Jiskrná sněhuláková show (19.12. - 26.12.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 18/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Jeden sněhulák postaven, u dvou chybí shodně 5 políček, zvířata na hlavní ploše na zítřek připravena.
    Tak dobrou, zítra se půjdu poprat do obchoďáku o pár brambor, pečivo a řízky s ostatními. Jinak máme vše. :)-.-
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tož když nesněží venku, špatně se shání materiál... :)

    [​IMG]

    Já jsem si na hlavní udělala stylový zvěřinec, sobi a losi. Co to dá, to to dá, hlavně že je to hezké, stejně to budu sklízet až večer 8)
     
  3. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Ve tři ráno sněhuláci dostavěny ;), ale mozek ještě nefungoval :cry:- Místo, abych vytáhla na Farmě stáje, všude jsem zasela žlutý hrášek :cry::(.
    Jinak VŠEM přeji krásné Vánoce, plné pohody a bez nehody, bohatou nadílku pod stromečkem, ale hlavně hodně zdraví, štěstí a lásky. Musím samozřejmě poděkovat všem svým milým sousedům za každodenní dárky a i nesousedům, co mi při OaD ochotně posílali dekorky, bez kterých bych neměla doplněny některé řádky :inlove:. Díky Monika;)
     
  4. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    Netuší někdo proč mě nejde postavit (upgradovat) oranžová sobí stáj??V zvěřinci to píše nemáíš dost zboží a na ploše to vůbec nereaguje na pokusy jí postavit.Žlutá jde v pohodě,oranžová nula.
     
  5. gigis99

    gigis99 Perspektivní autor

    Tušila jsem, že to bude před vánoci hektické období, ale že až tak :music:xD V každém případě sněhuláčci napěstovaní, teď už jen počkat až dopadají padátka, kéž by padaly tak, jako ty kapky deště venku, to bych už to měla splněno, snad to přejde ve sníh a budou bílé Vánoce :inlove: Šťastné a pokojné sváteční chvíle všem ;)
     
    sovicka64, evainfo a moncicak7070 tohle ocenili.
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    immortal67 - ahoj - zkus jí položit přímo na plochu - je možné, že je už se základem :)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  7. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    Aha no vidíš to mě nenapadlo,když to vždy musíš stavět na základnu,už to frčí dík
     
    evainfo, Skali a babička-květa tohle ocenili.
  8. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj prosím kdo poradí,jaká zvířata dát na plantáž,mám tam žraloky,tuleně a továrny na hůlky,moc to nepadá a sklízí se 1-2 x denně,váhám co dát...děkuji
     
  9. satelit

    satelit Hvězda fóra


    8) Sněhuláci postaveni,a hurá do další akce 8)

    [​IMG]

    Hodnocení: 8)8)8)8)8) (5/5 - Celkem vydařená akce,odměny průměrné)​
     
  10. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Mně se celkem osvědčilo cokoli, co má základní dobu kolem 8 hodin, z toho mi vždycky padne jedno padátko na stáj.

    Hm....nevím, jestli je to tím, že přidali domečky nebo nějak omezili padátka, ale začalo to padat míň, zvyšuju na 10ti hodinovky a urychlovači a uvidíme.
     
    Naposledy upraveno: 23/12/19
    papulice tohle ocenil(a).
  11. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Už jsem si myslela, že je nedostavím. Dnes jsem chtěla mít hotovo, protože zítra nefunguju, ale chybný součet a chybělo 120 sněhuláčků. Honem zaset s SH (zapomenuty urychlovače) a tak hotovo až teď, vlastně už je zítra. Pohodový Štědrý den všem.

    [​IMG]
     
  12. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Moji milí sousedé, pro smilování, momentálně bych raději dárečky a ne domečky, na ty je času dost.
    Když se objeví dvojí padátka, je to vážně k vzteku. Huláků mám habaděj, ale dárků se mi nedostává.
    Děkuji Vám, drazí sousedé, za pochopení a přeji šťastné a veselé.
    :):D
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak mi padl bonus na kytky, takze mam obrovsky prebytek z te posledni sklizne... ale asi ani to neuplatnim, stojim jedno padatko pred stonkem, coz bude za chvili, tim splnim 11 urovni u vseho... na plne splneni fakt nemam talent na zvirata a tak dumam co s tou plantazi vzhledem k pokracovani v dalsi akci... no nejspis to kapanek predelam k obrazu tech uspesnejsich, ale stejne se to odehrava v ramci nahody...
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Mne chýba 50 darčekov na 11 úroveň u všetkého,mám na to 2 dni,tak dúfam,že to napadá!!!
     
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  15. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Tak ja este stale makam ale akorat som si vytocila 100% tak to pofrci ,len tie darceky este musim kdesi vystrachat :D Krasne vianocne sviatky Vam prajem :)
     
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Joooo, tak pod stromecek i pod snehulaka bylo plno darku, takze hotovo, ted uz jedou ty pernikovy domecky do dalsi akce :)
    Z lenochodu c+ a par dodanych J.C. padlo 90%. coz je presne to idealni co potrebuju :)
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dorotea14 - ahoj, stonky získáš přes Novinky :)

    novinky.png
    novinky01.png

    Kompletní info ZDE
    *** hráčka si svůj dotaz smazala, opravdu netrpím samomluvou (zatím xD)
     
    Naposledy upraveno: 24/12/19
  18. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    To přijde, neboj!xD
     
    Pitrýsek47, Peto121 a Skali tohle ocenili.
  19. 38mina38

    38mina38 Zelenáč fóra

    Prosim,kde mam zobrat vanocni banku?
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    38mina38: je to plod stromu Vianočný stromček 2011, klikni. Pokud stromeček nemáš, baňky (gule) koupíš na trhu.

    Tak mi už zbývá nechat naklíčit 1245 sněhuláků a je řádek. Pajdátka na zbytek dodávek mám 8)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.