Jiné dotazy

Diskuze na fóru 'Všeobecné dotazy' zahájená uživatelem FAQ, 1/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -samadoma-

    -samadoma- Pisálek fóra

    Chci se zeptat nejde mi dodat v návsi šedákovy 4x zahradnický odznak3 (modrý)to musím mít 30lvl ? vypnula jsem počítač restartovala a nic nic jiného jsem se tam nedočetla díky
     
  2. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj -samadoma-,
    odznak nedodáváš ... ten musíš vyrobit :)
     
  3. -samadoma-

    -samadoma- Pisálek fóra

    Mám je vyrobené, ale jeden jsem tam měla a vyrobila další 3tak se ten jeden asi nepočítá
     
    Naposledy upraveno: 16/3/24
  4. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -samadoma- od okamžiku kdy se ti úkol otevře musíš vyrobit 4 odznaky. Předpokládá, že je jedná o úkol 26

    upload_2024-3-16_19-2-36.png
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahoj, pezt, jediné, co mám stabilně puštěné, je rádio přes internet.
    Nevadí, že se nedá najít jednoduchá odpověď. Zkusím odinstalovat a nainstalovat znovu, třeba se AutoKey poboxoval s něčím jiným, co jsem nainstalovala do PC. Pokud by se vyskytl stejný problém, zase napíšu.
    Díky za Tvůj čas a ochotu :)
     
  6. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    V klientovi se nezobrazuje nový dárek sousedům. Při hře z prohlížeče se zobrazuje, ale tam se zase nedá hrát kvůli nekonečnému načítání, sekání při přechodu z plochy na plochu. Co je v posledních dnech s klientem?
     
    babička-květa tohle ocenil(a).
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj pajaable

    V klientu se momentálně nový dárek sousedům nezobrazuje. Na opravě se pracuje.
    Nevím co by se krom tohoto problému mělo dít s klientem. A jelikož hraji pouze v prohlížeči, tak nemám osobní zkušenost.
    Já v prohlížeči problém nemám.
     
  8. gorilka0071941

    gorilka0071941 Rádoby autor

    chtěla bych se zeptat proč se taky holuby nechovaj šlechtý jako chov jsou taky barevní vidávam je venku
     
  9. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj gorilka0071941
    Prostě ne všechna zvířata, která mají barevné stáje, jdou šlechtit. Seznam zvířat, která šlechtit lze, nejdeš zde.
     
  10. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Ahojky,chtěla bych se zeptat,proč nemám v dárcích ten nový dárek Koncert? Od sousedů mě chodí od včera a já ho tam nemám ani dnes...Jen saze a Vidu.Děkuji za odpověd.
     
    19maja71 tohle ocenil(a).
  11. 19maja71

    19maja71 Zelenáč fóra

    Taky nemám nový dárek:oops::mad:
     
  12. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj 19maja71
    Netřeba se želet. Nový dárek najdeš po přihlášení do jakéhokoli prohlížeče. Bohužel v Unity klientu se zatím tento dárek neobjevuje...
     
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK


    Ahoj, nový dárek je již v Samostatném klientu viditelný. Prosím restartuj hru.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  14. 19maja71

    19maja71 Zelenáč fóra

    Hurááá, dárek už je na svém místě :oops:
     
  15. -marmar22-

    -marmar22- Pisálek fóra

    Ahoj,
    Ahoj, nevím kam se mi poděla dílna na výrobu hrábí, dlouho jsem ji na plochu nedávala a nyní ji nemohu u sebe najít
     
  16. marian.rom

    marian.rom Perspektivní autor

    Ahoj. Nevím jestli jsem ve správném vlákně, ale chci se zeptat nebo mít připomínku....proč v Alpách, když je strom v plné zralosti, se mi to ptá ještě, že ho chci opravdu sklidit? Je to pracné odklikávání a nebo kdyby v Alpách fungoval ENTER na odliknutí fajfy jako to je třeba u beden a tam směřuje druhý dotaz....bedny s nářadím se dají sklízet jen po 100, vše ostatní celé a to zrovna u bedny s hnojem by zasloužila toto zbrždění. Párkrát se mi stalo, že jsem je omylem sklidila. Nešlo by ho taky tak omezit? Děkuji .
     
    erdam tohle ocenil(a).
  17. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -marmar22- - zde na fóru ti výrobnu nikdo nenajde. Zkus pohledat ve skladištích a na plochách. Pokud výrobnu nenajdeš kontaktuj Herní podporu Jak kontaktovat herní podporu

    ----------------

    marian.rom -
    vyskakovací okna ve hře mají na svědomí vývojáři. Já osobně tuto hlášku vítám. Mohu se opravdu rozmyslet zda daný úkon opravdu chci. Otevírání beden také nastavilo RT. Ještě nyní si pomatuji jak se zde křičelo, že otvírání beden po 100 je unavující a obtěžující. Prostě není možné se zavděčit všem

    Přeji hezký den
     
  18. polacka

    polacka Vévoda fóra

    -marmar22-,
    Ahoj, nevím kam se mi poděla dílna na výrobu hrábí, dlouho jsem ji na plochu nedávala a nyní ji nemohu u sebe najít
    Nehraješ náhodou i protěžové údolí? Možná jsi ji použila tam. (jenom úvaha)
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nedá se dostat do diskuze k zítřejší akci
     
  20. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57 díky za upozornění - odemčeno

    Přeji hezký den