Již brzy - chov papoušků (22.8.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Ty classic výběhy jsou hezčí než tyhle hmm hrůzy,víc slušně to říct nejde,hlavně šlechtění s radostí vynechám,protože superktmivo a dostatek papoušků na celou akce,jestli nějaká bude
     
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Mi by stačilo, kdyby se změnil čas výroby krmiva - oni celodenní produkci zdlábnou ani ne za dvě hoďky. A včil se hoň, farmáři!
    stav 1713 a nyní jsem dal 24 cé plusek - jsem zvědav kolik vypudí padátek! Doufám samo, že všech 24! Ale baha je baha. Budu rád i za 10.
    Honzulko, zaručeně budou dva - šlechtěnci do nejvyššího stupně a úkol na brka.:p
    Hm, my vlastníci stromů, to dáme hravě. Se šlechtěnci bude jako vždy problém - ti nejvyšší budou hodně dlouho pouze na obrázku...
     
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  3. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Dobré odpoledne, mohu potvrdit vrácení všech chlívků v základu které včera zmizely(ještě jednou díky za odpovědi ze včerejšího dne). Pro ty kteří to ještě stihnou doporučuji nákup chlívků classic + za 15 000 kr z dobou sklizně 2.42 hod. Pokud zakoupíte základní + žlutý chlívek tak vás to bude stát 1500+19000=20500 kr a doba sklizně je 2.45 hod. Z mého pohledu vychází classic + levněji a i o 3 min rychlejší a to nemluvím o tom, že stačí dát na plochu jen jeden. Ušetříte i další stavění. Hezký den ať se daří nejenom ve hře, ale i v reálu
     
  4. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Tak na papoušky se těším - a grafika? tentokrát musím dát palec nahoru, fakt se mi chlívečky líbí. Ty dřívější voliéry mi na ploše všude vadily, vše zakrývaly. Těším se na ty barevné, snad bude i růžovka!
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Taky se mi líbí změna u papoušků. Bylo to k nim nespravedlivé, kdekdo na Bahamě už má upg chlívek a úplně první zvíře (no jo, já vím, že živočich ;)) stále nic. A ta změna grafiky se taky povedla. Jsem zvědavá na šlechtěnce, tady se nabízí nepřeberná škála možností.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jen aby nám neuletěli, když bylí zvyklí na voliéru ,-)) tak si zvyknu taky ,-))
    Ještě, že zůstali "zlaťáci".
     
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Y_n_O, původně jsem to nechtěla zajít tak daleko.... ale nedalo mně to xD

    [​IMG] když budou papagajové pestřejší je mně šumafuk, tato inovace za SK nestojí:)
     
  8. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Já snad prošvihla šlechtění papoušků :( Nejde mě aktivovat v chrámu,dělám někde chybu ?Bude víkendový BB pls ?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jesterka74
    Šlechtění papoušků jsi určitě neprošvihla, protože se ještě nešlechtí, bylo oznámeno, že bude brzy, aby jsi se mohla na to připravit ;)

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 a jesterka74 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.