Již brzy – Chov želv (2.3.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/3/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj farmáři a farmářky,

    Upravili jsme želví výběhy, aby se dalo začít s jejich chovem. Neváhej, zamiř do obchodu a pořiď si nový zářivý želví výběh a nenech se ničím zaskočit!

    [​IMG]

    Od 2.3.2022 ve 14:00 hod. si tedy budete moci ve Farmářském obchodě zakoupit Obydlí pro želvy - jak základní chlívek, tak žlutý a oranžový upgrade. Zatím nebude aktivována výroba obydlí ve městě v Dílně, tato možnost bude zpřístupněna až ve chvíli, kdy bude do hry zavedeno šlechtění želv.
    Název CZ / SKlevelCena Čas (hod.)Zisk BZProdukce zvířatProdukce hnojivaAnimace
    Obydlí pro želvy
    58​
    3 900 KR​
    22:00​
    136​
    1x Želva​
    5x hnojivo​
    [​IMG]
    Korytnačia nora
    Obydlí pro želvy I: Žlutá
    58​
    16 000 KR​
    19:45​
    150​
    1x Želva​
    4x hnojivo​
    [​IMG]
    Korytnačia nora I: žltý
    Obydlí pro želvy II: Oranžové
    58​
    35 FL​
    28:45​
    450​
    2x Želva​
    6x hnojivo​
    [​IMG]
    Korytnačia nora II: oranžová
    • Chlévy budou dostupné od levelu 58.
    Název CZ / SKlevelCena Čas (hod.)Zisk BZProdukce zvířatProdukce hnojivaAnimace
    Továrna na skateboardy
    58​
    -​
    16:00​
    125​
    1x Skateboard​
    4x hnojivo​
    [​IMG]
    Továreň na skateboardy
    Továrna na skateboardy III: Červená
    58​
    -​
    8:45​
    390​
    1x Skateboard​
    2x hnojivo​
    [​IMG]
    Továreň na skateboardy III: Červená
    • Výrobny a produkt budou dostupné od levelu 58.
    • Upraven zisk hnojiva
    Včas se zásobte, šlechtění se blíží.

    [​IMG]
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký skoro večer :) želvích chlívečků mám docela dost, ale v liště xD tak jsem jimi obsadila 5 stanic a při šlechtění na ty přeskoky jsem fakt zvědavá :p

     
  3. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Želviček mám ve stodole přesně 2.000 - tak snad se šlechtěním nebude problém. Ale přeskoky - o těch si nechám zdát.
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jsem zvědavá, jak náš překladatel pojme názvy nových šlechtěnců. Už se těším xD Snad se budou držet žijících druhů a žádný paskvil z toho nevzejde... Nakoupila jsem na trhu, na mýtině jsou množírny. Piccolka dala Pěstitele, tak můžu chovat vesele, co se dá :)
     
  5. hanči57

    hanči57 Aktivní autor

    Kolik asi budou stát?
     
    ivetakuc tohle ocenil(a).
  6. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj hanči57, co konkrétně myslíš? Cenu šlechtěnců na trhu nebo kolik předmětů bude potřeba na postavení chlévů a výroben nebo něco jiného?


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja mám korytnačiek v stodole iba 207 ks.Dnes som pár oranž.dal na rúbanisko a zajtra po zbere vytiahnem ostatné.Na tie moje preskoky ich budem potrebovať kopu.
     
  8. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Nevím kde je chyba - potřebuji koupit pár chlívků pro želvy, aby bylo na 2 plochy = chybí 31 ks. Marně v obchodě pátrám - kde se asi schovávají??
     
    goldedawn tohle ocenil(a).
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -Jara05-

    Z technických důvodů je prozatím spuštění odloženo.
    Zatím nevíme, kdy ke spuštění dojde
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  10. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Dobře, nic se neděje - nejde o život.
    Přeji pěkný den a děkuji za odpověď.
     
    ivetakuc a modro.ocko22 tohle ocenili.
  11. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tož já mám jen 30 kusu ve stodole, kupil jsem 90 stájí a už to jede ale čas moc velký, no něco bude ale moc si pískat nebudu při šlechtění snad,no jestli to bude za 14dní tak bych měl mét přes 1200 kusu žádná pěcha ale aspon něco.
     
  12. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Zdravím, jelikož mám v družstvu rozpracované snad všechny šlechtící úkoly tak hold přibude další, už se těším na jména šlechtěnců.
    Přeji krásnou hru.
     
    Helena1313 a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.