Kaštanový festival (21.11. - 28.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 20/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .ober.

    .ober. Zelenáč fóra

    na trhu aw mohu nabídnout 18000 jeřabin, ale v seznamu nikoho z toho trhu nevidím, tak zatím nedávám na trh.

    jestli si někdo myslí, že dá 100-200mega do top1000 tak mu nechci brát iluze, ale dodávat se začne pár hodin před koncem, a jestli nemáte 2-3 000 000 000 tak nepočítejte že v top zůstanete :)

    ale všem přeju radost ze hry a
    good luck
    .ober.
     
  2. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    Tak když neplním, aspoň pomáhám nákupem Euphrazia - psí krmivo se upotřebí, ovšem co budu dělat s haldou angorské vlny od -kanistr- to opravdu nemám ponětí :D -třeba zas prodám. Mi taky při různých příležitostech pomáhali různí hráči, tak se sluší, abych v tom pokračovala dál ;)
     
  3. BEBUSCHE

    BEBUSCHE Perspektivní autor

    Hezký večer všem,
    také jsem dodělala akci,sáhla si na pohár a tím TOP pro mně skončila.I tak mám ve stodole poloprázdno.Všem fandím v plnění poháru.
     
    jaji a lacrima tohle ocenili.
  4. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    pořád nad tím uvažuji, zda jít nebo ne... Stodola na nulu znamená 140M protihodnoty... Pokud je tu někdo na trhu AW, kdo by byl případně ochoten pomoci (prodejem, nákupem zboží), prosím, ozvěte se mi, že byste případně pomohli... díky :)
     
  5. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    .ober.
    v top seznamu mně tedy dělá problém absence teček nebo mezer mezi tisícovkama, ale u Tebe vidím zcela zřetelně 2-3 miliardy! Fakt to myslíš vážně, že by se tak oproti minulým dožínkám zvýšila potřebná protihodnota, když se navýšil počet odměněných hráčů na jeden tisíc?
    Ne já se zatím zviklat nedám, no vlastně už ty plody vzít zpět nemůžu. Ale budu věřit, že to dám i s tím, že do 3 miliard toho chybí opravdu hodně.
     
    Naposledy upraveno: 24/11/14
  6. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj terix,
    kupón na pomocníkov nájdeš tu keď si otvoríš kombajn.
    [​IMG]

    a čo sa týka toho riadku v nebi, musíš sa preklikať každým riadkom, pozerala som u mňa a mám ho v 10.rade hneď prvý. Ak aj napriek tomu to tam nemáš, kontaktuj prosím hernú podporu-ako na to tu.

    Prajem skoré vyriešnie a peknú hru.
     
  7. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Já myslela že se picnuxDtak jsem sklidila poslední várku topíků a zjistila jsem,že mi do dokončení chybí 3 topíci.Tak tohle se mi už dlouho nestalo;)Všem co se dali do topky držím všechny palce
     
  8. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    Tak já TOPku balím - už teď jsem mimo (i když sečtu vše co mi ve stodole zbylo - teda mimo šlechtěnců), tak to není ani těch 5 mega co bych potřebovala na nynější poslední místečko. Pokud budete někdo nějak potřebovat pomoct - pisněte na xxsoptikxx a já zkusím rozhodit u sousedů info a pokusíme se pomoct.Všem co tam chtějí vytrvat a hlavně se udržet držím palečky :):p
     
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jsem zvedavy, zda se neco proda v poslednich hodinach na trhu... mam divny pocit, kdyz si tady nekdo pochvaluje jak vydelava prodejem, no ja zatim utratil 5 mega - do akce, ne do topky... nejsem hamtak, tak snad aspon vratit investici, ale nevidim na cem, ceny nejsou o tolik vyssi nez bezne - teda aspon v tom co mam na prodej... nektery dokonce levnejsi, takze se akorat placaj na trhu...
    Proto teda bych spis byl odhadem limity topky nejmin na 250 mega, protihodnoty sice nepribylo, ale remesla trochu zkratila cas, slechteni kytek taky, SH stromy a Zuzi minule Dozinky nebylo snad mozny pouzit...
    No tak at se dari v akci i topce tem odvaznejsim a dobry nervy ve finisi :)
     
  10. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Tak mám hotovo - jen mi chybí pár kaštanových mrňousků - dám do rána nějakou dlouhodobku. Myslela jsem, že akci dělat nebudu, ale nakonec jsem to dala i za cenu skoro prázdné stodoly. Na TOPku nejdu. Všem přeju zdárné plnění úkolů
     
  11. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    tak u mne zatím velká spokojenost s TOP. Nezúčastním se, dělal jsem jen první úkol. Převážily čistě ekonomické důvody. 20ZB je cca 14mil kr a BBZ z dekorek a stonků je cca 18 mil kr za rok při nákupu řemeslných produktů. Součtu jsem již dosáhl a za půlku nakoupil řemeslné produkty a šlechtěnce. Prodával jsem spíše opatrně, teď si počkám,protože ceny asi půjdou nahoru a snad se mi podaří ještě tak za 25 mil kr prodat.
    Je sice pravda, že čím vyšší level tím více BBZ (to jehodnota ZB), ale zase nevím co bude za rok, takže jse se rozhodl jak jsem se rozhodl a pěkně do toho jděte a nakupujte (i když jsem zatím v seznamu českých hráčů z mého trhu nikoho neviděl)
     
  12. pusinka2011

    pusinka2011 Rádoby autor

    Před třemi lety, kdy ještě ceny při akcích byly zajímavé a tlak na peněženky hráčů nebyl všudypřítomný, jsem si na kole štěstí vytočila florenový strom. Aspoň teď nemám puzení účastnit se topky a moje stodola zůstane nedotčená. Kromě floreňáku ceny nic moc, 2mega bodů ve vyšším levelu je jak když plivne, 1mega krejcarů za to, že do sudu soutěžící narval miliónů desítky, ani nekomentuju. Oranžových stájí a xl exponátů z tajemných sazenic a příbytků mám mraky. Takže já se zlákat nenechám, howgh.
     
    Witchy.D tohle ocenil(a).
  13. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    Co šlověk, to názor :).. Taky neplním :)
     
  14. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Ahoj všem. Vím že už tady probíhá víc diskuse o Topce. Ještě ale přidám koment k základní akci.
    Kaštanovou akci za mně hodnotím jako výbornou! Bez ironie. Jak jsem psala na str. 4- dodržela jsem to, splnila dva první úkoly a pak se vrhla na intenzivní pěstování věcí co mi chyběly do stálých úkolů v družstvu. Jinak totiž na to pro samé akce nezbývá čas, vždycky se účastním, ale tato pro mě byla od 3. úkolu natolik nemotivující, že jsem tak získala pár dní pro klasický režim. No a dnes jsem postoupila do 94. lvl, a do 4. stupně Spa manažera.
    Potvrdilo se, že "všecko zlé je k něčemu dobré".
    Všem přeju ve hře buď pohodičku, nebo adrenalin- podle toho co kdo má rád!
     
  15. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Tak jsem teda taky neodolala a plním celý úkol ....Do top letos nejdu, zkusím příště. ;) Florenový strom mám jeden, kdysi jsem ho vytočila na kole a na ten letošní nemám tak plnou stodolu :)
    Držím pěsti všem.
     
    evca190 tohle ocenil(a).
  16. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Blbost, bude stačit 120 - 150 milionů. Akorát to letos budou mít hráči dražší, protože akční kytka má ve srovnání s loňskem mizernou protihodnotu a roste moc dlouho, takže se nevyplatí ji do sudu pěstovat.

    Každopádně na trhu vidím, že hráči moc neumí počítat. protože 20.000 javorovky za 66,- je v čudu natotata, ale avokádo za 70,- se tam válí už od rána, přitom rozdíl v KR je zanedbatelný, ale v protihodnotě značný.
     
  17. Euphrasia

    Euphrasia Pisálek fóra

    Hezký večer všem,
    moc děkuji všem hráčům, kteří pomáhají nákupem. Ale prosím, nepleňte si nějak extrémně konta :)
    Koukám, že se počet našich lidí v TOPce pěkně rošířil. To je dobře, bude nás víc, nebudem se bát vlka nic :)
     
    Laca-25 a mousicka tohle ocenili.
  18. jaji

    jaji Vévoda fóra

    jsem na 6 ukole, uplne prazdnou stodolu z plodin, zustalo jen par plodu stromu, zvire zadne, slechtenci pripraveni na 7 ukol, ve stodole neco malo z produktu a remesel, na kr konte 217 tisic.... no nezblaznila jsem se???????? tomu memu druhemu ja, ktere chtelo hrat fakt muselo hrabnout v makovici, jinak to nevidim, ale protoze jsem clovek hravy, nechala jsem se premluvit a sla do toho. ted si pripadam jako zacatecnik, ktery zacne se slepicema.... jo, vlastne mam listu plnou chlivku, 1999 krmiva pro pipi, tak obuju holinky a jdu na to :)
     
  19. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    nepochopil jsem jak může někdo dodat zboží v hodnotě Dvě miliardy ?? to ten hráč pěstuje marihuanu a vyrábí ponorky na Bahamě nebo jak ?? :mad::mad::mad::cry::cry::cry:. nehraju top 1000 nemám na to ani náhodou
     
  20. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Jak dlouho to bude RT ještě opravovat chyba je nahlášena od 4:25 PM a výsledek...
    Firefox
    [​IMG]

    Chrome
    [​IMG]
    Asi mají dnes po pracovní době,tak snad to do 28.11.stihnouxD a posuvník nejde ani v jednom prohlížeči.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.