Zimní sezóna (10.12.2019 - 9.1.2020) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kocici_slaninka - ahoj, ano - zpřístupní se ti zpětně prémiové odměny v pravém sloupci
    (akorát si je budeš muset ručně odklikat - u každého řádečku bude zelené tlačítko) ;)
     
    kocici_slaninka tohle ocenil(a).
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jde to kupodivu docela dobře.o_O Zatím 23/54.
    Jinak teda si musím postěžovat na Jarušku Stříbrnou.Všady sem ju vychvaloval,nezbytné runy aktivoval a ona potvora po mně chcela krunýřovce.:wuerg::cry:
    Jinak mně teda mrzí ten první upgrade. RT si hraje na mrtvýho brouka,takže Smolík.o_O
     
    radyn.m tohle ocenil(a).
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    kaolín11: třeba ještě bude možnost ho získat ... vzpomeň si na továrnu a chatrč kočky Kadabry, taky se pak daly upgrady dokoupit.;)
    Jinak mám 25/54
     
  4. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    No nevím, ona ta dekorka po akci bude jen dávat BZtka, nemýlím-li se? Takže obě vylepšení je třeba mít co nejdříve, aby byl nejlepší zisk co se týče "+ do stodoly"..., koupě plachty ke konci akce už pak nemá ten správný efekt. Ale třeba mi něco uniklo ;).
    Co se týče beden jako odměna od zákazíků, to je děs, padá mi z toho pomalu samý parfém, obzvlášť ty, po kterých tak krásně nejdou přeskoky xD, tolik flašek snad nemá skladem ani "Chanel" s "Diorem" dohromady :cry:. Vidím to tak, že dodělám ještě kousek, abych dostal druhý žeton, a s tím přestanu krmit ty nevděčné nenažrance zákazníky. Ve stodole se podezřele rychle tenčí zásoby....
    edit: Su slepý, "+ do stodoly" budou dávat až po skončení akce po 7dní..., pokud jsem to správně pochopil..., to mi ty mraky kvítí a zvěře zdaleka nenahradí....
     
    Naposledy upraveno: 14/12/19
  5. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak jak to jde? ;)

    [​IMG]

    EDIT: Tak už jsem zase ,,Dozorce fóra" a ne User.
     
    MatysekKamilek, Y_n_O a duna.duna1 tohle ocenili.
  6. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj satelit,

    zatím si nestěžuji i když mohla bych být pilnější ;)

    [​IMG]
     
    satelit tohle ocenil(a).
  7. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    Já mám 25 :)
     
    satelit tohle ocenil(a).
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já celých deset, tak nějak samospádem, protože plenit stodolu nemá smysl...
     
  9. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Taky makám docela to jde [​IMG] :p:p.
     
    jindrasofr tohle ocenil(a).
  10. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Nějak nemůžu najít kdy nám začíná další úkol,asi to bude zas bez přípravyxD
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    libakos - ahoj, Zmní pohádka - 3. část - začátek dnes ve 14:00 - Kuk tady ;)
     
  12. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    To jste všichni dobří, já jsem na desítce :D
    Ale jedu jen základní akce, nic navíc. A nějak mě to netankuje...
    Spíš mě štvou obr stromy, na ty nedosáhnu...
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  13. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Skali ahojky a díky moc , tak to jsem nějak prošvihla ,mám tam obr stromy ,pohnojené se sklízením až ráno. Začnu ráno,nějak to dopadnexDNa rozpěstování tam místečko je.Jo a špatně jsem hledala:(
     
    Skali tohle ocenil(a).
  14. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Jsem za půlkou. ;)

    [​IMG]
     
    evainfo, jindrasofr a Y_n_O tohle ocenili.
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    A já na desítce; desať stupňov ku zlatej... jo, sem v limitu...
     
  16. Antellope

    Antellope Pisálek fóra

    Ahojte,
    teď jsem si všimla akce zimní sezóna, protože mi zapadla na nějakou starší stranu s akcemi a úplně se mezi nima ztratila. V návodu jsou body sezonních odměn, které se získávají taky v akci zimní pohádka.
    Kde zjistím kolik mám celkem sezonních bodů odměn?
    Jak je můžu použít? K čemu mi jsou?
    K jaké akci sezonní body odměn vlastně patří?

    Děkuji za vysvětlení
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Antellope - ahoj, prostuduj FAQ k akci Zimní sezóna (klik)
    Ve zkratce:
    V průběhu sezóny sbíráš body - v akcích, za plnění farmářských zakázek a také v kalendáři byly jako odměna. Díky těmto bodům postupuješ levely sezóny a tím získáváš za každý level automaticky nějaké odměny. Také získáš nějaké žetony, za které si můžeš v sezónním obchodě vybrat nějaký bonus. Více najdeš ve FAQ k této akci (klikni)
     
  18. Antellope

    Antellope Pisálek fóra

    Skali díky.

    Ale já nevidím u sebe pod odměnami sezonní permanentky stav bodů sezonních odměn (tak jak je to vidět ve tvém linku na druhém vysvětlujícím obrázku seshora)- a nehci si to kupovat za reálnou měnu. Teda nemám tušení, kolik těch bodů sezonních odměn vlastně mám (ve stodole v ostatních , kde bývají vidět různé položky včetně padátek, nejsou. Vidím tam jen jeden sezonní žeton, ale žídné body sezonních odměn (které jsem viděla jako odměnu v akci zimní pohádka
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Koukni, jaký máš level sezóny

    to je todle: level.png

    Vlezeš tam třeba tudyma (nebo z každé herní plochy)
    okno sezóny.png


    A do každého levelu potřebuješ nasbírat určité množství bodů - najdeš v tabulce tady (klik)

    A když si najedeš kurzorem na tu měrku u levelu sezóny, vidíš, kolik bodů ti chybí do další úrovně (levelu sezóny)
    kurzor.png
     
    Naposledy upraveno: 23/12/19
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  20. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Asi tolik...

    [​IMG]
     
    Apachie1, kaolín11 a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.