Jiné dotazy

Diskuze na fóru 'Všeobecné dotazy' zahájená uživatelem FAQ, 1/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Jaroslav469

Jaroslav469 Aktivní autor

prosím kde najdu choboťáčka ?

2. pezt

pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

Ahoj Jaroslav469

Doupě choboťáka si můžeš koupit v Jackově obchodě na druhé stránce

Fajn hru pezt

cool_b. tohle ocenil(a).
  3. Jaroslav469

4. pezt

pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

cool_b. tohle ocenil(a).
  5. evicka435

evicka435 Obyvatel fóra

proč se mi nepřičtou párty lístky na kole štěstí,když si je vytočím????děkuji

proč se mi nepřičte párty lístek na kole štěstí když si jej vytočím,díky ještě jednou

***Příspěvky sloučeny***

Naposledy upraveno moderátorem: 4/7/22 v(e) 7:59 AM
  6. Dave Lister

Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

Ahoj evicka435, tato věc tady byla již řešena. V okamžiku kdy roztočíš kolo štěstí je již výhra dána předem a pokud je výhra párty lístek tak se okamžitě přičte. Hráč tak většinou nepostřehne že se mu lístky přičítají. Pokud by jsi to chtěla prověřit zbývá napsat na herní podporu.

EDIT: Tady je vidět jak to funguje. Mám 18 párty lístků a ihned při roztočení se ukáže 19. Výhra jsou 2 párty lístky.

>>Jak kontaktovat herní podporu<<

Ať vás síla provází na všech cestách

Naposledy upraveno: 4/7/22 v(e) 8:30 AM
  7. Jaroslav469

prosím kde najdu mrože ? děkuji

8. Dave Lister

Ahoj Jaroslav469, Jezírko pro mrože lze získat z Podivuhodných výběhů Piteraq a zvíře na trhu, tedy až jeho cena dostatečně stoupne a hráči ho budou chtít prodávat nebo pokud budeš mít štěstí a někdo ho dá na trh i za skoro základní cenu.

9. Jaroslav469

děkuji

Dave Lister tohle ocenil(a).
  10. Dave Lister

Jaroslav469, není zač ;)

11. 12Orol

12Orol Perspektivní autor

Ahoj.
    Toto som písal minulý mesiac:
    Je nahlásená chyba na tržnici? Pri posune (o ďalších 8 napr. rastlín) na ďalšie okno sa to posunie 1,2,3 okná a niekedy až na koniec...

Teraz sa k tomu pridalo aj to, že musím v Tržnici na "Prehľad produktov", "Vlastný tovar na trhu"... kliknúť 2x.
    Je to cez klienta aj cez prehliadač. Ak to ostatným ide v pohode, tak sa asi RT nepáči, ako hrám...

A ešte sa mi nedá zmeniť heslo - do mailu mi nič nepríde, ani v spame nič nie je...

Naposledy upraveno: 5/7/22 v(e) 12:08 PM
    goldedawn tohle ocenil(a).
  12. dasa1143

dasa1143 Ikona fóra

Jackův dárek se mi sklidil s ostatním kombajnem. Určitě jsem nechtěla +2. Šetřím si ho a zbytečně. Ještě se mi to nestalo a dost mě to štve ale s tím nic neudělám. Nebo jo
    Díky za vysvětlení musela jsem se ukliknout

Naposledy upraveno: 5/7/22 v(e) 5:56 PM
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  13. goldedawn

goldedawn Pilný autor

Zdravím.Dnes mi blbne tržnice v klientovi,vše svítí žlutě,po kliknutí na nabídku,prodej nebo nabídnout zboží.

14. Dave Lister

Ahoj,

• 12Orol, první věc co popisuješ jsem nezaznamenal, stránky zůstávají a nic nikam necestuje. Zkoušeli jsem s kolegy a chová se to korektně. Pro změnu hesla je v tomto případě třeba napsat na herní podporu.
    • 12Orol a goldendawn, co se týká označených záložek na trhu, tak bylo předáno k nápravě. Díky za info. ;)
    • dasa1143, Jackův dárek (+) lze sklidit pouze kombajnem na mazlíčky nebo ručně. Bohužel teď už se s tím nic dělat nedá.
      EDIT: Chápu, vím že to zamrzí. Není zač ;)

Naposledy upraveno: 5/7/22 v(e) 6:01 PM
    goldedawn a dasa1143 tohle ocenili.