Inutepova kletba (5.10. - 11.10.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/10/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    lumat85: Zdravím, pokud máš tučné konto tak koupit můžeš, ale je potřeba móoc krejcarů i na 5 kousků. Těch kousků akční na pravou stranu je třeba taky hodně.

    Já asi končím (s akcí) moc plánovat nemůžu, nevím co bude za hodinu, zítra, natož pozítří :D mobil s farmou odmítám, to není můj styl ;).
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Akce na vedlejší farmě hotová a šlo toho ještě spoustu na prodej i na hlavní farmě, tak se to snad prodá ;)
     
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Niekde mi to viazne

    [​IMG]

    Na trhu je toho kopa

    [​IMG]

    ale ceny sú,ako z vesmíru

    [​IMG] [​IMG]

    Stonku mám a na ostatné asi hodím bobku.
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Moje řeč Peto, jedině ještě počkat, ceny půjdou dolů, ale já nemám čas tady vysedávat. Dnešní ceny jsou tak na dokoupení menšího množství, ale ne většího. A to jsou u mě na trhu ceny mnohem vyšší za kus.
     
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    To sú tie aktuálne najnižšie ceny,od druhého konca to je cez 500 000.- !Nie,žeby som na to nemal,ale nenásitnosť nepodporím.
     
  6. elen45

    elen45 Expert fóra

    letos všeho dost a ne jako vždycky, kdy se číhalo na každý kousek
     
  7. goro19

    goro19 Pilný autor

    Za jednu píchavku 1.450.000 kr. za růži kolem 900.000 kr. To bych se musel hodně praštit do kebule, abych takovou nenažranost podporoval i když je to jenom hra.
     
  8. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Tak jsem nakonec všechno zasadila, na 1x1 to udělalo 22ks. Do diamantu jsem bonus nedala. Uvidím na kolik to vyjde, zbytek možná koupím až ke konci akce. Krejcarů je sice dost, ale taky se možná na to vykašlu, kromě piccolky už ke konci není nic moc, po čem bych prahla.
    Ceny u nás : píchavka v tuto chvíli 80,bobule 100 a růže 170tis

    EDIT: všeho dost, jen mi chybí asi 720ks růže. Ty už dokoupím, ať využiju i ty zbývající rostlinky. A nebo je prodám za minimum.
     
    Naposledy upraveno: 10/10/23
  9. Handy59

    Handy59 Pisálek fóra

    Nejsi sám cose padátek týká. Akci jsem dokončila-obě strany. Prsteny jsem dotahovala jak se dalo a zbylo mi 1400 brouků. Absolutní nepoměr v padátkách vzhledem k jejich potřebným počtům na mletí.
     
    davidson00, Peto121 a burds tohle ocenili.
  10. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak na levé straně mám hotovo a na pravé jsem na 55 úkolu, a už to dodělávat nebudu, můj cíl byl dekorace a ty jsem stihla, tak pro mně akce končí.
     
  11. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    ahojky tak já mám taky celou akci splněnou ale bohužel jsem svou vlastní vinou (lépe řečeno blbostí) přišla o dekorku STUDNICE POKLADŮ (odklikla jsem ji omylem při OaD).nenapadlo mě že jde měnit ,když ještě akce není skončena.kdyby někdo nabídl při další OaD můžeme se domluvit. děkuji babi Irma
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Šlechtěnci se taktéž prodávaj za nehorázný krejcary a nikomu to nevadí! Přitom jich obrovské množství padá z beden!:wuerg:
    K akci: možná ještě něco napěstuju pro trh!8)
     
  13. goro19

    goro19 Pilný autor

    Za 510 ks píchavek do posledního kroku na pravé straně bych při ceně 1.450.000 kr/ks dal 739.500.000 kr. Za takovou cenu jsem ještě
    šlechtěnce na trhu neviděl. Cena šlechtěnců mi nevadí, protože na mém trhu žádní vyšší a nejvyšší šlechtěnci už dlouhou dobu nejsou.
    A kdyby byli, nekupoval bych je.
     
    Richards76, maribeja a michalka59 tohle ocenili.
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    goro19 to u nás je píchavka jen za 140 000 Kr ;)
     
    davidson00, Richards76 a bačkora85 tohle ocenili.
  15. burds

    burds Titán fóra

    Sice už mám hotovo ale padátka byla tentokrát skutečně dost nepravidelná.Prstenů málo a skarabeuse je nadbytek.CXhtělo by to větší rovnost u těch padátek
     
  16. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj burds
    Kdo chtěl (a měl možnost) využít služeb 5 Postřikovacích umění a okamžité sklizně z chlévů mohl celkem vzato řešit opačný problém - nadbytek Pečetních prstenů a nedostatek Zlatých skarabeů...:D
    upload_2023-10-10_14-57-1.png
     
  17. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Ahojte, u mňa hotovo. Tiež súhlasím s tým nepomerom padátok :) . Na našom trhu prebytok rastlín, aj viac ako 100 ponúk. Len mať groše a netreba ani pestovať. Podarilo sa mi vytočiť z cca 40PL 2x 100%, pridal som 200% do diamantu, 100% do zlata, 4xJacky, vrtulky + 8 z akcie a výsledok 31 z malého políčka. Ďalej to už poznáte :)
    [​IMG]
     
  18. Handy59

    Handy59 Pisálek fóra

    Můžu se zeptat z čeho ti napadalo tolik prstenů ? U mě přesně naopak - přebytek 140 000 brouků.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Za 7 rokov hrania mi toto vypadlo 4 (slovom štyri !) krát,bonusy na úrodu sú pre mňa zlatý nugget,riadky a pod. veci nemám,pozde som s týmto začal.Nevadí,riadok mám a ostatné je bonus. ;) A už končím,aby som ,,neplival síru kolem''.:p
     
  20. Handy59

    Handy59 Pisálek fóra

    No právě-kdo má možnost. Když to tady pročítám, nevím kde dotyční ty bonusy berou. Hraju od začátku s jednou asi půlroční pauzou, level 233, akce dokončuju, poslední dobou vkládám i reálné peníze. Postřikovacích umění mám všeho všudy 8 (z Piccolek a Džinových beden, už vypotřebovaných, takže jako naprostá většina jsem pěstovala dlouhodobky a jako naprostá většina mám přebytek brouků -konkrétně 140 tisíc), z beden s bonusy vypadávají nejvíc bonusy na zvířata, míň na dílny a stromy a téměř vůbec na rostliny, z beden s farmářskými bonusy když už tak 100% (do diamantu, takže pro rostliny to samé jako MJS), pouze dvkrát jsem měla 200%. A kolo štěstí to je spíš na naštvání-žlutých výroben mlíka a ovčí vlny už mám stovky, 200% do stodoly nepadlo určitě nejmíň rok a 100% velmi zřídka i když točím 100,200 PL. Vím že je to loterie ale nějak nastavené to být musí (jinak by se nezobrazovali výhry v přehledu dřív, než se kolo dotočí). Řádků v nebi mám 395 a spoustu dekorací co dávají bedny ale tisícovky SH nebo SK, kterými se tu někteří chlubí mi to tedy nedá, neustále nějaké dokupuji abych akce dokončila.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.