Iglúrama (11.12. - 17.12.) / Diskuze? Ne, ... Pavlač

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Milí farmáři,
    nechci aby jste si mysleli, že se zastávám RT - tak to opravdu není. Jen prostě nechápu vaše nářky. Akci co akci "brbláte" a přesto do ni nakonec jdete (neříkám, že všichni), nechci se nikoho dotknout, je to jen můj názor a pohled podle toho, co tady již delší dobu čtu.
    Za sebe musím říct toto:
    v nebi mám řádek, který mi 1x za 24 hodin dá 1 000 BZ
    Screenshot_5.png - proč si nepořídit řádek, který mi 1x za 22 hodin dá 22 000 BZ? Navíc jako bonus získám denně 5 beden s krmivem - což je za rok 1825 beden. (nedalo mi to a zkusila jsem na testovacím účtu, co mi z těch beden může vypadnout)
    Screenshot_7.png Screenshot_8.png Screenshot_9.png Screenshot_10.png Screenshot_11.png Screenshot_12.png Screenshot_13.png Screenshot_14.png
    A co jsem pro to musím udělat? Stačí napěstovat základní zvířata (nemusím dokonce ani šlechtit). Ve FarmOraculu se 3.12. už objevil náznak, že panda, kůň a prase bude potřeba - všechny tyto zvířata jsou už v neonovém provedení, takže šup s nimi do Zvěřince, šmejdit na trhu,.... hnědé prase mi padá z řádku v nebi,.....
    A co kromě toho získám? Čas, kdy nemusím pěstovat potřebné rostliny a stromy na krmivo a mohu se věnovat pěstování (v mém případě) expertním rostlinám do úkolů.
    Stěžujete si, že v akcích nejsou kupóny - tady jsou hned 2 a zase je to špatně. A tak bych mohla pokračovat.....
    A to nemluvím o odměnách za jednotlivé dodávky (až na zmínku těch kupónů).
     
  2. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Tak já se tedy přidávám ke všem těm remcalům, frfňalům a šťouralům. Stonek stojí za ho...(chtěla jsem říci za hodně energie). Odměny jsou jakž takž, ale kobyly skončily v salámu a čuníci v tlačence. Mám spousty pand (nevím, co zoo šílí, že jediné pandy budou možná v Olomouci - já jich mám téměř tisíc a nehlásím to do televize;)). Takže si něco pošlechtím zase do družstva a budu se psychicky připravovat na děsivku (bububu - už se začínám bát)
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Sopti, pěkně jsi to podala. Ale třeba já nikam nepospíchám, krmivo si melu, některé řádky jsem znefunkčnila, aby ty body nepadaly moc rychle... chci se ještě chvíli flákat do toho lvl 200... a ocenila bych, kdyby nám trvalkám a trvalákům nabídli cosik, co by stálo za účast v akci a investici...
     
  4. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    [QUOTE="Y_n_O,
    neboj se, po 200 lvl Tě to zarazí.
    Ani mně se do této akce nechce, takže uvidíme
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No právě proto brzdím zavčas... pospíchej pomalu... ;)
     
    Naposledy upraveno: 11/12/18
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Nějak si od chvíle, co vyšel popis akce, broukám píseň z jakéhosi amerického kresleného seriálu:
    Jó MacDonald farmu měl, hyjá hyjá hou. Na té farmě iglú chtěl. hyjá, hyjá hou....xD
     
  7. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    xD Souhlasím a podepisuju v téměř celém rozsahu, jen ty děti nemám, tak místo kaštanů do tlapek vodítka a pytlíky na kaštánky(taky zahřejí) a do polí se psíky.
    Všem moc díky, tahle komunita je asi poslední důvod, proč stále hraju a dneska jsem si při čtení komentářů opět několikrát poprskala monitor. xD:inlove:

    Sopti, díky moc za super animaci, přinutilo mě to podrobně prostudovat popis akce i tvoje obrázky, (opět potvrzení všem, že ač svázaní mnoha a mnoha pravidly, Vy Modíci kopete za nás :inlove:) nicméně ani tak mě to nepřesvědčilo, že by kvantita (dodaných zvířat) odpovídala kvalitě (odměn).
    U mě tedy nálepka a dost.
    Krásný adventní čas, pohodu a fajn farmaření.
    P.S. Fakt se moc bavím představou kam všude by si mohli členové RT tato iglů nacpat.. xD
    ..třeba do garáže se jich vejde určitě spousta ;)xD
     
  8. miska006

    miska006 Pilný autor

    Akciu-plním,dokončím.
    Dôvod?Prebytok grajciarov,ktoré nemám kde na trhu použiť(chov zvierat--nie je čo skupovať,nedostatok ponúk.)A nakolko
    Bohu vďaka Slováci nemajú povahové črty našich bratov,bez problémov miniem aj 500 mega gr,kludne dodám potrebné počty zvierat
    do akcie a zabudnem na akciu po uložení všetkého potrebného do stonku v nebi.
    Samozrejme ak niekto nemá dostatok zvierat,prebytok grajciarov..plniť akciu asi nebude.
    Nemienim rozoberať päť strán negatívnych príspevkov,ale fakt sa človek pozastaví nad tým,že Vás to ešte stále baví písať príspevky typu:nedám,som skrblík,nerozumiem RT,nech si podobný typ akcie nechajú a pod.
    Hovorí Vám vôbec niečo adventné obdobie?Ja len pevne verím,že táto vzorka ludí nie je obrazom celého národa za riekou Morava.
     
  9. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Odezva ode mne na akci trochu později ale přece (byl jsem v práci) :pNení nad čím uvažovat, nejdu do toho ani omylem ať si "sopti "píše co chce;)i když to napsala moc hezky:D
     
    Naposledy upraveno: 11/12/18
  10. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Na mé farmě věc naprosto nevídaná - dvě plochy koní, jedna prasat, kolem stromy, nikde ani jediné políčko. To je snad poprvé za dobu hraní, protože chov zvířat mě nikdy nebavil. Nechuť změnila ta dekorace na +1 z chlévů.
    A protože nejsem stodolový sysel a akce pro mě bývaly výzvou, tak se i s touto snad nějak poperu. Bez ohledu na zisk v řádku, protože v době nehraní stejně nebe neklikám.
    Když se objevil náznak ve FarmOraculu, měla jsem 20 koní na skladě. Teď jich mám 530 a další utěšeně rostou. Pand bylo 650, tak jsem jich 200 přikoupila, protože krmení pro ně nestíhám namlít. Co taky dělat s tou čtvrt miliardou krejcarů, že? Hraji tady a teď a neřeším, zda je ve stodole něčeho o pár tisíc víc nebo míň. Prostě si hraju. A i na tuhle (pro většinu píšících nevýhodnou akci) se těším, prostě je to pro mě opět výzva.
     
  11. Štika

    Štika Mistr fóra

    sopti ani mě ten rozpis nepřesvědčil,právě to slovíčko....co mi z těch beden může vypadnout. Bedny jsou opět náhoda vypadávání a to mě neláká. Bedny vybírám jednou za týden a položek z beden jsou už stovky a už i ty s exotickým krmivem. Pokud chce někdo stonek,hlavně ti co mají nižší level,uznávám,že máš pravdu, pro ně může být přínosem. A to co mě na farmičce drží je právě svobodná volba výběru akcí.
    miska66
    Ale přece nemůžeš brát tak moc vážně příspěvky,které jsou psané spíše jen pro zasmání a pokud to tak nebereš tak to je mi tě docela líto,já se chodím na forum i zasmát a pobavit a právě proto,že je adventní čas tak si akce vybírám a chci ten čas trávit s těmi,co nadevše miluji a jsou pro mě vším.
    Ale rozhodně bych právě v adventní čas nenapsala to co ty.....Ja len pevne verím,že táto vzorka ludí nie je obrazom celého národa za riekou Morava.
     
  12. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak jsem zřejmě jeden z mála (?), kdo do akce půjde naplno, protože při kontrole stavu pand, kobyl a sviní ve stodole (společně s několika šlechtěnci, které si vždy držím právě pro tyto "nenadálé" potřeby) jsem zjistil, že jsou mé zásoby dostatečné pro prakticky okamžité splnění celé akce (ani nemusím šlechtit). Důvodem je možná i to, že během akce TOP3000 jsem byl ochoten obětovat plody stromů, nikoli však nenažrané jednince ze zvířecí říše. A abych si je syslil ve stodole jen pro dobrý pocit? Proč?
    No a hlavním důvodem je pochopitelně již tolikrát zmiňované "KFC", které mě ani po více jak 7 letech hraní neopouští. Naposledy jsem nesplnil jednu akci někdy před 5 a půl rokem zjara (tuším, že RT tehdy nakonec dokonce uznal, že něco přepískl), od té doby si zakládám na kompletním plnění všech krátkodobých akcí. Moje heslo totiž je - "někdy v budoucnu se mi tahle má snaha může nečekaně vrátit". Téměř klasickým příkladem je akce, jejíž kompletním splněním (tuším, že rovněž za dodávání šlechtěnců) byl Kaštánkový řádek do stonku.
    No a zde se mi například líbí právě ty bedny krmiva, které si budu moci odpustit mlít.
     
  13. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Hmm, tak žádná výzva... :D
    Chtěla jsem naplnit tulidomek a s velkým překvapením jsem zjistila, že nemusím použít ani jedno SK. Ani ty pandy jsem nemusela kupovat. No nevadí, ony se zas někdy hodí. Nízkých šlechtěnců všech druhů je dostatek, o to se stará hlavně Kolo štěstí, takže po vybrání chlévů půjdou zase z plochy pryč.
    Jak píše jan.svatek, akce na 5 minut.
     
  14. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Jdu si jenom pro kupony za víc mi akce nestojí. Odklikávat haluze ručně je mimochodem taky hezká akce sama o sobě a proto si vybírám jak akce tak poslední dobou haluze, plochy...čusík
     
  15. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    no ja jdu do akce take, odmeny jsou mi jedno, co by tu clovek delal, bez akci je nuda
    navic je to pro me otazka 10 min
     
  16. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Já tedy taky brblám, ale do akce asi půjdu, koupila jsem po 100 ks zvířat za 6 melounů (co by s nima taky člověk dělal) no a uvidíme, je fakt že tyhle šlechtící akce mi moc nejdou, třeba žáby jsem tenkrát neudělala, ale KFC a zvyk za x let ráno vstát,pustit farmu, sklidit, zasadit atd., přes den pokračovat a večer repete, to už je zažitý. Šlechtění je rychlejší, SK nějaké je a třeba se na mě usměje předvánoční štěstí - takže kdo do toho jde, ať se nám daří.
     
  17. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Ne, sopti, nenapsala jsi to hezky, aspoň pro mě ne.
    Dva kupóny na pomocníky na celkem 4 hodiny mě mají vytrhnout u nějaké akce,
    která je třeba 5 - 7 denní? Ani náhodou.
    Řádek v nebi mám myslím dokonce na 800 BZ, ale ten jsem získal v době, kdy
    800 BZ (1000 BZ) pro mě znamenalo hodně, tj. na začátku Farmy. Dnes je postup mezi lvly
    o něčem jiném. Já se ale za postupy, tj. BZ nehoním a po tomto řádku netoužím.
    K čemu je někomu, kdo vůbec nechová zvířata, krmivo? Takových hráčů tu je myslím také dost.
    Myšlenka RT: kup balík SK za 460,- reálných korun a nedostaneš za to do hry téměř nic, se mi nezamlouvá
    a nic se mnou nehne, ani kdyby se tu někdo stavěl na hlavu.
    Na tuto akci existuje více pohledů.
    :)
     
  18. larelay

    larelay Analytik fóra

    No, tak každý národ má něco :) A páč se ze mně stává buď realista, nebo cynik, tak se obávám, že tento vzorek může být docela reprezentativní, bohužel...na druhou stranu, opravdu ty odměny (nebo spíš řádek) jsou bídné, a pak určitě není mimo mísu přemýšlet, do čeho investuji, obzvlášť když je jasné, že se to zpět nezíská snadno, při současném běhu akcí a bídě na trhu.
    Jen jsem se zamyslela nad těmi bratry... nevím, mám pocit, že to tak vlastně nikdy nebylo, možná jen, když se to hodilo :p. I to je rys (črta) :)
    Váhala jsem, ale jako obvykle do akce půjdu, pokud tedy nezjistím, že je ve stodole prázdno. Osobně vítám, že jsou teď akce v poklidu, na ten advent se to hodí. A to rozčilování a skoro "dlaždičská" mluva některých k němu moc ne, ale to je holt o tom, jak to kdo má a jaký je.
    Proč tě to vlastně miska006 tak nadzvedlo? Však blíž před svátky tu bude zase každý anděl... :) A nemám pocit, ale četla jsem jen z rychlíku, že by tato diskuse byla jiná, je to kolorit. Na druhou stranu, opravdu nám RT poslední dobou nedává moc najevo, že by o nás stál a byl za nás rád. I když za mne lepší odměna změnu neudělá, chci víc zábavy, když to má být hra.
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Bratři a sestry do boje ,-)))
    Na mě mají příspěvky k akcím opačný účinek, pokud je hodně negativních já získávám chuť hrát, ale nepřetrhnu se, pokud hodně kladných a rozplývavých jsem laxní.
    Kdo se chce bavit tak se baví: dejte si zvěř na plochu, zapněte animace, pusťte zvuk a hned bude estráda ,-)))))
     
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    sopti Za a) bych rada poznamenala, ze opravdu neprskam casto, co se akci tyce,
    za b) pokud nechapes, rada ti vysvetlim, proc treba ja osobne do teto akce nepujdu, ac mam ve stonku BZetkove snad jeste "horsi" radek, nez jsi nasla ty.

    Mam ve stonku radek, ktery mi 1x za 30 hodin dava 10x cukr. Kdysi jsem za nej dala 50 hvezdicek, protoze jsem cukr potrebovala do postupu v remeslech a cukrovy strom jsem nemela. Dnes uz bych za nej 50 hvezdicek nedala, protoze me potreby a priority se v prubehu hrani a let zmenily a dokud me nekdo nepresvedci o tom, ze toho cukru budu potrebovat vic, nez ho momentalne ted mam, tak proste dalsich 50 hvezdicek nedam. A to stejne je v teto akci. Bedny s krmivem mi padaji na hlavu z kdejakeho koutu farmy a proste radsi ty prasata ted vezmu, narvu je do tulidomku a postavim si ruzovou vyrobnu lanyzu a na celou akci se vykaslu, nez abych jednou za rok mohla nakrmit o 12 kukacek vic.
    Kazdy dalsi hrac muze mit uplne jiny duvod do akce nejit a kazdy si ty svoje duvody urcite dokazal pri precteni OFI uvedomit a spocitat si kolik je 5 x 365, ale tezko nas vsechny muzes hazet do jednoho pytle brblajicich a zduvodnovat to tim, co je vyhodne zrovna treba pro tebe.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.