Jarní sezóna (4.4.2020 - 5.5.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem -Borsty-, 1/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Borsty-

    -Borsty- Team Leader Team Farmerama CZ & SK

  2. -Borsty-

    -Borsty- Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Tak jsem vám to tady dal......
    :music:možná něco pomotal......:p
    Hlásné troubě práci vzal.......xD
    a jdu zlobit o dům dál.......:D
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nenašla jsem jako odměnu upgrade dekorace, mám si vzít silnější brýle nebo tam fakt není :p
     
    coneznam a vilm4 tohle ocenili.
  4. -Borsty-

    -Borsty- Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    vem si silnější brýle :DxD
     
  5. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Ta kudlanka mě láká, ale množství dodávek ne :music:. Ale asi se do toho pustím...
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Už to mám, koukala jsem jen do pravého sloupce a on je upgrade v levém tuším 38 - díky za nakopnutí xD
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  7. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, tentokrát mě odměny za permici vůbec nelákají i ten voskovník mě nechává v klidu. Samé BZ a KR to radši dám pár farma-mincí a vykoupím je z farmářského obchodu, když bude potřeba. Jinak kudlanku beru :D.


    EDIT: Beru zpět. V posledním lvl, který se dá točit opakovaně je bedna s havětí. Takže permice bude. 8)


    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 1/4/20
  8. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Kudlanku nemám, takže prostě do toho jdu, koupím permici a pár FL.... :);)
     
  9. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Obě předešlé sezony jsem udělala a tuhle snad jen kvůli kudlance,řemeslnické odměny kvůli nedostatku slotů se hromadí v liště z tajemna a beden padá historie.A protože mám času dost přestanu remcat a zas to udělám.:(
     
  10. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Nedělám Čmárala a nebudu ani Jarní dovolenou, odměny mě neoslovily, ale sezónu kvůli kudlance dělat budu. A tentokrát se mi líbí i 40. levl. Permanentku nekupuji a zatím jsem zvládla dvě sezóny i bez ní.
     
  11. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Dobré ráno, tak i já do Jarní sezóny jdu. Jako obvykle :). Přeji krásný den všem
     
    evainfo, vilm4 a danielka0000 tohle ocenili.
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Rozkaz zní jasně. Získat kudlanku za každou cenu!! Úkol v družstvu čeká jen na ní! :)
    Sezónní žetony na doplnění produktů se také budou hodit! Jen bych chtěl poprosit RT, jestli by jich nemohlo bejt, násobek čísla 4 .Těch 15 minule, byla teda velká provokace!:wuerg:xD

    (Bez záruky)Na celou sezónu je potřeba 38.840 SB
    Akce: 19.210 SB
    Takže od trhovců bude stačit 19.630 SB (denně 614 SB),s prémiem je možné denně získat 1.445 SB,bez prémia 1.331 SB,i bez pana Jahodky 1.163 SB.
     
    Naposledy upraveno: 5/4/20
  13. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Pěkný dník,co by člověk neudělal pro kudlanku :).A florenů není nikdy dost!
     
  14. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Poprve akci vynecham, ale ne sezonu, tu slechtici. Tuto vitam, sice mi vzdycky srdce krvaci, davat tam tolik zasob, ale kdo nepotrebuje kudlanku a floreny, ze :).
     
  15. raddre

    raddre Baron fóra

    přestože nám poměrně o dost zkrátili body za plnění dodávek, ráda bych do toho šla, ale nejdřív musí někdo zkontrovat Přehled jak a kolik získat bodů sezónních odměn, ten je totožný s minulou sezonou, od zákazníku lze získat maximálně 1 445 SB/den vč prémiového Pana Jahodka tzn.: za 32 dní to činí 46 240(bez premie jen 40 864) ̶ ̶n̶i̶k̶o̶l̶i̶v̶ ̶4̶6̶ ̶2̶4̶0̶ ̶j̶a̶k̶ ̶j̶e̶ ̶u̶v̶e̶d̶e̶n̶o̶ ̶v̶e̶ ̶F̶A̶Q̶, netuším jestli body z akcí jsou taky opsané nebo skutečně jich bude 19 210, protože pokud potřebuji 38 840 SB, je potřeba každý SB za který se neplení sklad, počkám jestli se něco změní, navíc občas se nějaká zakázka nedá splnit, jako je ta s havýšem

    PS: původní propočet vycházel z 30 dní nikoliv z 32 dní po které sezona trvá, tím na den vychází 1213 SB, pokud nebudete nic kupovat, nebudou body z akce, stále máte denně rezervu 132 SB
     
    Naposledy upraveno: 4/4/20
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj raddre

    Mě vyšlo 46 240.
    Nezapomeň, že je možné zakázky plnit již 4.4. a také je možné je plnit i 5.5. tedy 32 dní, zkus provětrat kalkulačku znovu ;)
    Body z akcí v tuto chvíli nedokážeme ověřit. Musíme věřit RT.

    Fajn hru pezt
     
  17. raddre

    raddre Baron fóra

    pezt beru zpět počítala jsem klasických 30 dní, tak to jdu poopravit
     
    maribeja, vilm4 a pezt tohle ocenili.
  18. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Pochopila jsem dobře, že ikonka je sice na ploše, ale používat se má až od 4.4.?
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Nazdárek, dobře, dobře. Nic jim nedávej hamounům, body by ti nedali ,-) je u ní i odpočet hod do začátku.
     
  20. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Sezóna-osobně jsem po sezóně skoro 30 let,ale tuhle mám ráda.Z poslední mám kudlanku,takže se zúčastním jen ze sportu.
    Dárek solidarity-děkuji RT za nápad a modíkům za zprostředkování.Nikam nechodím,myji si ruce mýdlem,dezinfikuji cokoliv,roušku nosím(ten ksicht co mám místo obličeje pod ní není tak na očích).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.