Hrozivá večeře (4.5. - 7.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 30/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Mám ráda všechny akce a když je nestihnu komplet, nevadí, je to hra a tak to beru, balíčky nekupuji, co jde to udělám a mám radost, tady je stále co dělat, ted jsem si myslela, jak budu pěstit na krmení, mám ještě na dva dny pomocníky a hned další akce, tak šupito ve dvě do toho;):):)
     
  2. zlatévajce

    zlatévajce Pisálek fóra

    findy, stále snívaš o banánoch :) nehanbíš sa? teraz sa musíš báť .... akcia ako väčšina, nič moc ...
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  3. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Zdravím. Kontrolní dotaz.... nové rostliny jsou tedy akční nebo hrozivé... jaký řádek na ně působí? Působí na ně str. kytice? Už někdo zkoušel? Díky.
     
    Witchy.D, Pavlahan a evainfo tohle ocenili.
  4. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Rozkaz ten zní jasně, není čas lámat si hlavu co roste déle ....

    Naprat tam všechno s SH, vrtulema, vánočkama, kytkama, stonkem, MJS atd. ať to roste co nejrychleji. A pak jediný na co se nesmí
    zapomenout, je sklidit ... xD

    Casey - neřeš a sázej, nějak to dopadne. Nestihneš to a budeš smutný, že jsi přišel o hezký odměny. Taková prima akce.
     
  5. drakobyk

    drakobyk Aktivní autor

    Moc pěkná akce, pěstuju jako o život. Netopýři mě všude nahánějí, tak co mi jinýho zbýváxD. Už se těším na odměny a na kudlanku, tu ještě nemám. Chtěla jsem si jí vyměnit v O a D, ještě, že jsem to neudělala, jupí, poslechla jsem intuici;)
     
  6. Lillien9

    Lillien9 Pisálek fóra

    Zdravím,co mám dělat když nemám žádnou rostlinku do děsivky?
     
  7. Allarisse

    Allarisse Aktivní autor

    Fešák už tady na mně vystrkuje své malé tesáky, no není roztomilý? :p:inlove:
    [​IMG]
    Hou, hou, tak jdeme na to! ;) Všem přeji zdárné otevírání bedýnek! Bububu.
     
  8. Adamav.

    Adamav. Zelenáč fóra

    Tak na začátek zasazeno , Zazuzino :D , pohnojeno hnojivem i super hnojivem , zalito a teď už jenom čekám na první sklizeň . Chtěl bych tuhle akci stihnout , ale co stihnu stihnu. Maják Volá se mi moc nevydařil , tak se do Hrozivé večeře pustím ze všech sil. Přeji všem, ať to stihnou vše včas.
     
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jojo, na akcni pusobi kytice i stonek, aspon to tak pise, uvidime realitu...
     
    lacrima, evainfo a silviec tohle ocenili.
  10. Teyla32

    Teyla32 Rádoby autor

    Dala jsem produkt -rychlejší produkce uplnkových rostlin o 20 % na 10 hod. Nemá to skrátit čas plodin? Pokud ano nefungujeto
    :-(
     
  11. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahojte
    strašidelná kytica pôsobí na všetky desivé rastlinky, stonku ešte nemám aktívnu, tak neviem vyskúšať, ale podľa info to na teste fungovalo,tak pokiaľ to nezmenili, tak by malo.

    Lillien9, skús reštartovať(obnoviť ) hru a pozrieť znova
     
    lacrima a skalara.v tohle ocenili.
  12. Teyla32

    Teyla32 Rádoby autor

    Mělo by to fungovat a restartovat stránku a stejně nic tak nevím Možná chyba
     
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Mozna kytice dana az po zasazeni rostlin? Vzdycky nadavam, ze neco udelam obracene...
     
  14. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Teyla32, presne ma napadlo to isté, čo Tassadara, strašidelnú kyticu musíš použiť ešte pred sadením, aby zapôsobilo skrátenie času. Ak si to urobila správne a čas sa neskrátil,tak sa budeš musieť obrátiť na hernú podporu >Ako kontaktovať hernú podporu<
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  15. mendalam2

    mendalam2 Perspektivní autor

    A jste přepnutí na půlnoční louku? V normálním módu ty akční děsivé rostlinky nejsou vidět... jak jsem sama zjistila, když jsem se tam po nich sháněla. :)
     
    Bagíra77 tohle ocenil(a).
  16. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak snad dám zase víc než 100 jako minule :) Už rozpěstováno a jede se
     
  17. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahoj ve spolek,
    z věčného klikání mi odešel můj dědeček noťásek do věčných lovišť a dnes jsem pořídila nového junáka, tak snad to při děsivce pošlape... ;)
    jinak první potřebná plodina napěstována do dvou hodin bude i ta druhá a pak se bude mlít až to bude lopatky lámat :D
    Mám už tři družstva ze 4 hotové, to poslední dorazím asi zítra, takže já nové družstvo beru, jinka bych už pěstovala jen na sklad a na prodej strašidelných květin ;) vlastně ještě tedy recept na květiny :D
    Evergreen ZL od netopýrů nečekám, ale uvítala bych stoprocentně tajemničky Lyra s vidinou ptakopyska ;)

    Andulííí
     
  18. Teyla32

    Teyla32 Rádoby autor


    Aha tak to zkusím dat ještě než zasadím a uvidím :)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    pekny den..tak umna rozpestovane obe rastlinky a sup to otocit a namlet susi a akciu dorobit,,a pestujem si potom na tu novu dekoraciu...a ulohy v hale pockaju na dalsiu desivku.....ale chvalim nove rastlinky grafika krasna...nech sa vam vsetkym dari,,,pekne dni,,casu je nejako malo....a nezabudajte na maj lasky cas....:inlove:
     
  20. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Z tebe se stává akční typ xD
    Samorostík = roste sám :p Teda skoro sám.
    Už se těším, až si udělám na farmě děsivý koutek, kde bude postel hrůzy s kudlankou xD
    Taky máte kostní keř v nabídce na sázení tak rozmazaný. Nebo to bylo tak vždycky, jen jsem si toho nevšimla 8)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.