Jiné dotazy

Diskuze na fóru 'Všeobecné dotazy' zahájená uživatelem FAQ, 1/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    • Multipost je na diskuzním fóru zakázán - Kytka2001
    dékuji,ale musím nejprve najít ten obchod s uzdami

    hledala sem pod košíkem v liště a nenašla,jackův je v děsivce a jinde nevím,kde je ještě obchod,,jestli v dílně - tak pod čím??děkuji

    kytičko /kytka2001/ moc děkuji
     
  2. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Zdravím evicka435 ,
    Obchod z uzdami nehledej jako "obchod" někde ve hře .
    Tak se jmenuje výrobna pro Shirtské koně a tu si musíš udělat ve městě v dílně .
    [​IMG]
     
    Madulka_cz tohle ocenil(a).
  3. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    dobrý den, udělala jsem dílny pro shirské koně nejdou mě umístit do výrobny, prasátka porcelánová jdou. Zároveň mě nejde vyzvednout bonus dárek,který je umístěn na žlutozelené skluzavcem všech dárky před ním mám otevřené Děkuji
     
  4. Vanda

    Vanda Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sasasa, vyskúšala som dielne Obchod s uzdami vložiť do Továrne/Výrobne a nemala som žiaden problém, odhlás sa a prihlás znova do hry, ak to aj tak nepôjde, obráť sa na Hernú podporu
    upload_2024-7-15_16-29-19.png

    Plán pre otváranie bonusových darčekov v Letnom kalendári nájdeš TU (klikni)
    pomôcka - ak si v hre prejdeš myšou na zámok, napr. na žltozelenej šmýkačke, rozsvietia sa bubliny s číslami, ktoré je ešte potrebné otvoriť
     
    sasasa a lacrima tohle ocenili.
  5. žufánek

    žufánek Rádoby autor

    Proboha ať už RT něco s tou farmou udělá, nebo to už hrozí infarktem, anebo zblázněním. Přesadím 2 pole jdu na další, tak mi buďto celá hra vypadne, anebo zešedne celé pole, nebo se točí kytička. Někdy když otvírám bedny nebo točím kolem štěstí, tak se nic ani nehne. Když přecházím na jiné pole, tak se mi vůbec nenačte a objeví se mi základní obrazovka. Dále ještě je už hodně dlouho problém s vodou na polích, nádrž na vodu neukazuje správně, když je nádrž plná, tak se jeví jako prázdná a opačně. Tolik nových akcí, nových stájí a stromů, to se ukazuje a hlavně kupovat koše, to by vývojovému týmu šlo velmi dobře, ale kdy se konečně začnou věnovat chybám na farmě, místo vymýšlení stále něčeho nového, vždyť to musí unavovat i všechny hráče a dokonce i někteří uvažují, že s hrou Farmerámy úplně skončí, přitom je to překrásná hra, kterou hraji skoro od začátku, co vznikla. A vykřičník jsem měla na novinkách také hodně dlouho, ale uprostřed bazénu jsou k odkliknutí 2 dárky a po vybrání opravdu vykřičník zmizí. Prosím moc modíky pošlete požadavek RT týmu, ať se snaží všechny chyby, co se ve hře vyskytují opravit, aby byla hra konečně hratelná, beze všech problémů, děkuji a přeji hezký den!
     
    felix35-2001 a babička-květa tohle ocenili.
  6. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    Zkooušela jsem to a nefunguje to. Zároveň zmizela výrobna, kde již byly výrobny pro shirské koně-Už by bylo načase, aby to dalo RT vše do homady ke spokojenosti hráčú
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj žufánek

    Dle tvého popisu, se ti v tvém zařízení nedostává výkonu pro hru a ta ti tím pádem spadne, viz bílá nebo šedá obrazovka, spíše bych se zaměřil na vyřešení problému u sebe, netvrdím, že hra je bez chyb, ale to není chyba jen u RT.

    Ahoj sasasa

    A nepleteš si hrušky s jabkama ?
    Výrobna shirského koně neexistuje. Pouze je Obchod s uzdami a ten si postavíš v dílně ve městě. Tak zkus jednu tuto výrobnu postavit a poté vložit do výrobny, nikoliv do zvěřince.
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  8. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    lacrima - ano,našla,našla naši rádcové,moc děkuji
     
    lacrima a .SilverAngel. tohle ocenili.
  9. žufánek

    žufánek Rádoby autor

    Pezt děkuji za odpověď s počítačem ty chyby nemají vůbec nic společného mám ho nově repasovaný, je dostatečně silný na nejnáročnější hry. Repasoval mi ho ajťák a neměla jsem nikdy problémy ani s farmou, která šlapala jako hodinky, dnes ráno opět v 8,45 hod nešla farma ani načíst, stále mi to psalo, že farma neodpovídá, zlobí farma od té doby co byla napadena. Jinak ještě jednou děkuji a přeji hezký den.
     
    felix35-2001 tohle ocenil(a).
  10. polacka

    polacka Vévoda fóra

    žufánek v jakém prohlížeči hraješ?
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj žufánek

    Nově repasovaný nic neznamená, a nevím čeho se repas týkal.
    Neznám konfiguraci tvého PC, ale jelikož téměř každý den sklízím hlavní sklizeň v práci na telefonu, který určitě nepatří mezi špičkové stroje (Motorola G32) a žádné takové problémy nemám, tak bude chyba asi někde.
    Jak na telefonu tak doma na svém NTB používám prohlížeč Edge Beta, a používám ho jen pro hraní Farmeramy a samozřejmě jen pro jeden herní účet. Pro ostatní internet používám jiný prohlížeč a na další práci mám ještě další prohlížeče.
    Také dobré mít nainstalovaný program JAVA, dále je také dobré mít nainstalované nebo aktuální Microsoft Visual C++
    Dále bych doporučil zkontrolovat aktualizace Windows (pokud používáš tento systém) a také všech ovladačů jednotlivých komponent v tvém zařízení.
     
    lacrima a bačkora85 tohle ocenili.
  12. charlie.b46

    charlie.b46 Pilný autor

    To čo popisuješ mi zvyklo robiť v klientovi prešiel som do prehliadača chrome a Farma ide v pohode občas iba pomalšie
     
  13. žufánek

    žufánek Rádoby autor

    Hraji v klientovi, mám i Microsoft Edge, Firefox, Google Chrome a když farma nejde načíst, tak to zkouším na všech, podle toho usuzuji, že opravdu farma nejde a je tam nějaká chyba v načítání,děkuji za optání
     
  14. polacka

    polacka Vévoda fóra

    žufánek Hrála jsem v Google Chrome, ale poslední dobou se to opravdu pomalu načítalo, tak jsem přešla na Edge (strašně nerada) a tam to jde líp. Tak zkus. Vím, není to řešení ideální, ale tak to na farmě je. Již jsem to zmiňovala několikrát, nejhorší je načítání trhu.
     
  15. pulec1

    pulec1 Pisálek fóra

    Ahoj,chtěla bych se zeptat (už to tady určitě bylo),která dekorace dává bednu s bonusy?Předem moc děkuji :)
     
  16. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    lacrima a .SilverAngel. tohle ocenili.
  17. pulec1

    pulec1 Pisálek fóra

    Ahoj Kytka2001,moc děkuji.
     
  18. lilikru

    lilikru Pisálek fóra

    prosím jak získám kužel a bublinku děkuji za odpověď
     
  19. Vanda

    Vanda Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj lilikru., sú to produkty z Bahamaramy, podrobné informácie nájdeš tu (klikni) - Továrna na bezpečnostní kužely, Výrobna bublinek, výrobne sa momentálne získať nedajú, môžeš to skúsiť pri akcii Obchodovanie a darovanie, hotové produkty sa dajú kúpiť na trhu, samozrejme je potrebné mať odomknuté príslušné zvieratá v Opičom chráme.
     
  20. babiadaniel25b

    babiadaniel25b Aktivní autor

    Zdravím, měla bych dotaz. Neví někdo z moderátorů zda se RT tým nechystá přidat další runy na stromě moudrosti. Mám jich skoro 7500 a jsou vlastně k ničemu když je strom plný. Díky a hezký den.
     
    hroudov tohle ocenil(a).