Hry z krypty (29.3. - 1.4.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/3/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak co tam máme dál ???

    upload_2024-3-29_22-32-46.png
     
  2. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Znáte tohle ?
    Hody hody doprovody,
    zajíček šel do hospody.
    Dal si tam frťana, tancoval až do rána...

    Já mám od této chvíle novou verzi :
    ... frťana jsem si sice nedala , ale puzzle jsem skládala do rána :p
    Kaolín , jsi farmářský borec , děkuji za obrázky . Bez předlohy by jsem to zplodila horko-těžko .
    Mám hotovo ,:music: a k tomu ještě upečené i tři mazance .
    Dnes se mohu tedy plně věnovat věncovce a k tomu barvení vajíček.

    Přeji všem vespolek úspěšné skládání a pohodové svátky jara .


     
  3. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  4. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Dobré ráno, gratuluji rychlíkům. Včera jsem málem zaspala začátek akce - brala jsem automaticky, že začínáme ve čtrnáct hodin. Osvítil mě Rozum a mrkla na oznámení k akci. 8) Každopádně jedu v klidu s vodou a MJS, občas s hnojem. Dle výpočtů stíhám v limitu. Snad mi dnešní případné prostoje nehodí do plánů vidle.
     
  5. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    Krásnou Bílou sobotu všem nadšencům Farmy.Prosím, mohl by prosím už někdo vypnout to větřisko, dílky puzllu mi totiž lítají po celé ploše a ne a ne je poskládatxD.
    A když máme ty svátky....

    Hody,hody doprovody,
    já koledu neumím,
    navalte tu pětistovku,
    ať tu dlouho nečumím.

    Krásné ufoukané Velikonoce všem.
     
  6. nextkocka

    nextkocka Pisálek fóra

    Jsem v háji.Puzzle mi nejdou.:mad::wuerg:-.-
     
  7. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj nextkocka,
    nezoufej, začni rohy a krajema a pak už to jde samo.... o kus výše zde najdeš i předlohy :)
     
  8. *kikinka*

    *kikinka* Pisálek fóra

    Hry z krypty hotovo.
     
  9. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Dobré ranko všem, včera jsem teda měla den blbec, stalo se mi vlastně úplně to samé co .macce. (soucítím a nejsi v tom sama asi jsme se svezly na stejné vlnce:oops:;):D) nechala jsem zapnutý Auto Key Presser a šla otvírat bedny s lístky, jenže hra se trochu sekla, tak jsem klikla víckrát a odklikly se všechny bedny s hnojivem ani netuším v té rychlosti jak a kolik jsem jich měla, ale 5.000 určitě (ale přesto ten program miluju a velké díky za něj, pezte:D) a přesně i tu vánočku s nevinností jsem zapomněla dát na první sklizeň a ani kaštánky nespuštěny, k tomu ještě jiné "lahůdky" se děly doma, zkrátka nějaká špatná konstelace hvězd xD No nic důležité je se nenechat odradit a přeprat kolo osudu, což se snad povedlo a tak můžu i já dnes konstatovat, že mám hotovooo :D
    [​IMG]

    Velká gratulace všem rychlým šikovníčkům a ostatním ať jde skládačka lehce od ruky :)
    A hlavně.... ať se vám daří líp než mě a nezapomeňte, že akce končí v pondělí 1.4. ;)
     
  10. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Přeji pěkné dopoledne.
    Hlásím hotovo. :D
    Děkuji Kaolínovi za obrázky, bez nich bych to nedala, dinoalesce za počty a pomoc jak otevřít 2 obrázky vedle sebe.
    Mám fakt radost.xD
    Lidičky, když jsem to dala já, nezoufejte, to dáte taky.:)
    Kdo má hotovo..... gratulace, skládačům pevné nervy, dobrý zrak, (někdy to je opravdu náročný) a správný zrak a všem přeji pěkný den. ;)
     
  11. burds

    burds Titán fóra

    Také hotovo.Všem krásné velikonoce a kdo nemá hotovo brzké ukončení puzzle
     
  12. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    [​IMG]
    Tak hlásím také hotovo a klidně bych skládala dále, protože na počty nějak nebyl čas a na jeden obrázek ještě zbyly dílky. To je snad jediná akce, kterou zvládnu bez nápovědy xD. Asi, že jsem kdysi puzzle hodně často a ráda skládala.
    Jinak všem přeji krásné a klidné Velikonoce a já jdu dělat několik kil nádivky, protože ji všichni milujeme. Byla jsem i poctivě na kopřivách, sice jsou ještě malé, ale pálí jako čert :sleepy: tak asi na stará kolena budu zdravá xD
     
  13. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj moncicak7070,
    gratuluju k dokončení a přeji krásné velikonoce :) A víš co říká o kopřívách :) Hodnýho nepálí a neŕád se nedá :) Tak nevím asi to nebude pravda :)
     
  14. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Teda snažila jsem se na noční sklízet a pěstovat, měla jsem jen 2x+1 od 14h
    po příchodu domů jsem lehla a odehrála pár her a vytuhla u toho xD mno po 4h spánku mě vzbudilo bouchání páč pode mnou rekonstrukce-.- tak jsem dodělala tolik na kolik jsem měla a zatím takto :p [​IMG]
    Není to bůhví co :D ale já nikdy nejsem mezi nejrychlejším hah, tak snad dojdu aspoň k řádku :music:

    Rychlíkům gratuluji ;)
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Krásný dníček z krypty všem :) tak já jsem trochu pozadu, právě jsem se vrátila od mladých a můj první vysněný vnouček mě včera tak zaměstnával :inlove: že na farmičku nebylo moc času ... no vážně se mi povedl xD Taky děkuji Kaolínovi za předlohy, které šli hned nalevo a skládalo se dobře. Ještě chybí padátka na tři obrázky, ale to půjde :p hotovsům gratulka a ostatním ať to padá ;)

     
  16. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Hotovo,stonek jede.Ještě jednou kaolíne díky za obrázky šlo to super.Druhá akce-večer sklidím,umelu a bude také hotovo.
     
  17. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Pěkné sobotní odpoledne. Akce s puzzlemi se rozjela super, vše skončeno a šlo to jako po másle. Já snad nakonec tyto puzzle budu mít ráda. Kdo dokončil, tomu patří gratulace a ostatním hodně těstíčka k dokončení. Pěkný zbytek svátků jara.;););)
     
  18. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Hotovo.
    [​IMG]
    Skládala jsem bez předlohy a šlo to dobře. Užila jsem si to :)
     
  19. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    [​IMG]

    Ahoj, také hotovo ;). Puzzle mě bavilo, škoda, že nebylo více obrázků ... skládala bych dál :).
    Všem, kdo máte hotovo gratulace ;).
    Hezké odpoledne přeji ;)
     
  20. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Tady už jsem taky dost pokročila, po té noční nejde zabrat.. tak jedu jak namazanáxD a chci toho udělat co nejvíc páč jak se setmí, vytuhnu až do rána, určitě mě dnes nevzbudí ani močení xD:p
    [​IMG]

    A ještě toto jsem chtěla :D tyto dvě akce co jsou dohromady mne baví :)
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 30/3/24