Jarní haraburdí (26.3. - 30.3.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    dasa1143: máš ho v liště :)
    Závěsy jsou, kytka extra neroste. No ono celý den lítám po zahrádkách, tak jsou prostoje.
     
  2. výpliv

    výpliv Perspektivní autor

    Také jsem dokončil, mám nasysleno 5 skorokudlanek, ale jak to tady čtu tak nevím.. nevím, ale naděje umírá jako poslední.xDxD
     
    evainfo a -migos- tohle ocenili.
  3. .pasohlavka.

    .pasohlavka. Pisálek fóra

    Ahoj lidičky prosím poraďte nejde nějak zkrátit zrání toulitky?SH jsem zkoušela ale tolik ho bohužel nemám.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Uff - tak se mi podřilo dokončit časovku na vinnou révu. Vždycky jsem si při pěstování na chvilku odskočila a spolehlivě prošvihla sklizeň, tak o 2-3 minutky. Teď jedu třtinu, vynasnažím se, aby to nebylo totéž.:p
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Záclony na chýši už mám, jen jsem je zapomněla ráno pověsit, tak až příště, no ;) Snad zase nezapomenu. :)
     
    -Kuteno-, GordonSargent a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  6. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Jak to říct... jo, aha - obrázkem! ;)

    [​IMG]

    Rychlost byla podpořena jednotlivými vychytávkami ze stonku a řemesel na květiny (toulitka), na ostatní plodiny (vinná réva) a obilí (třtina) - to jen jako inspiraci pro ty, kteří by snad neměli k dispozici všechny políčka na Baha...
    Teď ještě najít místo pro dekorace...
     
  7. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, jedná se o Baha, tak toho moc na zkrácení není. Klasika voda a hnůj a pokud máš řádek na magickém stonku -->ZDE<--. Používání SH se mi zdá zbytečné. Na výnos použij rajský věnec +3 do diamantového slotu a dva řádky, které dávají +1
    -->ZDE<-- a -->ZDE<--.


    Hezkou hru ...
     
  8. elen45

    elen45 Expert fóra

    výpliv- taky jsem měla 5 skorokudlanek a jedna se zadařila, ze 3 skoroúhořů taky 1
     
  9. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Akce hotova od včerejška, ale jen díky tomu, že se na KnŠ zadařilo a na poslední PL jsem vytočila 200% na 24 hod.xD - radost větší jak na Vánoce xD. TS půjdou na plochu až na noc, to bude překvápko 8)
     
    raddre, -Kuteno- a evainfo tohle ocenili.
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Stale nemam hotovo (nedelam prvni ukol cely) a tak jsem nasadil rajsky a tropicky venec, no a i na hlavni delam kvetiny... to by melo stacit v pohode na dnesek, dekorka zraje na ostrove pokladu a koukam ze tam musim dat i ty z druhe akce, to zase bude doba nez se stonek udela kompletni...
     
    raddre a -migos- tohle ocenili.
  11. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Ahoj dasa1143, pomáháš si nákupem v semenářství - 300 ks denně?
     
  12. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    To víš že jo. Chtěla jsem jenom ještě přikoupit tropický věnec a na trhu AA nebyl, trochu jsem si posteskla a hned jsem dostala dárky. Děkuji ještě jednou.:p;)
    Nechce se mi bourat.
     
    raddre, evainfo a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  13. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Tak já už taky hotovo [​IMG] ;);).
     
  14. výpliv

    výpliv Perspektivní autor

    Tak překvapení se nekonalo: 2 manty, dráček, koník a lenochod - opravdu, to se kudlance nepodobalo ani náhodou.
    Nevadí - jedeme dál!
     
    -Jara05-, dementos.dementni a raddre tohle ocenili.
  15. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    ahojte, jen takové malé upozornění akce končí zítra ve 22.00 hod. a ne ve 14.00 jak jsme zvyklí. (já měl v hlavě že ve 14.00 už mi z těch akcí a karantény asi šplouchá na maják)
     
  16. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Tak mě z TS skutečně vylezlo haraburdí,všechno lišta /červený slon,x žlutý lev,dráček .../Je to k zlosti,žádná radost v karanténě.Ani z taj.sazenic nic co bych neměla.

    Lv 220
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  17. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    -Jara05- a rosea50 tohle ocenili.
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Hotovo ... .-)
     
    -Jara05- a rosea50 tohle ocenili.
  19. rosea50

    rosea50 Pisálek fóra

    Velká gratulace všem, kteří už jsou všude zabydleni. Já mám v každé místnosti něco, ale dokončit se mi asi nepodaří (venku už je hezky....), tak alespoň něco. Kéž by to tak šlo i v našem bytě - klik --- a bylo by vše nově zařízeno :)
     
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotovo :p
     
    jindrasofr a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.