvůli SK. Magický stonek, který mi dá jednou z čtyři dny kolem 7000 BBZ a 4500 BZ, klidně oželím. Ale teď mne zaujala dekorace kaštanový pavouk, co dává 2000 krejcarů za 12hod. Tak kvůli své hamižnosti asi budu muset plnit až do úkolu 6, ach jo ))))
     
  9. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Pajdo, děkuju, už je tam mam, jsou moc hezké

    Klárka
     
  10. Elis1947

    Elis1947 Rádoby autor

    Mám dotaz: kolik jste dostali slunečnic topinambur do začátku. Já jsem dostala 5 ks ale na fórum jsem četla 10 ks
     
  11. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    zase jsem náhodou zjistila, že běží nějaká akce...upozornění na ně se dávají strašně pozdě a pokud hráč farmu nevypíná, tak vesele sklízí a sází a vůbec neví, že se něco děje. Nevadí, začínám rozpěstovávat, zítra musím jet makat na chatu, bude prostoj a :ppak zase budu pokračovat...tak si vyhrňme rukávy a jdem makat:wuerg:xD
    akce mě ale moc nenadchla...je to stále horší a horší
     
    Naposledy upraveno: 21/11/14
  12. Erča101

    Erča101 Vycházející hvězda fóra

    Ahojky, tak jde to jak po másle.
    Mám díky SH z obřích stromů splněné 3. úkoly a v 20.20 budu mít hotový i 4. úkol.
    Topka volá ! Už se těším. :D
     
  13. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Elis1947, áno na začiatku akcie máme dostať 10 ks Slunečnice topinambur,
    ak to tak v tvojom prípade nebolo, kontaktuj prosím hernú podporu, iba ona môže preveriť tvoj účet
    >>Ako kontaktovať hernú podporu<<
    Skoré vyriešenie a peknú hru prajem
     
  14. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Tak nevím, ale většinu akcí, co dodělám, tak jen proto, že jsem byla upoutána na lůžko a nechodila do práce a + minulá, kdy mě fakt podrželi spoluhráči. Dostala jsem opravdu závratný počet vypadávátek. Tak nějak se ty soutěže pro běžného pracujícího nebo dítko školou povinné stávají bez finanční dotace nedokončitelné. Všem,co se do ní pustí přeji štěstí.......a minimální průvan ve stodole:D
     
  15. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    Tak až přestaneš blbnout a začneš přemýšlet, koho podpoříš letos, tak nezapomeň na svou nejoblíbenější sousedku xDxDxDxD

    Erči, sousedko, kam spěcháš, ten sud ti nikam neuteče :p
     
  16. Radoslav-Vrabel

    Radoslav-Vrabel Rádoby autor

    Táto akcia je o ničom.Spravím prvú úlohu a končím.Nie som sám kto do celej akcie nejde.Škoda zvierat ktoré som tak ťažko vyšľachtil a ešte za 2,5 mega.Keď kúpim SK a padajú o 1 stupen alebo o dva tak to som na tom dobre.Tak moja účasť v tejto akcii je 0,00nič.
     
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No start dobrej, ale nakupy slechtencu jen od oka, nemam ted zrovna cas to opisovat a pocitat... nasel jsem rozptyleny popis protihodnot u kazdyho druhu slechtence a taky i jinde, ale nikde zadny seznam, co by se dal rychle zpracovat... takze bud to co mam nakoupeno + obrstaje + stonek mi staci (prase, kun, koza, netopyr) nebo ne... muzu jeste uzit kukacky, ty jsou takova odpadni zalezitost...

    Vypadavat ma 89 kastanku/den, v tuto chvili ma byt 22 ([0.ukol]+22 ) nebo chybet 598, mam 145 (chybi 475 ), mam 23% hotovo.
    Stav topinek : idealne 597 kusu (2422/den, [1.ukol]+297 kusu ), mam 810 z 16950 (4% ).
    Zatim uplynulo 3% casu, zbyva 162 hodin.
     
  18. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.Plním akce všechny,ať jsou odměny jakékoli.Teď jsem ale na vážkách,jestli do téhle akce naházet má těžce vydřená zvířátka a šlechtěnce.Udělá mi to pěknou díru v stodůlce.No ještě si to musím propočítat.První 2 úkoly udělám určitě.Do Topky nejdu,tak velké zásoby opravdu nemám a to dřu jak soumar každý den.
     
  19. Zetor310

    Zetor310 Pisálek fóra

    ahoj.taky se pripojim k ostatnim :D,delam akci jen do 3 ukolu.:pty ceny me zato nestoji:wuerg:
     
  20. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Super....takže Jarda, Franta, Maruš, Tonda a Žofka akci nedělají, takže nám teď s Erčou a Witchy zbývá dohodnout se, která bude v TOPce první, druhá, třetí xD Klidně ať se přidá někdo do čtyřky...strom co z něj vypadne floren oželím. Jeden mám a ten mi pokryje veškeré farmářské náklady xD

    Kaštanů - na první den dost
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.