Jak morous k veselí přišel (21.12.2022 - 4.1.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Tak dnes vybráno vše, poslední akční se už množíxDxD.
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 21/12/22
  2. BigClick

    BigClick Expert fóra

  3. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    • Nepiš více příspěvků bezprostředně za sebou. Pokud chceš něco doplnit, použij u již napsaného příspěvku možnost "upravit". Děkuji Skali
    Sovcka64....prosím ťa,môžeš poradiť kde dať KLIK,aby mi hra šla?Stále hrám cez mobil,doteraz všetko ok,len táto hra mi nejde.Akonahle kliknem na hoc ktore dvere,objaví sa zimné pozadie a nič....akokeby zamrznuté......
    ***sloučeny příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/12/22
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Rychlíci mají hotovo, další se blíží ke konci. Mno, já se snažím napěstovat děsivku, už mi přestala naskakovat na hlavní louce. Snad nějaký batoh do hry přidám. Bezva nápad :)
     
    Naposledy upraveno: 22/12/22
  5. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Jarka ja som sa dostala do hry len som dako nevedela kde ten kluc zaktivovat,tak som to myslela. Ja hram cez mobil v edge a nestazujem si,zatial vsetko frci tak ako ma, len je to mensie a ked si doma necham okuliare tak som v haji zelenom xDxDxD
     
  6. Ledvinka01

    Ledvinka01 Pisálek fóra

    Tahle akce se mi líbí, je zajímavá. Jen nechápu 2 kostky na jednu hru. To je postavené na hlavu.
    Všem přeji hodně štěstí ve hře a hlavně krásné a pohodové vánoce:inlove:
     
  7. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Ahojte, za hviezdičky som kúpil stonku aj dekorky k nej a jedna nejde vložiť. Na stonke pýta Sviatočnú hojdačku, dekorka v obchode je Sviatočná šmýkačka. https://1iq.cz/img/tgH6W/JxUJ5 . Skúste preveriť kde je problém. Ďakujem
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ha, taky to po mně chce jinou dekoraci než sváteční, prý kyvadlovou, asi nějaká nesrovnalost.
    V inventáři mám Sváteční skluzavku.
     
    Naposledy upraveno: 22/12/22
  9. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Jestli jsi koupil stonek ve hře kostky, tak druhá dekorace je ve hře Cesta na santovu skálu 2 (prostřední dveře). Taky jsem jí včera hledala .
     
  10. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    O žádnou nesrovnalost se nejedná, dekorace Sváteční skluzavka, která lze koupit v obchodě, nepatří do žádného řádku. ;)
     
  11. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Koukám jak někteří jedou jak draci tak to teda smekám, velká gratulace. Já dodělávám teprve první akční, ale jedem stonek už mám ze hry kostky. Všem přeji krásné vánoční svátky plné štěstí a pohody a spoustu dárečků pod stromečkem.
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    jarka112
    Bohužel patříš mezi "vyvolené" ,stejně jako já,které tuhletu hru na mobilu v EDGE nerozjedou. Pokud přesto chceš vytrvat tak je nutné nainstalovat Puffin. Zde se obrnit trpělivostí,než se ti to podaří vůbec načíst a dostat se do akce zde.Vyzvedneš klíč,otevřeš nějakou akční a tím to prozatím končí.Pokračuješ poté v prohlížeči,jak si zvyklá. Napěstuješ potřebnej počet květin a padátek a až poté se opět přihlásíš přes Puffin a dodáš vše potřebné a aktivuješ další plodinu a opět pokračuješ v pěstování v EDGE.Tím to "lepší" bohužel končí. Protože ani obyčejná verze Puffinu mi nezvládá kostky,jen ta placená.:oops:
    Vše navíc trvá neuvěřitelně dlouho,tak je potřeba zvážit,zdali ti to zato stojí!:wuerg:
    Možná by bylo dobré do budoucna( v příslušném tématu) vytvořit nějakej seznam mobilů a tabletů,které tyhle akce podporují!8)
     
    findy22, bačkora85 a sovicka64 tohle ocenili.
  13. Marie54195454

    Marie54195454 Rádoby autor

    Ve hře santova skála 1.v cestě zelených bedýnek se mi vše otevřely,ale u jedné zůstal zámeček a nejce vybrat. Zrovna je tam dekorace do stonku.Nevíš co s tím?Děkuji
     
  14. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Marie54195454 pravděpodobně se jedná o pole, které je společné pro 2 části akce. Když na něj najedeš myší, tak se zvýrazní další políčko, na které je potřeba dodat, než budeš moct vyzvednout dekoraci.
     
    modro.ocko22, findy22 a bačkora85 tohle ocenili.
  15. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Hotovo ;)
    [​IMG]

    Jen tento řádek čeká na poslední dekoraci.Chybí 173 vánočních ozdob. Dnes ještě napadá :p
    [​IMG]

    V kostkách jsem na řádku 40 :music:
     
  16. libakos

    libakos Polobůh fóra

    pezt-omlouvám se,že reaguji pozdě ale zasáhla ,,vyšší moc"xD dnes se už ta cedule s jediným pro mě srozumitelným slovem error zatím neukázala.Akce jde pomalu ale jistě, na kole samá kočka, mandragora,sůl a podobné přísady,takže bonusy zmizely k někomu jinému ale času dost a SH takéxD
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj libakos
    V pohodě, tak snad už to bude v pořádku ;)
     
    cool_b. a findy22 tohle ocenili.
  18. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Zdravím.Měsíční věncovku jsem dodělala večer a jedu už třetí otočku ostrovní věncovky na Baha.Tak ať se daří všem.;)
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jéé, díky, to jsem špatně četl :D a já pako si koupím dekoraci volnou, další do stonku je ve skále 2.
     
  20. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Podobne ako Pitrýsek47, robím v automatickom režime, nečítam a potom toto :). findy22, ďakujem. Už som si to naštudoval :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.