Hry z krypty (3.10. - 9.10.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 2/10/24 v(e) 9:00 AM.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Hry z krypty ::..

    [​IMG]

    Minimální level: 80
    Obtížnost akce:
    • střední
    • těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.

    Pojďme to prozkoumat ...
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  2. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Akci plnit budu :)

    Dodávky:
    Na základě negativní zpětné vazbě došlo ve FAQ k několika podstatným změnám -.-
    Pozor pěstuje se na Hlavní louce, Padátka padají na Hlavní a Divoké louce :)
    Na začátku akce dostanete 20 ks zdarma ;)

    Počty jsou už dle oprav ve FAQ

    410 dílků na stonek
    10.660 x Rozjařená přízračka, 1.230x Děsivý plamen

    460 dílků na splnění celé akce 11.960x Rozjařená přízračka, 1.380x Děsivý plamen
     
    Naposledy upraveno: 2/10/24 v(e) 3:00 PM
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak to já teda nevím, pucle mám ráda, ale moc se mi do akce nechce :)
     
  4. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Akci budu plnit,mockrát děkuji kutilka 70 za výpočty děkuji :):):)
     
  5. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Nazdárek vespolek :)
    A to já zase do akce jdu, zvlášť když je na hřbitově, tam nemusím kvaltovat, páč farma může jet ve svém režimu :D Jen mě trochu hněte, že se pěstuje v Houbovém lese, budu muset překopávat :music:


    Vzkaz pro kutilka70, ještě prosím odečíst 20 darovaných přízračných luceren, takže celkem potřeba vyrobit jen 460 a na stonek 410 ;)

    Zítra hurá na to, ať se nám daří :)
     
  6. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    dinoalesi
    Díky :inlove:To je tak když se pospíchá. Čau ;)
     
  7. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    taky se do toho pustím, už se těším, přeji všem kdo se do akce pustí hodně úspěchů
     
  8. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj už se těším,skládání mě baví,také přeji všem hodně zdaru...
     
  9. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, tak do akce jdu samo sebou ;). Akorát mě také trošku mrzí, že se bude pěstovat v Houbovém lese, ale co už .. pofrčím i tak ;)
    Puzzle mě baví, odměny a řádek do stonku se mi líbí, tak není na co čekat ;). Začnu s malým zpožděním, ale to nebude mít žádný vliv na splnění, času je vždy dost ;). Všem, kdo se do akce pustíte, přeji ať se vám daří a hra baví :).
    kutilka70 - šikulka, děkuji za výpočty ;)
    Hezkou i když upršenou středu všem a ahoj
     
  10. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Akci dělat budu,ale někteří asi houbový les nemají celý aktivovaný,pak to budou mít opravdu těžší.Třeba to byl překlep;)
     
  11. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Jůůů, puzzle já moc ráda. Budu se snažit splnit celou akci. kutilka70, díky za výpočty.
     
  12. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    libakos - podle podkladů se o překlep nejedná. Skutečně se má pěstovat v houbovém lese

    Přeji hezký den
     
  13. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Houbový les přeplněn zvířaty a stromy, výrobnu už jsem sundal. Postupně odbourám zvěřince a arboreta. Jen svíce v arboretu a nějaké volně rostoucí zůstanou na ploše. Takže 202 polí nebude. Neva, však akce netrvá 1 den:) jen aby Ervín nestávkoval a pustil sem tam nějaký ten chlup:D
    Díky Kutilko za výpočet. Šetříš mé mozkové závity...
     
  14. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Ahoj,akci dělat nebudu ,když je v houbovém lese.Ten se mi bourat nechce.A taky chci napěstovat v klidu, co je třeba.Tak ať se daří,kdo dělat bude.;););)
     
  15. Midori_88

    Midori_88 Pisálek fóra

    Plnit budu, ačkoli jsem doufala, že dlouhou děsivku využiju jinak. No, naštěstí ještě nekončí, tak snad bude příležitost později. Jen budu muset všechno předělat, protože momentálně mám políčka na pěstování na úplňkových polích a v houbovém lese převážně stromy a výběhy. Během dneška je zkusím postupně přemístit, nechám jen kaktusové svíce. Půlnoční dub naštěstí sklízím za pár hodin, tak snad ho pak nezapomenu přesunout.

    Trochu mě překvapuje, že akce začíná už v 10:00, ale vlastně se mi to docela hodí, alespoň stihnu rozpěstovat, jinak bych začínala až večer. :D Tak snad to tak vážně bude.

    EDIT: No tak nic, tak tedy zítra rozpěstuji až večer. Zase mě těší, že měsíční svět bude volný. Naštěstí jsem s bouráním houbového lesa teprve začala, takže jsem toho zatím moc nepřemístila.
     
    Naposledy upraveno: 2/10/24 v(e) 1:54 PM
  16. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Bude kombajn brať tie dekorácie ako dekorácie alebo ako mazlíkov? (Myslené su tie čo maju tie vysoke násobky levelov

    a čo padátka? budu padať z čarovných stromov alebo nie?
     
    INČUČUNA1959, lacrima a babina51 tohle ocenili.
  17. kocieva

    kocieva Velmistr fóra

    Pěkné odpoledne. Júú, očekávané puzzle je zde, moc se těším, kutilka70 děkujeme za počty a všem skladatelům přeji úspěšné skládání.

    Edit:
    3 x hurá, hurá, hlavní a divoká louka se mi lépe zamlouvají, na "děsivce" toho mám přehršel.
     
    Naposledy upraveno: 2/10/24 v(e) 1:27 PM
  18. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Bohužel došlo na poslední chvíli ke změně
    Rostlina se bude pěstovat na hlavní louce a padátka budou padat na hlavní louce a divoké louce.

    Až dojde kolega vše opraví a vydá ofi oznámení
     
  19. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Farmářka_X - tak to je dobrej šok! o_O No aspoň že dali vědět ještě dnes a ne až zítra po přípravě...
     
  20. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak tahle změna je docela mrzutá -.- To ten Houbový les byl ještě zlatý, ale chápu, že je to asi kvůli tomu, že ho nemusí mít všichni otevřený.