Inutepova kletba (5.10. - 11.10.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/10/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    kaolín11
    Tak to je dobrá zpráva. Ráno sklidím, trochu to popoženu, abych ještě stihla využít na akční při děsivce :p
     
  2. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Z pěti dnes vyhraných a odtajněných piccolo. Už vím proč se akce nazývá Inutepova kletba.xD
    [​IMG]
     
  3. kuře0

    kuře0 Pisálek fóra

    Ahoj, gratuluju a
    jak se "to tak stane", že to jde tak rychle ?
     
    -Jara05- a maribeja tohle ocenili.
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Už jsem to tady psal několikrát.je to jen díky tomu,že kdysi v minulosti byly v expresu obrstromy.Tentokrát sem se ani moc neobtěžoval chystat farmu na akci.Bahamku jsem nechal v původním stavu,na hlavní dal Hortenzii,na divošce a mýtině jsem ráno nesklidil obrstromky a nechal je až na 14 hodinu.zjistil sem že přísun SH z obou ploch je větší než zisk padátek.
    Po sklizni jsem na hlavní promrskal na pohopolích Laskavec s Vodnicí a tím získal potřebná padátka na celou akci.
    Poté jsem odehrál minihry po úkol 9 a získaná semínka jsem dal na pole 2x2 a zbytek na 2x1.Pak jsem pokračoval ve hraní miniher až do konce.
    Použité bonusy:
    Diamant - 200% na vše
    Zlato - 100% na rostliny a Bílá nevinnost
    3x Jack, 3x řádek na urychlení SH, 1x dekorace na zkrácení růstu rostlin,Superhnojivo,Zuzino superhnojivo,
     
    Naposledy upraveno: 5/10/23
  5. kuře0

    kuře0 Pisálek fóra

    • Necituj příspěvek, pod který píšeš (zbytečné zahlcování fóra). Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    kaolín11
    ***odstraněna zbytečná citace

    Ještě bych si dovolil mít dva dotazy :
    - co je ten řádek na urychlení SH ?
    - pohopole dávají víc padátek ?
    Díky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/10/23
    maribeja tohle ocenil(a).
  6. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Táto hra pre mňa nič moc, idem len rekreačne, kto to hrá, držím palčeky ;)
     
    -Jara05-, maribeja a kutilka70 tohle ocenili.
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Třeba tenhle:
    [​IMG]
    Pohopole nedává více padátek,ale až na jednu vyjímku, dává vždycky jedno padátko!Při použití řádků na SH, bílé nevinnosti,vánočky a SH se dostaneš na okamžitou sklizeň.Pak máš naklikáno za pár minut tisíce padátek
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Tak hotovo, dneska mám skluz ;)
    No jo byl jsem pomalejší.

    Screenshot_1.png

    Gratuluji rychlíkům :p
    [​IMG]
     
  9. albína1927

    albína1927 Perspektivní autor

    Děkuji za informaci ,teď jsem po operaci očí a tak čtu asi jen co je důležité,kde padaji padátka a kde set rostlinky.TAK HODNĚ MOC DĚKUJI ZA RADU.
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Já na tom dělám. Já na tom makám....

    makám.png

    Jen ty prašivky trochu váznou. Njn, je na ně moc sucho :eek:


    Edit: už je to uděláno, už je to hotovo...

    hotovson.png :music:
     
    Naposledy upraveno: 5/10/23
  11. kuře0

    kuře0 Pisálek fóra

    Díky, ten zrovna nemám.
    Projedu ostatní
     
    -Jara05- a maribeja tohle ocenili.
  12. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Čas se navršil, je čas jít do hajan. Pokračování zítra ;).

    [​IMG]
     
  13. MarianoGirl2

    MarianoGirl2 Pisálek fóra

    Ahojte, ako robíte toto so zatváraním minihry? Ak nestíham, treba si dať pozor a zavrieť ju do určitého času, napr. do tej minúty, a potom spustiť znova? Alebo je jedno, kedy to zruším, hlavne, že ju neukončím? Ďakujem!
     
    GordonSargent a maribeja tohle ocenili.
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    MarianoGirl2 Musis ju zavriet pred skoncenim limitu, potom zacnes znova :)
     
    -Jara05-, maribeja a MarianoGirl2 tohle ocenili.
  15. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    MarianoGirl2, já to dělám tak.... když je zapeklitá hra a fakt se nedaří, tak koukám na limit a jakmile jsem přes minutu nebo se k ní blížím a vím, že bych to nestihla, tak hru zavřu křížkem vpravo nahoře, nemá cenu to protahovat, po znovuotevření se načte hra nová s jiným zadáním ;)

    Edit: Ještě doplním, aby to bylo úplně jasné.... je jedno jestli se hra zavře do minuty, za minutu nebo za deset minut, jen se po minutě nesmí dokončit (tedy kompletně poskládat), to by pak byla zbytečná ztráta váčků.
     
    Naposledy upraveno: 6/10/23
  16. ChciFarmarit

    ChciFarmarit Rádoby autor

    Ahoj, tak se taky pouštím do akce...
    Není někde z minulých akcí tahák, jak některé poskládat? Něco mi dává dost zabrat... Díky
     
    -Jara05- a maribeja tohle ocenili.
  17. adik06

    adik06 Rádoby autor

    ahoj já nějak nerozumím nové hře..když jsem získala zatím 3x po 12 semínkách -a co jako s nima dál? Ty se nedají nikde zasadit? A nevím ani jak získat třeba vodní bobule a ostatní..já myslela že třeba výměnou za ty starý semínka ...mám v tom nějaký zmatek v téhle hře..hraju jí prvně
     
  18. MarianoGirl2

    MarianoGirl2 Pisálek fóra

    sovicka64, dinoalesi: Ďakujem! To, že po zatvorení to bude iné zadanie, mi ani nenapadalo! Vďaka za tipy.
     
  19. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    adik06 Ak si otvorila tie sáčky tak semienka sa dajú sadiť na hlavnej a na divokej.Ale ak ich nemáš tak si ich musíš otvoriť v spotrebnom tovare tam kde máš debničky a v debničke by si ich mala nájsť.
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    adik06 - ahoj, za odehrané miniakce získáváš váčky se semínky. Váčky otevřeš ( návod zde) a semínka zasadíš ( na hlavní a divoké louce). Rostlinky, které ze semínek vypěstuješ, dodáváš do úkolů na pravé straně - znovu už zasadit nejdou, musíš zase otevřít další váčky...).
    Jak nejlépe postupovat s touto akcí, abys zvládla vypěstovat potřebný počet rostlinek, se probíralo rovněž na předchozí straně diskuze - např. zde
    PS: dají se také zakoupit již vypěstované rostlinky na trhu (až začnou hráči přebytky prodávat), nebo když ti chybí nějaký druh semínek a ostatní zase přebývají, dají se vyměnit u kočky Kadabry (to je také popsáno ve FAQ k akci)
     
    Naposledy upraveno: 6/10/23
    -Jara05-, maribeja a sovicka64 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.