Jiskrná sněhuláková show (19.12. - 26.12.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 18/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 38mina38

    38mina38 Zelenáč fóra

    Tak škoda,vianocny stromcek nemam a banky sa kupit nedaju
    .
     
    LubicaKrakova tohle ocenil(a).
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    38mina38 - jedině se domluvit s nějakým farmářem, který je na stejném trhu jako ty, aby ti nějaké baňky prodal, pokud u vás nejsou žádné nabídky a nebo číhat, zda se nějaká nabídka neobjeví ;)

    Edit: u nás nabídky jsou, tak se třeba objeví i na tvém trhu
    vianočná gula.png
     
    Naposledy upraveno: 24/12/19
    LubicaKrakova a Y_n_O tohle ocenili.
  3. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja uz mam hotovo,tentokrat to nieje LTT ako zvyknem v poslednej dobe :D
     
  4. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Ahoj, k čemu jsou dobré body sezonních odměn? Děkuju a přeju krásné svátky vánoční :)
     
    LubicaKrakova tohle ocenil(a).
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    LubicaKrakova tohle ocenil(a).
  6. Eliter

    Eliter Pilný autor

    Ahoj, hlásím splněno, šlo to dobře. :)
    Pro ty, co shání baňky - stromek se dá koupit za 30 florenů v ovocné školce. Je mi jasný že na tuto akci si už baňky nenapěstujete, ale můžou se hodit na jindy.
     
    LubicaKrakova a marcela159 tohle ocenili.
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Když se daří, tak se daří ,-( sněhulák vlevo i vpravo postavený, u prostředního chybí dárky, mám jich 74 a mohl jsem jich mít o 14 víc kdybych je zbrklostí nedal poslednímu.
    Buď dekorace bude nebo ne, snad půjde vyměnit. Dvě mám navíc. Uvidím do večera, nějaký dárek ještě vypadne.
    Hlavně, že jsem zasel sněhuláky, které nepotřebuji ,-)).

    Edit: sklizeny 4 červené husy, 6 oranž. hus, 2 žlutí motýli, jeden zlatý bobr, zlatý sob, 3 oranž papoušci, jedna beruška, růžová myš = nula dárků ,-))
    růžová opice, žlutý papoušek po jednom dárku.
     
    Naposledy upraveno: 26/12/19
  8. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    Hurá, hurá, zvládla jsem to :)
     
    marcela159 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  9. raddre

    raddre Baron fóra

    krásný sváteční den, ani nevím jak, ale mám hotovo
    [​IMG]
     
  10. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Pitrýsek ,jeden dáreček jsem poslala po Ježíškovi,snad se někde nezatoulá na svařák a včas jej doručí ;) z Moravy na západ Čech je přeci jenom kus cesty a počasí jeden velký hnus
     
    LubicaKrakova tohle ocenil(a).
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    berkaK.: díky moc přiletěl expres, poslal jsem holoubka ,-)) tady svítí sluníčko.

    Mořský poník= jeden dárek, tak už jich mám 78, no nevidím to růžově ,-))).
    Edit: už 98 dárků, já pablb, kdybych si všiml, že poslednímu sněhulákovi dávám dárky a neklikl, situace by byla lepší :)

    Červené husy jsem podřízl (opět ani jeden dárek), vyrábím bonbony.
     
    Naposledy upraveno: 26/12/19
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  12. marcela159

    marcela159 Pisálek fóra

    Fu ukončené :D:D:D:D:D
     
    LubicaKrakova a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, kdyby to šlo, rozposlala bych finišujícím všech 340 balíčků, co se mi válí ve skladu po dokončení akce...
     
    LubicaKrakova tohle ocenil(a).
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O: To by bylo prima :) jsi zlatá, já už krmím i berušky SK :D z těch padá. Ještě 10 dárků a bude sněhulák i bez sněhu. Asi jsem jich hodně dostal pod stromeček, tady je to bída.

    Díky přátelé, limit vyčerpán, teď už je to jen na mojí farmě a zvěři, která dárek vydá nebo ne ,-) to je adrenalin.

    Edit: Peto121 děkuji moc za nabídku, ale dám to (snad), neflákám se už mám 104 dárků ;)
     
    Naposledy upraveno: 26/12/19
  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Pitrýsek47 Ja mám dekorky dvojmo,ak sa ti to nepodarí,pri OaD Ti tú chýbajúcu pošlem!;)

    Pitrísek47 - Verím Ti a viem,že sa neflákaš,ale ak.....tak sa ozvy.;)
     
    Naposledy upraveno: 26/12/19
    LubicaKrakova, Pitrýsek47 a Y_n_O tohle ocenili.
  16. marcela159

    marcela159 Pisálek fóra

    • Nepoužívej tlačítko "odpovědět" (odpověď s citací), pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    Peto121

    *** odstraněna zbytečná citace

    Aj ja mam po 2dekorky pomožem,zajtra zacina OaD tešim sa
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/12/19
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Bingoo, lidičky mám posledního sněhuláka, dekoraci a dokonce i druhou, tak můžu taky rozdávat pokud půjde posílat :D
    Už jsem pomalu mířil do obchodu koupit si dva dárky za floreny. Tolik stájí a nula, nula dárků ani z velkokapaciťáku nepadl dáreček, ale na ostrově to zachránila agama a lenochod.
    Tak, všechna zvířata z hlavní louky jdou do arestu, nezaslouží si vidět denní světlo a vzhůru k novoročnímu pěstování :p

    Edit maminka78 díky za důvěru, sám jsem si už po té konině s dárky nevěřil, žádná chaloupka nebude, ještě na mě vyskočí Baba-Jaga:D jak píše Yno pěstovat budu.
     
    Naposledy upraveno: 26/12/19
  18. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Já jsem,Pitrýsku,věděla,že to dokážeš !!! U mě ovšem zvířátka na hlavní louce zůstávají,neboť rády dávají perníkové chaloupky;)
     
    modro.ocko22, Pitrýsek47 a Y_n_O tohle ocenili.
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    maminka78: já jsem to na hlavní zrušila, stačí Baha, času je dost, ono to nějak dopadne. V Novoroční akci je zase potřeba všeho hodně a tak budu rači s plným nasazením plnit novou akci :)
     
  20. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Vzhledem k tomu,že zítra jdeme na pohřeb,tak jsem tam zvířátka nechala,začátek mi uteče tak jako tak,jsou důležitější věci,než ve 14:00 rozpěstovat.
     
    MatysekKamilek, Y_n_O a LubicaKrakova tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.