Jůlinčiny knihy (24.5. - 30.5.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/5/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Tak nakonec na podruhé 38 hotová, teď ještě ty poslední 2 to nevím jestli to zvládnu, lampiček mám ještě dost, ale bude to těžké, chybí tu migos ten minule dával videa.
     
  2. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ahojte, jeli někdo v nouzi a neví si rady jak dál, písněte mi na farmu, večer se ozvu ;)
    Hezký víkend :)
     
  3. tulen1966

    tulen1966 Perspektivní autor

    ahoj, děkuji všem :)
     
  4. sedlackabuzkova

    sedlackabuzkova Perspektivní autor

    Prosím, poradí mi někdo s 34? děkuji
     
  5. mikor2011

    mikor2011 Pisálek fóra

    Rada na 34 by sa fakt hodila :), vďaka
     
  6. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Ten konec neskládám na čas a tak poslední ,39,40 ani dělat nebudu ,stejně by nebylo za co utrácetxD
     
  7. janar53

    janar53 Rádoby autor

    mikor2011, tak jsem začala tou hnědou s přezkou a potom zelenou s "očičkem", dál už to šlo, jestli to ještě nemáš hotové
     
  8. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Konečně to mám za sebou, zvládla jsem to celé, měla jsem hodně lampiček ještě 27 zbylo, ze začátku jsem ty těžké neprodlužovala čas nakonec jsem se k nim vrátila nejvíc jsem se trápila 34 a 39 ta poslední 40 nebyla až tak těžká.
    Kdo má hotovo gratuluji a ostatním přeji hodně štěstí.

    [​IMG]
     
  9. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,kolik jste potřebovali lampiček,vím každý jináč ale abych měl představu ,chtělo by to videa jako minule to mě dost pomohlo.
     
  10. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nemůžu se dostat přes 22:cry:
    Díky Skali už to mám:p;)
     
    Naposledy upraveno: 27/5/23
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    34
    34.png
    Hnědé a fialové do prázdných fochů, sešoupat zelené s očíčkem (dvě a dvě), modré doprava, zelené s očíčkem do prázdného fochu vlevo, hnědé dokončit...
    a dál už to půjde samo :D (a určitě by se našel i jiný postup)
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    dasa1143 - ahoj, zkus mrknout tady k dinoalesi
    (a hned pod ní je vysvětlení od DANKY722)
     
  12. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Přesun na jih Čech se podařil bez větších problémů a díky dinoalesi jsem zdolala i 39, která mně dělala problémy. Domnívala jsem se, že 40 bude ještě horší, ale opak byl pravdou.
    Přeji všem, ať se daří jako mně a užijte si pěkný zbytek víkendu. :);):)
     
  13. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Tak, asi na potřetí jsem složila knihy č. 31 8)

    A teď už jsem si 2x zacyklila knihy č. 32 xD ...takže křížkem vpravo nahoře zrušit hru, protože už žádný tah nešel udělat... nu, to jsem zvědavá, napokolikáté naskládám č. 32 :music:
     
  14. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Ani já 32 nezvládám, ale stonek mám, tak co
     
  15. ramgad

    ramgad Zelenáč fóra

    prosim jak slozit 22
     
    malanek70 tohle ocenil(a).
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ramgad - ahoj, tento level se tu již probíral - mrkni zde (klik)
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Protože mám málo kytek, tak jsem si pro jistotu dnes ráno zapomněla doma telefon, tak jsem nesklidila ani o obědové pauze, zrálo tam doteď zasetí od šesti ráno xD No, když se daří, tak se daří.. Uvidím, jestli to zvládnu na řádek, ten už mám od včera a jednu dekoraci k tomu. Ale to půjde, musí :)
     
  18. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Tak jsem se tolik bála té 39., že jsem si nasyslila lampičky na několik her a ještě si to vyfotila a světe div se, dala jsem to napoprvé. Sice nevím jak, ale podařilo se. :p
    Poslední už byl brnkačka, takže jsem taky v cíli.... Hurá xD
    Moc děkuji za nápovědy, hlavně 22. to byl nejtěžší level.
    Hra byla super, moc jsem si to užila.
    Přeji krásný zbytek víkendu;)
     
  19. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Mně teda tvoje poznámka moc nepomohla...chjo. Další 3 pokusy pryč. Tak ráno zas nanovo... Já to zlomím -.-
     
  20. mikor2011

    mikor2011 Pisálek fóra

    Ďakujem, vyšlo to
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.