Jiné dotazy

Diskuze na fóru 'Všeobecné dotazy' zahájená uživatelem FAQ, 1/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. evaasta67

evaasta67 Zelenáč fóra

dobrý večer, chci se zeptat kdy budou otevřené další sochy v opičím chrámu? Jsem v baha levl383. děkuji za odpověď

2. Dave Lister

Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

Ahoj evaasta67, o dalším rozšíření Starověkého opičího chrámu nemáme žádné informace. Jestliže máš všechny sochy aktivované a potřebuješ upotřebit přebytečné Zlaté banány, je třeba sledovat sekci oficiálním oznámení kde bude zveřejněno případné rozšíření.

Ať vás síla provází na všech cestách

3. cingi1

cingi1 Zelenáč fóra

Ahoj pezt , chcem sa len opýtať koľko zverincov sa dá otvoriť na farme , mám ich 7 . Ďakujem .

4. pezt

pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

Ahoj cingi1
    Na farmě je možno mít nyní maximálně 7 zvěřinců. Takže máš všechny ;)

Fajn hru pezt

5. anvan

anvan Hrabě fóra

Ahoj,
    dnes jsem položila na silo další dva upgrady a jsem na tříhvězdičkovém silu 3 - mělo by podle FAQ dávat bednu s farm.zásobami ale ukazuje mi, že bude dávat bedny septemberfestu nebo nějaké s tím růžovým srdíčkem (ani nevím, která je která - je jich už moc).... Zatím jsem ho ještě neodklikla, tak to nemůžu ověřit.....Tříhvězdičkové silo 1 a 2 ukazovalo už farm.zásoby, teď ale zpět jiné bedny?
    Je to nejaká chyba nebo je to tak v pořádku? Možná se to tu někde probíralo, ale nikde jsem to na fóru neviděla..díky za odpověď

6. pezt

Ahoj anvan

Chyba už je předána ke kontrole.

Fajn hru pezt

anvan tohle ocenil(a).
  7. brouček32

brouček32 Zelenáč fóra

ahoj jak je možné že v bayby boomu se mi najednou odečitaji dvě superkrmiva i když dole v liště je napsano jedno

8. Dave Lister

Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

Ahoj brouček32, akce Šťastný a veselý den slev trvala do 22h, takže správně se ti už odečítají 2SK za jeden chov. Restartuj hru a bude již ukazovat 2 SK.

Ať vás síla provází na všech cestách

9. pezt

Ahoj dasa1143

Tak záleží kolik si doposud získala upgradů nebo je nakoupila.
    Se všemi doposud dostupnými by to mělo být takhle

Screenshot_2.png

10. dasa1143

dasa1143 Ikona fóra

petz děkuji:),myslela jsem, že jsem to stihla smazat, než si to někdo přečte:p