Hrozivá večeře (4.5. - 7.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 30/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Kostní keř je šíleně rozmazaný, už při minulém úplňku jsem to tady zmínila, ale nikdo nereagoval, tak jsem nad tím také mávla rukou. Asi byl někde nasávat....tedy grafika myslím..

    Teprve nyní jsem si všimla, že strašidelné suši se dá mlít i na Baharamě.
    To je fajn. V ofi jsem to nějak přehlédla.
     
  2. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    u mě taky a je mi to fuk :D...
    Hrozně to rozjíždím tuhle akci, vstávání po večerech :D
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  3. Blonda141

    Blonda141 Aktivní autor

    nejen kostní keř v nabídce sázení, ale i v družstvu v úkolu je rozmazaný a to samé je s ředkvičkou.
    Jinak akce super, snad to bude padat stejně jako o Velikonocích.
     
    evainfo a pajaable tohle ocenili.
  4. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Za sebe musím napsat, že mě RT šokoval. Kladně šokoval. Takový bezproblémový přechod z jedné akce do druhé jsem opravdu neočekávala. Spíš jsem stále v ofiku vyhlížela posunutí Hrozivé večeře na pozdnější dobu.
    Jinak taky rozpěstováno, se vším i ta dlouhá je krátká, přemýšlím, jestli se vůbec vyplatí mezi sklizněma běžet na zahrádku a nebo si jen v klídku dát na terase kafčo a užít si u nás po dlouhé době sluníčka jen tak v poklidu [​IMG].
     
  5. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Skvělá akce,budu plnit jak o život,taky bych ráda novou dekorku : Faraon Tutenramon
     
  6. gubina93

    gubina93 Zelenáč fóra

    Zdravím....je 15.30 a já pořád nemám samorostlík..:-(
     
    hejakral tohle ocenil(a).
  7. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    tak jsem rozpestovala a mozna obetuji zasoby SH na dekorku... nebo mozna chvili vydrzi a bude priste, ale rozhodne bych ji moc chtela... nerikali nekde, jestli lze ziskat vickrat?
     
    včela67 a pajaable tohle ocenili.
  8. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Pěstování jde vskutku rychle. Květnatec nám každý rok roste na zahradě, škoda, že není jeho doba, šlo by to ještě rychleji ;) Ale tento druh akce se mi líbí, takže chválím :)
     
    bursuk59, anickamalirka a pajaable tohle ocenili.
  9. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj gubina93, rastlinky máme nové dve, tak teraz neviem jednu máš a druhú nie? A máš prepnutý nočný režim?
    Ak si prihlásený pred 14tou, tak je potreba reštartovať(obnoviť)hru.
     
  10. včela67

    včela67 Aktivní autor

    tak samorostlík budu za chvilku dopěstován a vrhnu se na druhou rostlinku,,,dneska bych mohla mít na akci napěstováno a pak se pustím do úkolu,,,super akcička,,,chválím;)
     
  11. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    rozpěstováno a za chvilku přesadím ovšem poslední akci jsem nestihla,,nějak jsemopověla avízo o el.produ od 5-15:30 nešel net:( tak ted budu jen pěstovat a uvidíme
     
    pajaable a evainfo tohle ocenili.
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    u nás se taky po dvou deštivých dnech rozzářilo sluníčko :) musela jsem stáhnout roletu, abych ty hladové potvůrky viděla xD[​IMG] je to vážně moc hezkéé :p mám už na pidi polích už obě akční ... květnatec mi vychází se stonky, MJS, cukinou, mrkváčem,kyticí a květináčem s vodou, hnojem a SH na 47 min. ... jen nevím, proč je ho potřeba víc.když má delší čas :oops:...... no bude toho hodně na tolik krmení a na Tutenramona :p ...právě jsem z 5 krmení dostala první TS Lyra :)
     
    Naposledy upraveno: 4/5/15
  13. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Zkusmo jsem chytla tři netopýry :D a zatím to vypadá slibně ;) 10000 BZ, 1 hod licence a 3 hod licence. Zatím optimismus :D ;)

    Andulííí
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Bude možné pokračovat v akci i po dodání 100 ks Strašidelného suši??
     
  15. Stana67

    Stana67 Perspektivní autor

    Ahoj, jak mám krmit netopýry, když jsem nedostala žádné ty plodiny, ze kterých se vyrábí krmivo? Obě mám na 0.
     
  16. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahojte
    kaolín11, zatiaľ netuším, ak sa dozviem predám
    Stana67, na začiatku akcie, by si mala dostať od každej po 10 ks, ak sa tak nestalo, obráť sa prosím na hernú podporu
    >Ako kontaktovať hernú podporu<
     
    lacrima, evainfo a kaolín11 tohle ocenili.
  17. včela67

    včela67 Aktivní autor

    stana67,,,než bych psala na podporu tak bych se odhlásila a přihlásila zpátky do hry,,,občas to pomůže
     
  18. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Strašidelné suši už se mele po jednom ks v každém slotu i na baha (9min /1ks,nemám turbo mlýn :( )

    Tak snad se občas dočkám i jiné odměny než jen BZ,BBZ... Všem hodně štěstí při odkrývání truhlic
     
    lacrima, evainfo a včela67 tohle ocenili.
  19. Stana67

    Stana67 Perspektivní autor

    Tak najednou se to tam ukázalo. Asi to mělo zpoždění.
     
    evainfo a Ria30. tohle ocenili.
  20. Jarda_Jágr

    Jarda_Jágr Pisálek fóra

    Dnes se mi to pěstování děsivých rostlin ani trochu nehodí. Rozpěstovat jsem stihl, ale to bude pro dnes vše. Uvidím jak na tom budu s časem zítra. Z beden by se mi hodil asi všechno, kromě zlatých banánů, těch mám dost :)
    Nezapomeňte u toho pěstování večer fandit!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.