Jáma lvová (14.3. - 20.3.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/3/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    babička-Květa - máš hotové všechny akční úkoly v družstvu? Odpověď z podpory dostaneš na e-mail registrovaný k hernímu účtu. Také koukni jestli ti odpověď nesklouzla do spamu

    Přeji hezký den
     
  2. babička-květa

    babička-květa Pilný autor

    Farmářka_X , V Družstvu mám vše hotové, dívala jsem se 3x. Z podpory mi email normálně chodí bez problému a ve spamu nic nemám. Mají asi víc problémů k řešení. Důležité je, že stonek stonkuje. Psala jsem ,jestli se s tím taky tady někdo nesetkal. Děkuji za odpověď a přeji pěkné sluníčkové odpoledne.
     
  3. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Naposledy upraveno: 15/3/24
  4. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Mno tak jo :D vždycky když si myslím že do akce nepůjdu, tak mi to nedá a stejně jí zkusím a jde mi to lépe, než když do ní jdu s nadšením xD[​IMG]

    Jo dneska klient teda opravdu jede bomby, mě sice ukazuje vše ok, ale pro změnu se mi seká při přechodu na jinou plochu -.-
     
    Naposledy upraveno: 15/3/24
  5. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Splnila jsem úkoly na zvěř a plody. Zatím pěstuji a hotovo nemám. No, KŠ jsem prubla. Nic nedalo. Takže pěstování nechám v eko bio módu - MJS, voda a hnůj.
     
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Pokud ti z podpory nepřišel ani email s potvrzením o přijetí tvého požadavku, tak to znamená, že na podporu vůbec nedorazil. ;)
     
  7. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    babička-Květa -
    Pokud hraješ v klientovi zkus nějaký prohlížeč. V klientovi se některé akční prvky zobrazují špatně nebo se nezobrazují vůbec

    Přeji hezký den
     
  8. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja mam tiez hotovo a bosorka dnes rano zacala,ale to zmakne, casu je habadej :music:Pekny vikend prajem ;)
     
    Naposledy upraveno: 15/3/24
  9. babička-květa

    babička-květa Pilný autor

    Farmářka_X, V Klientovi nehraji, ten mi vůbec poslední dobou nejde, Dnes ráno jsem vyzkoušela Google, Firefox, Edge a nakonec jsem hraji v Google . Farmářka_X děkuji.
     
  10. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Sundávám holínky a jdu obhlédnout do Plážového klubu lednice .;)
    Jáma lvová hotova.
     
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Aj ja mám tiež hotovo jamu levovú.A tú druhú akciu nerobím.Naplnený tulidomček si nechám na inú akciu ak dajaká bude v blízkej budúcnosti;);).
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    -Kuteno-, ty si necháš utéct mezi drápky dva řádky? To já teda ne. Dnes jsem si v práci vyčíhla, když si šla šéfová pro oběd, tak hupkydupky na PC a otevírat lednice :) Po návratu domů mám sice víc než hodinový skluz, ale tím, že snížili požadavky na dodávky, se vlastně nic neděje :)
    Tady si to jedu ekosystémem, voda + bobky, není kam spěchat. Až to dopěstuju, tož to dodám a poberu odměny :)
     
  13. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak jsem tak nějak otráven - odklikal jsem, co šlo a teď se snažím z Ervína vytáhnout nějakou tu přidanou hodnotu. Podle něj jsou to parfémy, žluté nástavby atp. Teď jsem se snažil zjistit, jak jsem na tom ve hře, omylem klikl na šmajchlkabinet. Tak jsem mrkl do lišty, zdali není BB se slevou a on na mne vykoukl měsíček. Tak jsem místo BB šel na procházku na hřbitov.
    Chybí mi 421 plodů do splnění 2 úkolu. Nu a pak ty dva náročnější...
     
  14. olčaML

    olčaML Vážený autor

    Hotovo , pomohlo vytočení 200% ! :D
     
  15. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Hru jsem nepochopila,ale mám hotovo.Jak se tu psalo.Klikala jsem na zelené a vždycky mě to někam hodilo ;)
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jak je vidět, jáma lvová nikoho nepohltila, vzhledem k množství místností a dveří jednoduchá grafika, čekal jsem horší odezvu. Tím lépe ;)
     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezkou sobotu všem :) napěstováno rychle, klikala jsem pokud to nabízelo a už to nic nechce, takže akcička hotová :D
     
  18. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Pitrýsku máš pravdu, nepohltila. Grafika mi nevadí, ale přijde mi to hodně nepřehledné. Teď už to tak nějak chápu, ale na začátku jsem netušila jestli nejdřív kliknout na "otevřít" nebo na "hrát úkol". Vyzkoušela jsem tedy co co dělá, a zjistila, že vlastně jen potřebuju otvírat dveře, protože úkol si plním v družstvu.

    Taky nebylo jasné jestli když splním vše, budu mít dostatek klíčů na získání všeho. Po prvních dvou otevřených dveřích jsem se lekla, že vlastně klikám tak nějak automaticky a nevybírám si co chci, a přitom nevím jestli budu moct vše získat a neměla bych tedy pečlivě vybírat.

    Další věc je, že jak je to taková tupá klikačka, odklikávám to automaticky a až později si uvědomím, že vlastně ani nevím co jsem získala za odměnu. Nikde se nemůžu podívat co jsem už získala, ani co na mne ještě v odměnách čeká. A ani nevím kolik kterých klíčů bude ještě potřeba. Vím že to vše najdu v nápovědě, ale mělo by to být zřejmé ze hry samotné, nemělo by být třeba jít na fórko.

    Tohle je příspěvek spíš pro modíky jako zpětná vazba. Nestěžuji si, jen konstatuji. Chápu že některá hra není nic moc, a jiná to zase vyváží tím, že je perfektní. Když se mi hra líbí, napíšu to. Tak to píšu i když z ní nadšená nejsem. Jak říkám, myslím to jako zpětnou vazbu.

    Ale toho lva salónů v modrém sáčku bych si domů vzala. :D
    -------------------------

    Chybí i ještě 8 zelených klíčů což obnáší 4 úkoly, ale času je dost, to už dojedu voda, hnůj. Ještě že je k tomu odklikávání lednic v mezičase, akce se pak nezdá tak nudná jak opravdu je.
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Odměny neřeším vůbec, co mi dají beru :D, ale chápu, někdo chce mít větší přehled. Nečtu je ani v ofiku ;), po těch letech hraní je nějak všeho dost.
    Zbývá mi taky otevřít pár dveří, ale relax, žádná honička, stíhám.
     
  20. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Ha, zrada :cry:! Jedu třetí kolo, těším se na poslední 4 sklizně, a najednou totok:
    [​IMG]
    Místnost je dobře, kolo ne. Doufám, že to po mně nebude chtít jet znova :wuerg:. To bych se na to teda vyignoroval. Doteď to ukazovalo správně.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.