Hra o sýry (30.8. - 5.9.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Peťo. když je na kole nový jackpot, bonusy na pěstování zmizí, to je normální :)
    Na Baha mám všechna padátka od včerejška, padají vesele dál. Na farmě to asi taky napadá z akčního plevele. Toho mám aktuálně 9.588 ks a zaseto. Pokud nebudou technické problémy, myslím, že sochy v pohodě postavím :)
     
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    tak stav akční 20343 + zaseto. Stav padadel je poněkud menší: konví 1331 a škrabek je už dost - 1399. Ale už mi to nějak neba, ale fakt neba:sleepy:
     
  3. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]

    Dobré ráno, tak dnes konečně dopadaly konvice na mléko a já jsem mohla zdárně dokončit komplet akci ;):).
    Všem rychlým hotovsonům posílám gratulku a těm, co akci dělají přeji úspěšné dokončení ;). Hezký víkend :)
     
  4. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Hotovo
    [​IMG]
    Přeji všem krásný víkend :)
     
  5. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hezké sobotní dopoledne, aktuálně mám něco přes 18 tisíc akčního kvítí, 1193 konviček a škrabek nadlimit. Dnes ráno jsem si vytočila 100 % do stodoly (už jsem jednu otočku dala v tomto režimu), tak to nabere obrátky. Pak jen dohnat konve...
    Hotovsům gratuluji, bojovníkům držím palce, ať se daří.
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... přeji hezký dníček všem :) tak jsem se do toho konečně pustila, napěstováno, bylo rychle [​IMG] :p

    škrabky na baha jsem sbírala už v týdnu a na farmičce pomohl zase kaštánek. Nevím, jestli mám tentokrát kolo pochválit, protože jsem protočila docela dost lístků, ale příště mi nemusí dát nic .. že jo :D tak jsem se pustila do plnění, to bude brnkačka a ejhle

    chybí 6 kousků Jinanu a trh šedý xD :p no nic, dva jsem zasadila a počkám.


    P.S. Jinan se objevil na trhu a akcička hotová :p
     
    Naposledy upraveno: 2/9/23
  7. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak mi chybí už jen poslední sloup - pouhých 1942 rostlinek. Tak to snad dnes budu mít za sebou.:)
     
  8. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    jako, jsem už fakt přetížená... jsem si nevšimla, že už mám vpravo 7/8 a doplňuju už umleté výrobky... chjo -.- vůbec už jsem nepotřebovala zasít... jen čekám, až mi vypadne 73 konví

    EDIT:
    Tak omyl, opravdu budu plnit ještě 8/8. Tak dobrý... ale už musím dát pozor. Myslím, že by už mohlo akčního kvítí stačit.

    EDIT2:
    Jo, opravdu už budu "honit" jenom konve, aby mi vypadaly 8)
     
  9. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Nějak mě farma nefunguje,normálně šla a najednou mě nejdou posílat dárky,ikdyž jsem 2 poslala.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  10. badeda

    badeda Pisálek fóra

    Také mám hotovo. Bonusová odměna jsou vesele tančící draci, snad doposud nejhezčí zdejší stvořeníčka.
     
    -Jara05- a kutilka70 tohle ocenili.
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jana151049 - ahoj, zavři komplet hru (klienta/prohlížeč) a pak se naloguj znovu. Většinou to pomůže a farma zase funguje jak má.
    Hezkou sobotu
     
    Trepifajksl a -Jara05- tohle ocenili.
  12. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Hlásím hotovo. Mám radost.xD;)
    Za chvíli dám na pole dlouhodobky a farma mě uvítá až zítra. :)
    Přeji pěkný zbytek soboty :D
     
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tak mám stonek a nevím jestli mám hrát dál:po_O
     
  14. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Skali - děkuji za pomoc! Najednou mi zamrzla obrazovka, místo sklizně se točila kytka a ani F5 nepomohlo. Nakonec jsem díky tvé radě vypla celý prohlížeč a pak se přihlásila.
    Sklidila, zasela a dodala sklizenou sýrovku do sloupu a nyní už mám stonek. Jen zbývá tak baj očko 3000 kytulí vydolovat z polí. Ale to bude brnkačka. Padátka jsou, dopoledne jsem otočila několikrát karafiát na pohopolích s faraonovými bylinkami. Dosud se mi nepodařilo vydolovat lásku k SH k žádné hodnotnější bylině. Teď zkouším šafrán - už padlo kdeco, ale láska ne. Co už...
     
    -Jara05- a Skali tohle ocenili.
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    eleanorelik1 - ahoj, tak to jsem ráda, že jsem pomohla, to potěší ;)
    Hezký večer a ať se daří
     
    eleanorelik1, -Jara05- a Moník0302 tohle ocenili.
  16. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Taky se mi ta akce plazí.. kolo nic.. bonus nic.. akční to chce jak na m......... sice je času dost, ale nudim se :sleepy: [​IMG]
     
    smoulinek123, -Jara05- a Moník0302 tohle ocenili.
  17. ivacek53

    ivacek53 Pisálek fóra

    No jo zase to blbne
     
  18. Antellope

    Antellope Pisálek fóra

    kaolín11 - ahoj, kde se dá získat Maska Tiki?

    Kytko2001 děkuji za odpověď
     
    Naposledy upraveno: 3/9/23
    ondra_k tohle ocenil(a).
  19. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Antellope
    Masku Tiki je možné získat z řady 230. řada - Řada na magickém stonku 6 "Neonové výběhy" (zde), případně z dekorace Music box "Kolotoč" (zde).
    Pokud nemáš ani řádek ani dekoraci, potom popros někoho ze svých sousedů, Masku Tiki lze totiž darovat.
     
  20. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdreavím,tak mám taky hotovo.

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.