Jůlinčiny knihy (24.5. - 30.5.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/5/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Kdyby se raději věnovali opravám chyb ve hře. Neustále samé akce, které pro déle hrající hráče nepřinášejí fakt nic moc. :mad:
     
  2. lenak67

    lenak67 Aktivní autor

    no tak, když to ani nezkusíme budeme se nudit ještě víc, tak vzhůru do boje a uvidíme kam až dojdeme...hezkou hru
     
  3. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Tak jo, jdeme na to.
     
  4. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Laskavec zasadeny,no rozpestovat budem v robote :oops: Dam si o 14,00 pauzicku a aspon rozpestujem,samozrejme ze bez Ks,na to nebudem mat cas.
     
  5. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Akce, hezká:podměny mizerné:cry:
     
  6. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Dobré ráno,ještě večer jsem byla přesvědčená že na 100% vynechám ,protože akce oravdu není nic moc až na provětrání chodbiček v mozku,nyní jsem ale automaticky sklidila obrstromy,nacpala do slotů co je potřeba a zasadila i s SH laskavec.Přeci po 12 letech poprvé nevynechám;)xDAle točit kolem a za každou cenu získat bonusy které mi nepadají ani z beden to nebudu určitěxDnení proč....
    Tak ať se nám skládání daříxD
     
  7. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Já jsem až dnes zjistila,že je nová hra,ale vynechám.Není to poprvé.Potřebuju vypnout z farmy a radši se budu chystat na dovolenou.
     
  8. cesilko1710

    cesilko1710 Rádoby autor

    Do akce půjdu, zapojit logické myšlení je třeba :D přeji všem ať se daří :)
     
  9. albína1927

    albína1927 Rádoby autor

    Akce se pochopitelně účastním , hraji všechny bez rozdílu v cenách ,bourat nic nemusím ,takže v pohodě ,Makronky mě trápili , ale teď je na knihy více času a tak to půjde lépe . Všem mnoho úspěchů ve hře :D:music::)
     
  10. babina51

    babina51 Baron fóra

    Můj cíl-stonek a dekorace.Ostatní je nezajímavé.Padátka-vyšlechtěný laskavec 361ks..S prodlouženým časem to snad půjde.
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak já podruhé rozpěstovávám. Snad do rána něco zvládnu, zítra bych mohla v práci taky možná sklidit dvakrát (záleží na tom, kdo bude odpoledne šéfovat ;) ), jinak je to o náhodě, volno mám až v neděli.
    Na řádek s dekoracemi to zvládnu určitě, co bude navíc, bude fajn.
    U složitějších skládanek spoléhám na záchranné lano od spolufarmářů, kterým to myslí podstatně líp, než mně; makronky bych taky nedoskládala, kdyby nebylo obrázků a videí od těch šikovnějších :)
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Jedno důležité upozornění: Pokud v započaté hře hru obnovíte nebo zavřete prohlížeč popřípadě klienta, ztratíte pokus a ani hvězdičkové mince za neúspěšnou hru se nepřipíší.
     
  13. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak vzhledem, že jsem knihkupec tak musím a už jsem žádnou akci dlouho nedělala. A stačí mi stonek.
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak nebyl čas ztrácet čas :p

    Hotovo

    Screenshot_1.png

    Měl jsem pár zaškobrtnutí, ale šlo to ;)
    [​IMG]
     
  15. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Nápodobně, ale něco mi říká, že jsem lehce přepěstoval. Vypadá to, že dosažení 250. levelu na farmě oslavím odehráním pár miniher navíc. :p

    upload_2023-5-24_22-8-34.png
     
  16. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    o_O jako fakt odehráno?!?
    Vždyť teprve budu sklízet 2 sklizeň, takže vlastně rozpěstování...
    No nic 8)
     
  17. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No vzhledem k tomu, jak mně posledně šly makronky tak jsem stále ve fázi rozpěstování.;)
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 24/5/23
  18. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Mám sice už připraveno na 60 lampiček, ale na minihru se "vrhnu" až zítra. Výpliv zatím "pouze" 51 lampiček, ale to určitě dohoním. Snad to dotáhnu aspoň ke stonku. Musím spěchat, protože od pondělí na farmě budu velice omezeně.
    Všem přeji dobrou noc a hodně štěstí se skládáním.

    Teď jsem odehrála 20 her, překvapivě to jde opravdu moc dobře. Je pravda, že zatím mám jen jednodušší skládání, ale řádek a jedna dekorka je koupená a potřebuji získat ještě min. 200 hvězdiček. Tak snad plán bude splněn už dnes.
    Přeji krásný a ještě lepší den!!
     
    Naposledy upraveno: 25/5/23
  19. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Zasekla jsem se u jedné skladačky , horší je že tím pádem vlastně zůstávám na stejném místě , na dekorace mince jsou ale na stonek bych po 5 mincích asi zblbla.A protože jsem chtěla akci vynechat učiním tak teď , aspoň se uklidním;)
     
    Naposledy upraveno: 25/5/23
  20. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Kupodivu mi to jde lépe než makronky minule...
    [​IMG]
    Jsem prakticky před finále a překvapivě jen v pár případech jsem to nezvládl v požadovaném čase (odměnou bylo SK), zatímco ty poslední úrovně jsem dal zatím napoprvé (tu předposlední pravda s prodloužením času, jinak bych byl možná již ve finále).
    Trochu jsem přepěstoval (pod vlivem zkušeností z minula jsem raději dal na rozpěstování do diamantu 200% do stodoly a navíc jsem si vytočil několikrát +1 z pole a jednou dokonce 100% do stodoly), omezují mne jedině padátka (ale jen mírně, jak je vidět výše).
    Odpoledne očekávám zapíchnutí vrcholového cepínu a možná se vrátím ještě k těm dvěma úrovním, které jsem splnil jen za hvězdičkové mince...
    No a pokusím se následně zopakovat některé z vrcholových úrovní s nahráním na video - maně si vzpomínám, že minule byla někde zveřejněna videa s návodem, jak na to... Ale jestli se mi to povede, to opravdu netuším.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.