Jiné dotazy

Diskuze na fóru 'Všeobecné dotazy' zahájená uživatelem FAQ, 1/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ketule11

    ketule11 Pisálek fóra

    v i nvetáři jsem našla bonus (pod erbem mezi bednami) a v něm tajemné sazeničky, to je ze sklizené doekorace?
    děkuji za info
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj gorilka0081941

    V tom případě se musíš obrátit na herní podporu, někdy se stane že se tato chyba objeví, oni to zkontrolují a když budou chybět tak ti je připíší.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj ketule11
    Vůbec nerozumím co myslíš o_O
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  3. il.ja

    il.ja Pilný autor

    • Multipost je na diskuzním fóru zakázán - Kytka2001
    to vím ale chybí mi něco abych dostala kod

    mě nejde to poslední ta hCaptacha stahovala jsem to a nic

    nejde mi to na podporu tak to zkusím tady proč nejde posílat florenový strom aspon mezi svými farmamy.Zíkat v piccolo truhlách je skoro nemožné dávám měsíčně dost reálných peněz a nic mi to nedá ten florenový strom.
    děkuji za odpověd
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/2/24
  4. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj il.ja
    Florenový strom (podobně jako Kouzelný strom) prostě poslat nejde. Taková jsou pravidla.
    EDIT: Ocenil jsem tvůj multipost 5 body. Příště prosím více využívej odkazu Upravit pod svým příspěvkem, chceš-li napsat něco přímo pod svůj původní příspěvek. Přečti si Pravidla fóra
     
  5. Odysseus50

    Odysseus50 Zelenáč fóra

    Prosím, mám dotaz. Kdy se vrátí do hry různé popisky? Například stav-počet florenů, jak dlouho se rostlina bude pěstovat,ve kterém jsem levelu atp. Prostě je toho mnohem víc a nehodlám vše vypisovat. Děkuji za odpověd´.
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Odysseus50
    Ty jsou ve hře pořád, asi jsi si hrál v nastavení hry a tyto tooltipy jsi si vypnul ;)

    Screenshot_4.png
     
    babička-květa tohle ocenil(a).
  7. Odysseus50

    Odysseus50 Zelenáč fóra

    No, myslím, že tam rozhodně problém není. Stratily se i veškeré texty - popisky. Při přihlášení procenta načtení a povídání pod tím, a to co ukazuješ nemá slovní doprovod, zrovna tak stav krmiva atd.

    Vypadá to, že už je to spravené. Možná, že v tom měl prsty eset, nevím. Nyní, po aktualizaci při načítání to přebliklo a vše je v richtiku. Ale i tak děkuji.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/2/24
  8. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Odysseus50
    Příště prosím (při zjištění, že vše již funguje) raději uprav svůj původní příspěvek (odkazem Upravit pod svým příspěvkem) a nepiš druhý příspěvek přímo pod svůj původní příspěvek (mohlo by se to považovat za Multiposting, ostatně přečti si Pravidla fóra).
    Proto jsem tvé příspěvky sloučil do jednoho (zatím bez postihu, příště by se to bez něho asi neobešlo).
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  9. enrikea

    enrikea Perspektivní autor

    zdravím farmáři,ve stodole mam jako plod stromu samara.Co to je prosim za strom?Na faq v sekci stromů jsem ho nenašla...
     
  10. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    lacrima, enrikea a bačkora85 tohle ocenili.
  11. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    prosím kde najdu beruščí hnízdo a labutí jezero ?
     
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Jarosla469, jedná se o speciální stáje, které bylo možné získat z různých akcí. Nyní je lze získat z úkolu v Družstvu mrkni >>ZDE<< a >>ZDE<<. Dnes také běží akce a jsou součástí balíčku, který můžeš zakoupit >>ZDE<<.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  13. farmicka.86

    farmicka.86 Pisálek fóra

    Zaznamenal někdo, že se nešlo po 22. hodině 14.2. přihlásit do hry a tudíž nešlo využít konec akce s dortíky a vybrat si odměny za hvězdičky? Nikde jsem o tom neviděla ani zmínku, akce měla končit o půlnoci - a do té doby se nešlo přihlásit. Sakra, kdy zase bude možnost sehnat recept na Pinkie....
     
    .SilverAngel. tohle ocenil(a).
  14. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    Děkuji za odpověď,
     
  15. barney75

    barney75 Rádoby autor

    ano okolo 22 hod.se nešlo přihlásit,tak veškeré snažení v soutěži zbytečné,měl jsem naposled sklízet akční a dodat pár dortíku abych získal řadu,,tak snad bude náhradní kompenzace a nechají nás to dohrát
     
  16. minutka10

    minutka10 Aktivní autor

    Ahojte farmári,
    kto máte postavené na Baha Tiki múzeum, pripisujú sa Vám TBS správne?
    Písala som na podporu aby mi to preverili, vraj nemajú na to kompetencie a nemajú nahlásený problém.
     
  17. barney75

    barney75 Rádoby autor

    ahoj,můžete mi vysvětlit proč se nešlo včera 14.2 po 22 hod.přihlásit,nebylo možné soutěž dokončit,takže několikadenní snažení bylo zbytečné
     
  18. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    minutka 10 - již se zde na fóru řešilo připisování BZ/TBZ z muzeí. BZ/TBZ se připisují se zpožděním při přechodu na jinou plochu.

    ------------------------
    Včera večer byl výpadek hry o kterém víme, ale v tuto chvíli nemáme informace zda se tento problém bude nějak řešit. Pro příště bych doporučila, již ze dřívějších zkušeností, nenechávat plnění akce na poslední chvíli.

    Přeji hezký den
     
    Skali a bačkora85 tohle ocenili.
  19. janibu

    janibu Rádoby autor

    Včera jsem měla sklidit se SH ve 23.30 a dokončit akci a získat řádek a nešlo se přihlásit. Chybělo 200 bodů.
    Spustíte hru ještě na dokončení akce????
     
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj janibu, o nedostupnosti hry se ví. Na informace jaké budou v tomto případě další kroky realizačního týmu čekáme. Až budou informace k dispozici budeme vás informovat.



    Ať vás síla provází na všech cestách