Jiné dotazy

Diskuze na fóru 'Všeobecné dotazy' zahájená uživatelem FAQ, 1/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    sejda621 teď jsem úplně v poklidu sklidila hlavní louku, divokou louku i mýtinu. Hraji v klientovi. Jestli Ty nemáš nějaký nepořádek v prohlížeči, případně v PC. Nejsem odborník, ale protože jsem vyzkoušela další sklizně na Baha i v prohlížečích (GCH, Edge) a nic zvláštního se nedělo, buď jsi na serveru, který má problém nebo je ten problém tam, kde jsem napsala prvně... v Technické sekci FAQ jsou návody skoro i na pletené ponožky, tak tam třeba najdeš řešení.
     
    Naposledy upraveno: 25/6/24 v(e) 6:40 PM
    bačkora85 a elbedna tohle ocenili.
  2. sejda621

    sejda621 Perspektivní autor

    I já jsem přihlášen v klientovi,zhruba 2 měsíce byl klid a najednou včera večer velké problémy,dnes nanovo a nejsem sám.A pořád máme být v klidu a pořádje závada na našen PC,ten je rok starý,že bych si měl tedy koupit nový a být dále v klidu?Ta trpělivost dochází a kapky jen přibývají.A IT ? Vše je nahlášené,pracují na tom.Pořád stejné a ... a pak je závada u nás.
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sejda621

    Rok starý počítač ?, to potom nevidím důvod hrát v klientovi.
    Problémy můžou být také v internetu, kvůli vysokému vytížení díky ME ve fotbale.
     
    .SilverAngel. a bačkora85 tohle ocenili.
  4. sejda621

    sejda621 Perspektivní autor

    jj na fotbal nekoukáme,takže další závada jen u nás.Už to dál nehodlám řešit!Kdo si stěžuje bývá spravedlivě potrestán.A nic se nevyřeší.Přeji Vám všem pěknou hru.
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    sejda621

    Já neříkám nic o tom, že se na fotbal díváš nebo nedíváš, ale že díky ME je internet ve světě více vytížen než obvykle.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  6. sejda621

    sejda621 Perspektivní autor

    Valíš do mě stále jen můj problém,IT je v pohodě ,ale poslouchej ,fotbal není od včera