Inutepova kletba (5.10. - 11.10.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/10/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    ChciFarmarit - ahoj, když ti nejde dokončit hra, můžeš před termínem 60 sekund hru zavřít vpravo křížkem. A pak znovu najet na hru a máš daší obrazec. To můžeš dělat do nekonečna, než na to jak to složit příjdeš. Přeji příjemnou hru.
     
  2. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj. Napěstované by bylo ;)
    [​IMG]
    Moc jsem to nepočítala, protože přebytky se dají prodat :music:
    Tentokráte budu na pravé straně dodávat postupně, abych také využila bonusy :p
    Přeji všem krásný den :)

    Edit: Kdo ještě nepoužil, může si pomoci tímto bonusem ze sezóny ;)
    .......[​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 6/10/23
  3. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Od rána mám hotovo, ale padátka stále padají, tak si občas zahraji, semínka zasadím a pak prodám na trhu. Ceny jsou zatím dost nízké, tak je to spíš charita než přivýdělek.
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kéž by ta charita na mém trhu byla i v pondělí, kdy budu mít čas naplno hrát. Zatím lovím pajdátka, přes víkend to snad dotáhnu na potřebný počet a pak spustím akci Kulový blesk s bonusy a troškou kapek, co mám v cisterně. Není to sedmdesát sedm tisíc, sedm set sedmdesát sedm, jak nedávno postovala jedna farmářka (snad si vsadila i vyhrála na ty sedmičky xD), mám jen sedmnáct kapek a tři tisíce k tomu. :)
     
    Naposledy upraveno: 6/10/23
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Sem teda ty přebytky švihnul na trh a hodilo to skoro miliardu!:wuerg:
    To sem opravdu nečekal!8)
     
  6. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Já jsem špatně počítala takže od večera mi chybí růže,na trhu se už občas objeví ale pokud kliknu na už prodany řádek tak hvězdička a šmytec.Jasně ,že než se vrátím je vše fuč,tohle jsem měla už minule.:(Času je sice dost,ale naštve to
    Ted tam kdosi dává po 1 kuse ,no chytnu 1x a musím fuč,protože jsem klikla na prodané , zajímalo by mě jestli to je má chyba..
    Na jedné vedlejší už kdosi nabízí po 1000ks,no já si po 1-5 ks na rěch 200 počkám:)
     
    Naposledy upraveno: 7/10/23
  7. emkopa

    emkopa Pilný autor

    Zdravím zkusil jsem řádek na SH bílou nevinnost a vánočku a na pohopole Laskovec ale čas dokončení 16 30 hod a ne okamžitou sklizen na co jsem zapomněl dík za radu
     
    Helena1313, maribeja a -Jara05- tohle ocenili.
  8. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    emkopa - a máš ve skleníku vyšlechtěnou lásku k SH u laskavce? A pokud ano máš jí umístěnou ve slotech ve skleníku?
    upload_2023-10-7_15-49-14.png

    Přeji hezký den
     
  9. emkopa

    emkopa Pilný autor

    Dík za info
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  10. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Tak nachystáno, ráno to rozjedu. Padátka napadaly i bez urychlovadel.
     
  11. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Během dneška rozjedu pěstovačku. Cíl je základ. 8)Zkrátka nemám náladu na takovouto akci. Každopádně nakukuji na trh, zda tam nejsou k dispozici přebytky. Bohužel jen nakukuji... :p
     
  12. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Je to tak, jak psal kaolin11 Je lepší na začátek dát velké pole, kdo má málo sh tak to může třeba na velkých polích otočit 2x je toho víc, potom na pidi polích co nejrychleji napěstovat ty dlouhé rostliny a nakonec vodní bobuli záleží na čase, aby se to stihlo dokud běží bonusy bez sh. Já třeba tu krátkou už nehnojím.
     
    Naposledy upraveno: 8/10/23
  13. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    když dám 200% a 100% bonusy tak by to mělo klapnout
     
    -Jara05-, kutilka70 a Helena1313 tohle ocenili.
  14. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    nalevo 40 napravo 51 čili stonek stonkuje a ted už rekreačně

    xD

    edit tak napravo hotovo stálo to je 2 miliardy a to se vyplatí:D:D
     
    Naposledy upraveno: 8/10/23
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Stonku už mám.Ľavú stranu mám po 41.A vpravo 56.Už ma to prestáva baviť.Koľko urobím toľko bude a život ide ďalej.Vôbec ma to nenaštve keď akciu neurobím celú;););).
     
  16. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Pěkné nedělní odpoledne všem, já ho mám perný, ráno jsem získala z levé části stonek a 4 pikolky a teď podle návodu kaolín11 jedu, z polovičních polí mám po 24 rostlinkách, točím to s SH a ZSH a myslím si, že určitě ke Studnici pokladů dojdu, docela je to zajímavá akce a já se jí vždycky vyhýbala.
     
    dinoalesi, bačkora85 a kutilka70 tohle ocenili.
  17. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím, tato akce v minihře mě baví páč tohle ovládám na 1 ale i tak mooc děkuji hráčům za pomoc při raděni jak na pěstování,karolin za krásné tu na forum vysvětlení a ostatním hráčům moc děkuji , velký dít a velká poklona hráčce dinoalesi a máš u mě velký dárek jako vždy, akce zdárně hotová.

    [​IMG] [​IMG]
     
  18. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Do háje:mad:utratila jsem 153 000 000 za vodní bobuli:mad::cry:
    Omylem
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dasa1143 - ještě, že jsou jen malovaný ;)
     
  20. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    L - 42. a
    P - 40.
    Nooo, asi zvládnu dopěstovat do 50. vpravo, abych získala obě chybějící dekorace...
    Ale ty nekřesťanské ceny na trhu, když už se objeví nějaká nabídka na trhu BD... raději bez komentáře -.-


    EDIT:
    Když mně se tohle nedaří vykalkulovat... bohužel jsem neměla připravená pole na akci a neměla jsem dostatek padátek, tak je to vždycky tak na +- 8 klíčů, a to se blbě dělá, když nemám semínka v takovém počtu. SH taky nemám moc nastřádáno po akcích za poslední měsíc... no nic, prostě budu plichtit pomalu dál. Co už. V reálu na takovouhle akci nemám prostor, bohužel.

    EDIT2:
    o_O tak jsem ve své stodole učinila objev... jak hledám, jestli mám ještě +200 % do stodoly (nemám), našla jsem jen 1 ks +100 % do stodoly od diamantu... a našla jsem 7 ks Booster +1 akční rostlina... co to je?!??? Jak jsem k tomu přišla? To by se taky dalo teď použít, ne?
     
    Naposledy upraveno: 8/10/23
    -Jara05-, kocieva a bačkora85 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.