Zpětná vazba Jaké nové neonové stáje by jste uvítali ve hře?

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem danda-vnovis, 26/7/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím farmáři,
    mám pro Vás malý dotazník pro zpětnou vazbu na neonové stáje.
    Jaké nové neonové stáje by jste uvítali ve hře?
    Můžete se i vyjádřit, co se Vám na "neonkách" líbí a nebo naopak nelíbí.

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Vaši zpětnou vazbu předáme dál vývojářskému teamu hry.

    Děkujeme
    Váš Farmerama team
     
    babako a vilm4 tohle ocenili.
  2. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    No tak já to teda napíšu-na neonkách se mi líbí jen to,že je mohu při OaD výhodně vyměnit.Vím ale,že jsou jinak velmi oblíbené a žádané-zvláště sběrateli.
     
    Honzulka05 a danda-vnovis tohle ocenili.
  3. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    Ahojky,tak mě se akorát líbí,že dávají čtyři zvířata,nelíbí se mi,že jsou moc barevné až křiklavé jako v Las Vegas.Možná by se mi líbili papoušci jako stáj neonová:)
     
  4. mzeleznikova

    mzeleznikova Perspektivní autor

    ahojky a co taková anakonda bylo by to výhodné na jedno krmení 4 kusy, aspon by nám neschlamstla tolik králiků a slepic , papoušky bych radši šlechtila je takových krásných druhů
     
  5. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    A k anakonde by som pridala aj neónový výbeh pre sokola a kamzíka, najväčších pažrošov - ani šľachtenie by pri nich nebol problém, pri sokoloch je na výber úžasné množstvo druhov a pri kamzíkovi ak by nestačili reálne druhy (alpský, tatranský, balkánsky), tak v bláznivej farme sa určite vymyslia.
     
  6. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Nové stáje :
    Klokan - Mýval - Křeček - Sob - Orel - Chameleon - Vodní dráček - Tukan - Tuleň ............. Klidně bych dal neonové upgrady i zvířatům, které ještě nešlechtíme. Nevím proč by to měla být nějaká podmínka.
    Anakonda - jak bylo zmíněno výše, konečně by se vyplatilo mít tento chlívek na ploše.
    Pavouk - stejně jako Anakonda
    Jinak je mi to celkem jedno.

    Co se mi líbí / nelíbí :
    Zrovna moc hezky nevypadají, ale mám vyplé animace, takže to není až taková hrůza. Asi by to chtělo spíše než anketu o nových chlívkách, udělat návrhářskou soutěž o vzhled neonek.

    Líbí se mi samozřejmě to, že dávají 4 zvířata.

    Možná mě za tohle hodně lidí bude nenávidět, ale když máme neonové chlívky, tak bych k nim přibral i neonové výrobny.
     
  7. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Anakonda - kamzík - sokol - rys
    Souhlasím s Milka66 - nestíhám pěstovat krmení

    A navrch tu nenažranou Zombii ovci ;)xD
     
  8. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Nové stáje co bych chtěl:Chameleon,včela,motýl,husa,světluška,křeček a sova.
    A nějaké podobné stáje jako Bezejmenný:music:
     
    lištička112, pezt a danda-vnovis tohle ocenili.
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Osobně mě design neonových stájí nijak neodpuzuje a musím říci, že se mi i líbí, navíc je mám stejně ve zvěřincích. Nové zvířata by mohly být klidně všechny co se prozatím šlechtí, nejvíce zatím asi motýl, chameleón a slon. :)
    Jinak jasně bylo by fajn mít u zvířat, které mají vysoké nároky na krmení takto výhodné chlévy, anakonda by byla super;)
     
  10. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Za mě - grafika neonových výběhů je hrozná i když jsou to neony tak by to nemuselo tak křičet, ale dají se schovat do zvěřince. Který druh zvířete by měl mít neon - je mi vlastně jedno - anakonda? Proč ne?
     
  11. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Jí osobně bych uvítala neonky u všech zvířat která se šlechtí a pak u těch u kterých jsou vyšší nároky na krmivo - hlavně anakonda - vzhled neonových stájí mi nevadí když je nechci vidět dám je do Zvěřinců. Produkce 4 zvířat z jednoho chléva se mi líbí, šetřím tím tak místo na ploše, jenom bych uvítala adekvátní čas výroby zvířete k dané výrobně. Jak podotknul hráč Bezejmený - nevadilo by mi kdyby se v neonové podobě vytvářely i výrobny.
     
  12. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    plně souhlasím s Bezejmenným,včetně myšlenky neonové výrobny
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    A já chci neonového bobra :D. Určitě bych brala i neonové výrobny, ale nedovedu si představit, jak se k nim pinožím šlechtěním :eek:
    Anakonda je super nápad, bo úspora krmiva je u mě na prvním místě. Neonky na farmě vítám jakékoli - z ekonomických důvodů. A schovat či umně zamaskovat se dají vždycky( komu záleží spíše na té estetice) ;)
     
  14. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Za sebe musím říct, že uvítám v neonovém provedení jakékoliv zvíře, které má výrobnu, jejíž výrobky se používají v řemeslných produktech - hlavně: vrána. Také Světluška by byla fajn, už proto, že ji papá Pavouk

    a z Baha bych uvítala neónové Papoušky.

    Ke grafice: vzhled stáje je opravdu hrozná ( příliš moc barev)
    Využití: za jedno krmivo zisk 4 zvířat považuji za skvělé.
     
  15. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Neonové stáje mi vyhovují počtem zvířat, které dávají, takže bych prosila neonky pro každé zvíře na farmě i Baha.
    A neonové výrobny samozřejmě také.
     
  16. babikahela

    babikahela S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj,

    já bych brala nové neonové stáje pro vrány, chameleony a bobry. Výhoda neonek 4 zvířata, úspora krmiva, trochu ruší barva ale jak se tady psalo dají se schovat do zvěřince :)
     
    zejdy66 a danda-vnovis tohle ocenili.
  17. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Největším problémem u zavedení neonové Anakondy, bude v tom, že jen málo lidí tohle zvíře má na ploše a tak bude problém z dodávkama v ůkolu.
    Já Anakondy občas vytáhnu, protože dostávám krmivi z beden, ale není to žádná sláva.

    U neonových výroben, bych vyděl stejnou výhodu jako u chlívků. Více produktů, za přiměřenou "cenu" v krmivu a zvířatech.
     
    zejdy66 a Honzulka05 tohle ocenili.
  18. timonek.

    timonek. Pilný autor

    Motýli ... mě docházej , Jak ... pro velkou protihodnotu
    vzhled je vyhovující na pohled rozeznatelný (byla doba zlatá pak růžová ted reklamní)
     
    -migos- a danda-vnovis tohle ocenili.
  19. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Za mě rozhodně hraje prim čas výroby takže kivi, mýval, želvy, vlk ;)
     
    Janka79, -Kuteno- a danda-vnovis tohle ocenili.
  20. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Zdravím, já bych brala také neonky u těch zvířat, která mají i výrobnu (bobr, chameleon, anakonda, slon, krokodýl, motýl...). No a pak u těch náročných strávníků jako sokol, kamzík a také kohout. Co se týká vzhledu, nemuseli by grafici tak hýřit tím neonem. Ony nejsou ale moc pěkné i některé červené chlévy, mloka v červeném provedení vždy maskuji za stromy, abych se na něho nemusela dívat. A nejhezčí chlívek má hroch.