Jůlinčiny knihy (24.5. - 30.5.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/5/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    knižnicu som upratala, celkom dobre to šlo, povedala by som, že lepšie ako pri makrónkach, vďaka dlhšiemu času na minihru, akurát hra č.22 mi robila próblem a zatiaľ tú jednu nemám vyskladanú na čas, tak som si ju vyfotila a ešte skúsim;)

    [​IMG] [​IMG]
     
  2. libakos

    libakos Polobůh fóra

    DANKA722-ahoj,právě na téhle já zůstala viset a zkusila jsem10x ,pokaždé jinak a ne a ne tak to vzdám....
     
  3. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    libakos
    Pokusím se nahrát video - podařilo se mi to udělat po časovém limitu, nicméně jsem neřešil tu druhou odměnu (16 ks SK mě nevytrhne) a šel řešit další přerovnávání...
     
  4. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ahojte vespolek, pokud by to někomu pomohlo... tak alespoň takhle
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  5. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..tak už sa mi tá 4.miestnosť v 22.hre podarila aj na čas8):D, treba začať modrou, naplniť piaty stĺpec, potom komplet vyprázdniť 4.stĺpec, ako má dinoalesi na obrázku, ďalej to ide samo, nech sa darí;)
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    V řadě ve mlýně je 114 lampiček, tak snad budou stačit ;) jak se mi to semele, tak jdu na to
     
  7. libakos

    libakos Polobůh fóra

    dinoalesi,Danka moc děkuji konečně jsem se pohla dálxDNa čas to radší už zkoušet nebuduxD
     
  8. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak já jsem teprve na osmé minihře a už se nechytám vůbec to nejde přestavět ,no jo asi je to tím že tu hru nemám ráda:music:
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nemůžu složit č. 32, nemá někdo postup nebo video? Díky moc;)
    Stonek s dekorkama je doma, ale chtěla bych to dohrát
     
  10. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Můžu mít dotaz? Nepřišla jsem na to, kde si můžu prodloužit časový limit. Děkuji.
     
    Helena1313, moncicak7070 a babina51 tohle ocenili.
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    polacka - ahoj, prodloužíš před vypršením limitu tímto zeleným tlačítkem (za 1 bankéřskou lampičku)

    prodloužení.png
     
  12. polacka

    polacka Vévoda fóra

    děkuji.
     
    moncicak7070, babina51 a Skali tohle ocenili.
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    polacka - za málo :)
    Ať se daří
     
    moncicak7070, babina51 a -Jara05- tohle ocenili.
  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak hotovo...
    Fotku nepřidávám, kromě toho, že se mi nakonec podařilo získat všechny odměny (i ty zbývající SK), nic zajímavého neobsahují.
    Bohužel se mi nepodařilo najít aplikaci pro záznam postupu (aplikace integrovaná do Windows 10 mi nevyhovovala), takže nemohu posloužit videem (a jak rád bych pomohl!). Jak to ten Doben (?) dělá, ty záznamy?
     
  15. riisabery1

    riisabery1 Zelenáč fóra

    jen se zeptám to do té hry všichni posíláte tolik peněz že pořád máte točení kolem a bonusy ?? nebo se to dá i nějak jinak ? děkuji za rady
     
    moncicak7070 a babina51 tohle ocenili.
  16. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Dionalesi, moc to pomohlo. Děkuji. Taky jsem se tu sekla na několik her a už jsem začínala být nepatrně nesvá. Ještě že tu máme rychlíky s nápovědou:)

    Danka722 děkuji za připomenutí, že si to mám vyfotit, když mi to nejde. Hlavně že makronky jsem si fotila. Njn, hlava děravá.

    Všem v cíli veliká gratulace, těm, kdo skládají přeji hodně štěstí :)
     
  17. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Tak zatím hotovo 22/40

    Teď hledím, že č. 22 někomu nešlo... ale podle obrázku si neuvědomuju, jestli už jí mám za sebou...
     
  18. farmář-Šimon

    farmář-Šimon Aktivní autor

    Taky trčím u 22 a doufám, že se mi podle fotek od dinoalesi podaří... Škoda, že jsem sem nezabloudila dřív...
    Hurá, dočkala jsem se sklizně a hned na poprvé. Moooc děkuji dinoalesi :)
     
    Naposledy upraveno: 26/5/23
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    k.vitek - ahoj, pokud máš na počítadle 22/40, tak tě právě ta 22 čeká ;)

    22 políčko.png


    Já udělala 22 až na druhý pokus, bo mi vypršel limit (nevšimla jsem si včas). U druhého pokusu jsem musela prodloužit za lampičku, abych to stihla :)

    Tak ať se daří
     
  20. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    Díky moc za nápovědu.

    Z předchozích úkolů už jsem pohořela na 11 a 13, takže se mi nepodařilo získat body do sezony.
    Hlavní cíl je ale získat stonek.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.