Již brzy – chov mloků oranžových! (24.2.-27.2.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Gordonka, výborne, no kto teda bude stavať ružové kolektory??xD;)
    s SKáčkom som na tom dosť mizerne [​IMG] :oops:;)
     
  2. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    máš náskok, spoléhám se na přeskoky, ale dopadne to jako obvykle. Navzájem si něco naslibujeme, pak se při OD omlováme.. já jsem Ti to chtěla poslat ale... a když to systém dovolí, tak už to má ta druhá z vlastních zdrojů zalištováno :inlove:

    [​IMG]
     
  3. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    veď počkáme si pri babyboome, už sa teším, ja mám aj čarovné deluxe parfémy:music:;), možno nebudeš musieť nič zalištovávať:inlove:, dopredu dám vedieť, sa pochválim:p;)
     
  4. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    ne ne, takto by to nešlo. První várka naplněný zvěřinec, povoluje se pouze marmeláda a 3 parfémy, kdo nemá prémium 4. A ne že budeš fixlovavat. :p
     
  5. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ha ha, kto povedal, Pokáč nepomôže, nabehne Ozzy OsbournxD;):inlove:
    hej, viem,už som mimo, tak aspoň fotka na moje kolektory
    [​IMG] ;)




     
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, a čím se Ty vychvaluješ? Sadař je to schopen schrachtit za týden a pak si jít zase po svém.

    včera:[​IMG]

    dnes:[​IMG] :p
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Od včera jsem také lehce navýšil počty mloků. Z 512 ks na 1.411 ks.:)
    Jedu jen na hlavní, s 9 červenými a s 35 žlutými chlévy.:)
     
  8. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) mloků mám asi 3800 kousků, to by mělo stačit, tak uvidíme ...
     
    tenista99, kutilka70 a DANKA722 tohle ocenili.
  9. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já jich mám cca 1000 a do šlechtění ještě něco přibude. Zatím mi ta tisícovka vždycky stačila, tedy od té doby, co jsem začala dělat a i zvládat zvířecí akce. Tak snad toto nebude výjimka ;). Samozřejmě tedy počítám s BB, jinak by to asi nevyšlo.
     
    tenista99, evainfo a kutilka70 tohle ocenili.
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dníček :) ať je tu trošku zábava, protože se mnou se nemůžete rovnat [​IMG] xD

    Že jsem ty potvůrky vůbec nepěstovala, ale už rychle odborně nachytala, do regálů nacpala a začala jejich velkovýrobu :p papkají to nejlepší, podpořené chovnými výnosy, tak snad jen budou vylézat vrchem - spodem xD :p a je dost času.



     
  11. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG]evainfo a co povies na toto :)xD,ale to je zalozna farmicka,tam sa tomu az tak nevenujem
     
    tenista99, GordonSargent a evainfo tohle ocenili.
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    alexandro nebojím se nic, já to doženu ;) když já ty mokrý potvory moc nemusím, ale teď se musím s nimi podpůrně sliznit xD xD
     
  13. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Tal to já nejsem chovatel, přesto si udržuju od každé zvěře 500 a víc, přitom mám 3x pěstitele a 15 chovných výnosů které nevyužívám, můj stav a jsem v klidu.

    [​IMG]
     
  14. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Dnes jsem nasadila bonus chovných výnosů a otočila párkrát mloky. Mám jich momentálně 1.622, to by mělo i s rezervou stačit.
     
  15. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    [​IMG] Stav k dnešnímu dni ;) Už to nebudu hrotit :p
     
    tenista99 tohle ocenil(a).
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mloků zatím 563, ale stále přibývají, jedu si pomalu a jistě, co bude, to prošlechtím, zbytek nechám na další BB ;)
     
    tenista99 a kutilka70 tohle ocenili.
  17. kajesy85

    kajesy85 Pisálek fóra

    zdravím všechny farmáře,můžu se zeptat jak se šlechtí mloci? v chovném domečku kde jsou zvířata ke šlechtění je nikde nevidím
     
  18. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kajesy85 - mloky v tuto chvíli šlechtit nelze. Až přijde ten správný čas (Již brzy) budou do tulidomku zařazeny. Sleduj oficiální oznámení a o všem se včas dozvíš.

    Přeji fajn hru
     
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) v týdnu to nutila klasika bez velké možnosti točit, ale teď je víkend a mloci jedou na plný obrátky, z 241 slizkých už 1 303 oranžově zbarvených slizounků, ještě něco přibude a možná i trošku prodám xD ... tak málo zde chybí k radosti :p ;)
     
    kutilka70 a tenista99 tohle ocenili.
  20. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak já jsem s mlokama na tom takhle. Už jsem je zrušil myslím že toto snad bude stačit :D každopádně mám jiný problém a to je SK :D pokud nějaký nenasbírám tak budu muset asi koupit abych tu akci pak dodělal.

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.