Kaštanový festival (21.11. - 28.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 20/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    To bylo samé vyčkávání a ve finále sis ani nestihl vzít tretry, protože v tom fofru na to nebyl čas xD
    Jinak díky všem za posílání dárků jak v podobě kaštanů, tak i hodnotnějších věcí, budu se snažit nějak vám to oplatit, něco v té stodole zůstalo, takže to by neměl být problém. Jmenovat vás nebudu, nerada bych na někoho zapomněla, však vy víte :inlove:

    Po delší době byla na fóru zábava, takže tímto pozdrav i pro moderátory, že se to obešlo bez připomínek, že jsme občas trochu mimo téma ;)
    A nyní zpět na pole, do holinek a sázíme...sklízíme.
     
  2. zuzana57

    zuzana57 Rádoby autor

    Chci dělat krmivo pro vlka a ve stodole po Topce mám 12ks špenátu?!:(
     
    Loublancmajeste tohle ocenil(a).
  3. Monicka79

    Monicka79 Vycházející hvězda fóra

    Je škoda že už to je za náma,ale dobře sem se bavila hlavně čtením fora.Hlavně chci poděkovat svým sousedům za kaštanové mužíčky a slova povzbuzování Slnieck0 a Iboza za plody na trhu.Mahira ty or.koně si nech jo já je určitě budu mít taky tak pokud je nezískáš tak písni ráda ti je pošlu :D

    [​IMG]
     
  4. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG] [​IMG]
    Všem co se umístili v Top1000 gratulace a klobouk dolů, užijte si výhry.
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak si myslím, že Československo TOPku převálcovalo 8) to jsem ani nečekala, že se Vás tolik do toho pustí a vydrží až do konce.
    Všem mooooooc gratuluji, zasloužili by jste si floreňák všichni a těm co to nedali, tak před těmi smekám, za jejich odvahu a prázdné stodoly, já už bych takto vyprázdněnou farmu opustila :music:proto nemám nikdy odvahu se do toho pustit.
    I těm co nezištně pomáhali odkupem, dárkem či jen dobrým slovem, těm posílám velké poděkování. Bylo opravdu moc fajn to na foru sledovat a ještě se u toho pobavit. TOPka by mohla být častěji pro tu spoluúčast všech farmářů a farmářek.
    Teď už zbývá se dát znovu do práce, doplnit stodoly, aby bylo zase na příští rok co házet do sudu :cry::inlove:
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj

    Chtěl bych poděkovat všem co posílali dárečky a těm co nabízeli pomoc,ještě jednou děkuji. A také děkuji hráčce .Večernice. za práci kterou si s tím dala.

    Hezkou hru všem
     
  7. dasa717

    dasa717 Aktivní autor

    Všem gratulace, díky za přehled a pobavení. Jste dobří :)
     
    Erča101, _merien_ a Lyzarka tohle ocenili.
  8. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Jelikož jsem k PC dorazil až nyní nevím vůbec jak to vše dopadlo, v každém případě gratuluji všem co v TOP 1000 uspěli8)
     
    Danielaa25, Erča101 a Lyzarka tohle ocenili.
  9. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    velka gratulace všem co se udrželi v topce a ziskali odmenu :)
     
    Lyzarka, Mahira72 a Erča101 tohle ocenili.
  10. denich

    denich Vycházející hvězda fóra

    ještě ji nemame:)))
     
    Danielaa25 a Lyzarka tohle ocenili.
  11. pesfanny

    pesfanny Rádoby autor

    Tak já tedy také poděkuji té paní co ke mě přifrčela na lyžích a ukecala by i hluchého. Nebýt jí tak na to kašlu ;)
     
  12. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Též gratuluji všem TOPkařům - byla zábava to i jen sledovat, takže díky za to :)
     
    Lyzarka, _merien_ a Erča101 tohle ocenili.
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    V novinkach je nova polozka, tam je TOP1000, takze muzes koukat...

    Zajimavy, ted je posledni tenhle, musim se podivat kdo byl predtim :
    1000 lolimay 143860576

    Jojo, tak to skutecne jeste doslo ke zmenam, posledni vypis v akci byl :
    1000 keule66196666 143990592
     
  14. Griffmen

    Griffmen Zelenáč fóra

    Devět Čechů v TOP 50 na světě to je masakr . Všem co se umístili velká gratula a asi největší dík našemu dříči .Večernice.
     
  15. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak to vypadá, že jsem tu kdekoho ukecávala xD. Ale Tys mně tu prostě chyběla! A neříkej,že nejsi ráda, že si obhájila loňské umístění v top500. ;) A vůbec je to prima - 7 mých sousedů v TOPce, z toho s Tebou, Witch.D. a Daniella25 jsem byla na samý závěr v tel. spojení buď přímo nebo přes SMS. Všem Vám děkuji, byli jste prima.

    Poděkovat také musím Mersi7, jarina59,Berta07, anvan, evca190, hubabuba1968, michalka59, BEBUSCHE za marmelády koláče, které jste poslali a za krásná slova a povbuzování. Poděkování patří i bbowlingovi, se kterým ten čas tady lépe utíkal. Pokud jsem na někoho zapomněla, omlouvám se, vřelé díky letí i k Vám.

    A jak psala Twinulka, poděkovat se sluší asi i modíkům, kteří při této akci prokázali v některých případech kousek tolerance.
     
  16. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Bylo to fakt napínavé. Všem co se zúčastnili jsem držela palce.:inlove:
     
    Erča101 a lacrima tohle ocenili.
  17. kokelika

    kokelika Zelenáč fóra

    Ahojky všem...
    Snad ještě doplním do tabulky TOP....
    Moc jsem nepročítala ,ale nikde jsem také neviděla jména
    -migos-
    pavel-belfry
    Mahira72


    [​IMG]
    Mějte se pa Lenka
     
    kometak96 tohle ocenil(a).
  18. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    díky všem za pomoc! jak těm, kteří se přihlásili, tak i těm anonymnim, kteří prostě jen kupovali :))))
    já tu dneska skoro nebyla, tak jsem prožívala nervy déle :)

    Jdu se pustit do aktualizace tipovačky, výsledky až po oficiálním potvrzení.
    Bude ještě nějaké, nebo tohle je konečný seznam? Poskočila jsem o jedno místo na 902 :)
     
    Naposledy upraveno: 28/11/14
  19. Muriel

    Muriel Perspektivní autor

    Gratuluji všem farmářům z českých i slovenských luhů a hájů, kteří se umístili v TOP 1000.
    Příští rok, až bude TOP 5000, tak se také zúčastním. xD
     
  20. evca190

    evca190 Vážený autor

    Obrovská gratulace všem českým i slovenským hráčům, kteří se zúčastnili TOP1000 ;) Máte můj obrovský obdiv a snad se jednou (třeba příští rok) přidám mezi vás :music: Letos na to nebyly zásoby :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.