Hry z krypty (3.10. - 9.10.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/10/24 v(e) 9:00 AM.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Ještě před změnou jsem zasadila na Hlavní louku dlouhodobku. A ejhle, ono se to hodí. Tak zítra na značkách. Já opět než se dostanu k rozpěstování, někteří už budou mít nohy na stole. Hezký večer všem. 8)
     
  2. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Těpic, mám na hlavní louce zvířenu, no neva ty pajdátka nějak doženu. Ráno to ošéfuju, praskne na to nějaké SH ale to zase nasysluju. Tak všem ať se dáří a moc nehubují. Je to jen hra a nejde o život.
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Odvolávám, co jsem odvolal a slibuji, co jsem slíbil. Vůbec se v tom nevyznám, přečtu si ty úpravy až ráno, stejně začnu až večer, tak teď je to šumák, co kde zaseju :)
     
  4. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Jejdanenky, bu bu bu , tak dnes ve 14 hodin sraz před kryptou [​IMG] Začnou nám zase hry se Šimonem a Bořkem v kryptě
    plné pavučin a svíček [​IMG]. Teda řeknu vám, že kdo ty jména démonů vymyslel , by se měl všem Šimonům a Bořkům
    omluvit . Sice nějak zvlášť hrůzostrašně nevypadají , ale i přes to ...
    Myslím si , že jmen přímo pro démony a jim podobné "čertiska" je docela dost .;)

    No budiž ... tak tedy Bořku a Šimone těším se na vás .
    Jsem připravena , horká káva v bandasce .... těm méně otrlejším doporučuji přibalit s sebou
    nějaký repelent proti pavoukům. Už se nám rozlezli až sem :p

    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  5. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Zbožňuju puzzle !!! :)
    Skládám puclíky i na ruzných hracích serverech :)
    Tyhle jsou sice hodně jednoduché, ale i tak mě tahle akce vždy poteší.
    a je mi i docela jedno, jak moc jsou odměny v akci rentabilní :)
     
  6. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    • Odstraněna zbytečná citace celého příspěvku - Dave Lister
    tie ulohy som si dopredu predpestoval keď som to robil preto som obr stromky mal prakticky okamžite. + už mám riadok čo dáva + 1 ku zelenine len mna to všeobecne zaujímalo, že či mi niečo nedochádza.

    Pozrel som si aj príspevok kaolína a na jeho radu idem do akcie.


    ***Odstraněna citace celého příspěvku - Dave Lister***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/10/24 v(e) 4:25 AM
  7. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak puzzle, co je opravili, mám ráda a proto se na akci těším. Na pěstování je toho dost, ale my farmářky i farmáři to zvládneme, asi zase bude záležet na padátkách. Tak si přejme, ať nám to padá a nejen ten déšť venku. Fajn hru a ve 14 jdem do toho!!!;););)
     
  8. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Ahoj,tak jsem se až teď dozvěděla,že akce není na houbovém,ale na hlavní,což vítám,takže do akce jdu.Díky za změny.;););)
     
  9. kocieva

    kocieva Velmistr fóra

    Pěkné odpoledne přeji. Dnes nebudu mít hotovo, jenom lehce předpěstuji, zatočím kolem (cca 500 zelených a 500 párty lístků) a zítra v 10.00 hodin nahodí všechny bonusy a spustím obě akce. Ať se daří.
     
  10. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    20ks nedostaneme na začiatok? iba 10 keďže je to presunute na hlavnu luku?
     
    INČUČUNA1959, -Jara05- a babina51 tohle ocenili.
  11. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    tronaldo55
    Na začátku akce dostanete zdarma 20 ks Přízračných luceren ;)
    [​IMG]
     
  12. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    jo aha. to je toto :D diky
     
  13. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Hezké odpoledne! Do akce jdu a pěstování na hlavní louce mi vyhovuje.Skládat obrázky mě baví.Akci jsem ,,zaspala,, ale to se poddá.Moc děkuji kutilce 70 za výpočty!;):)
     
  14. papulice

    papulice Veterán fóra

    nejsem potěšena,protože přípravu jsem udělala na děsivce a jsem tedy hodně naštvaná,s takovými změnami běžte víte kam...:mad::mad::mad:
     
  15. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    papulice
    Nejsi sama, kdo není nadšen, nicméně většině hráčů ta změna spíše vyhovuje, protože jednak mají možnost se věnovat novým komoditám na děsivce a jednak ne všichni mají plně aktivovaný Houbový les (to byla asi příčina té včerejší změny, která proběhla úderem 14:00, čili akorát tak v okamžiku, kdy bylo možno zasít a zalít 30tihodnový laskavec)...
     
  16. papulice

    papulice Veterán fóra

    no jasně,moje blbost,že nečtu každý den nové zprávy..
     
    INČUČUNA1959, -Jara05- a babina51 tohle ocenili.
  17. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    prave pre taketo udalosti využivam ponožky ktorých mám takmer 10 000ks už. daš na plochy stromy posypeš a ideš.
     
    INČUČUNA1959, -Jara05- a babina51 tohle ocenili.
  18. michalka59

    michalka59 Vévoda fóra

    Super akce, puzzle mám ráda. Na tuto akci jsem se těšila, tak hurá´do skládání
     
  19. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ahojte, kdo by měl zájem o předlohu, stačí kliknout na obrázek, postupně budu přidávat


    Tak já mám hotovo a vám přeji ať se daří :)
     
    Naposledy upraveno: 3/10/24 v(e) 5:25 PM
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem si na dvou farmách složila jedny pucle z darovaného, mám nálepky a jsem spokojená :) dál akci nejedu