Hra o sýry (30.8. - 5.9.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Když vše jde jak má, tak se to dá zvládnout rychle.
    První věc je mít dostatek SH a ZSH.
    Za druhé 3 řádky, které zvyšují účinnost SH a také dekoraci Zdravíčko!
    Za další je mít trochu štěstí při točení na kole štěstí a vytočit si nějaký bonus ke sklizni. Já zhruba od půl 11 točil nejprve zelené lístky a potom modré, nějaký bonus padnul a ani nevím jaký :p.
    Do diamantu 200% a dva Jacky jsem aktivoval.
    Při sklizni z malého pole jsem měl se ZSH 21 ks akční. Takže pár sklizní a bylo hotovo.
    Padátka potom nahoním laskavcem s okamžitou sklizní.
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    fany2020 - zdravím, v první skupině hvězdičkové mince v odměnách nejsou. Ve druhé skupině už dostaneš po 25 mincích za jednoho draka (takže za oba dva 50). Takže to máš správně ;)

    Můžeš mrknout ZDE
     
  3. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Dnes končím takto :)
    [​IMG]
    Teď pojedu už jen MJS+voda+hnůj, pokud tedy náhodou nepadne bonus na KŠ ;)
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    dasa1143
    Tak ještě jednou:
    Nejprve jsem před akcí aktivoval:
    Zlatý slot: vánočka,nevinnost(zvýšení účinku SH)
    Stříbrný slot:Léčebná mast,Esence moudrosti (zkrácení bahazeleniny o 4 a 6 procent), mimo slot: tikimaska-zkracuje bahazeleninu o 20%
    Diamantový slot: sklizeň bonus 100%
    [​IMG]
    Po zahájení akce:aktivace 3x řádek na zvýšení účinku SH,aktivace dekorace zdravíčko(zkrácení růstu plodin o 5%)
    [​IMG]
    [​IMG]

    Na kole štěstí vytočeno 100% + aktivace 3x Jack
    Průběh akce:
    Na hlavní zaseta akční+ doplněno senem(časově +- k sobě)
    Na divošce jsem točil na pohopolích vodnici s cukrovkou(měl sem jich málo[​IMG] )
    Jelikož(krom krychlového melounu) mám vyšlechtěný všechny lásky k SH co jsou okamžitě k dispozici,je mi jedno čím padátka naženu!
    Testoval jsem padání hřebenů u Vodnice.Zdá se mi ,že padání je stejný,jako u dřevěných kladiv.
    Před a po sklizních:
    [​IMG]
    Na bahamce,po sklizni Saguara s 28 JC jsem zasadil na jednu plochu Čajot,na druhou Papričky habanero i s SH.S 28 JC 100% padátek.
    Pak jsem jednou zkusil Brukev čínskou.Zde to již bylo slabší,tak sem se vrátil k papričkám.
    Toť vše!:)
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Na co je dobrý hřeben o_O

    Screenshot_1.png

    kladiva stačí

    Screenshot_2.png
     
  6. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    pezte, přece na česání, kladivem se neučešeš :pxD
    Velká gratulka vám oběma :)
    Ještě čekám na padátka na Baha :cry:
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    pezt
    Stejně jako pírka!:cry:xD
    Posledních pár týdnů jsem se věnoval šlechtění ve skleníku a krom lásek mám vyšlechtěn i veškerej matroš co tam byl k dispozici!:wuerg:
    Jsem takový hračička!:cry:
    Nyní šlechtím 9% lásky k SH (aktuálně Kozlík) a je to vážně vopruz.Leze to ze skleníku jak s chlupatý deky!:wuerg:
     
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Jako amatér jsem se na start postavila až po pracovní době po páté a čekám na poslední sklizeň akčních a padátek.
    [​IMG] ze stromů je dostatek SK a ZSH. K tomu dopomáhá, že je vzorně ponožkuji a zuzím. Navíc pařezy a premium. Tím se dají obrovské stromy sklízet i 2x denně. Trochu mě časově limituje, že mám pouze dva řádky na hnojivo a dnes jsem mohla použít jen jeden. Na kole se ze začátku nedařilo, tak jsem si místo vánočky dala 1OO rostlinných výnosů. Až pak se umoudřilo. Na padátka jedna otočka čajotu a dorůstá brukev.

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    No jóóó,kdo by to taky kontroloval,že? :music:

    Neskúšal som,určite nie? :D

    Ja si idem svojim tempom a uvidíme.;)
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    pezt
    Dokonce sem si na šlechtění lásek vytvořil i jednoduchou tabulku!:wuerg:
    https://1iq.cz/img/jP5Xx/VB4cR.png
    Věci co jsou červeně mi ještě chybí.Zvýrazněné nářadí je to nejlepší u danných plodin.:)
     
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Tak jsem to snad na bednu ještě stihla, ale na Baha to bylo o pověstný fousxD
    [​IMG]
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Gratuluji hotovsonům :)
    Já jsem nejprve musela z beden a z kola posbírat kapky, abych mohla rozpěstovat, po minulé akci mi jich zbylo 26. Nicméně za půl hodiny zaseju na pidi a půjdu na chvíli usnout, než zazvoní budík, že akční plevel dozrála :)
    EDIT: po sklizni rychleného čajotu mám 361 škrabadel. Mno, u mne to bude o hubu, ne o fous... ;)
     
    Naposledy upraveno: 30/8/23
  13. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak napěstováno by bylo...
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]----[​IMG]----[​IMG]

    ...teď ještě padátka. Po ranní sklizni...-----Sklizeň před úpravou...----Podvečerní sklizeň----Jdeme do finále (Pá, 5:12)

    Ale to už půjde časem samo... zítra po sklizni chryzantémy předělám Mýtinu a Divokou louku do normálního produkčního stavu, na dokončení by mi mohla stačit Hlavní louka (vždyť ještě neuběhlo ani 12 hodin od začátku akce).
    Na Baha jedu popohnaný Lablab...
    Všem přeji hodně úspěchů ve hře a hlavně žádné výpadky...;)
     
    Naposledy upraveno: 1/9/23
  14. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Tak... je 21:45 a já konečně zasela první 10 ks...
    a jak prolistovávám fórum, zjistila jsem, že je už několik rychlíků hotových -.-
     
  15. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    A draci trsaj, trsaj.....:D
    Gordonka (gratulka;)) mi vyfoukla moje oblíbené třetí místo a na mě zbyla brambora:cry: xD Dneska jsem to na Baha krutě podcenila
    :wuerg:xD
    [​IMG]

    Noo řekla bych, že ne, ale co já vím, třeba se pletu, když tak vyzkoušej a dej vědět :D
    Hodně štěstí všem a dobrou noc:)
     
    Naposledy upraveno: 30/8/23
  16. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Skali moc děkuji, nějak jsem to blbě pochopila.
     
    Skali a dinoalesi tohle ocenili.
  17. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Za mých mladých časů se stávalo, že kdo si honil triko, dostal "odměnu".:p;)
    Já mám svých 3174 + zaseto, sklízím až zítra, žádné ponocování, a už vůbec ne budík v noci. A padátek zatím =konví 638 a baha 482. Tam zřejmě přistálo něco dárků. Sklizeň zítra, mám v pralese oreláník a na plantáži vodní hyacint. Vodopády mají stromy. To by mohlo zase hodit kolem těch 400 kousků.
    Už hodně přes rok mám obří stromy v liště a nijak mi to nevadí. Bedny, kolo, odměny stačí na provoz. Sem tam za potřebnosti ještě utratím něco málo mincí v obchodě. :D
    Zítra zkusím zase točit kolem, dnes byl Ervín fakt protivný. No co s ním naděláš;)
    Gratulka všem, kdož mají tu trpělivost a chuť trčet u kompu a už mají zápočet hotov.
     
  18. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Ahoj také to nějak nechápu mám 150 hvězdiček,nemělo by to být víc,když už mám odehrané 4 sloupy?

    [​IMG]
     
    Richards76 tohle ocenil(a).
  19. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.
    Ty bláááho, já jsem si dnes přivstala a teprve se dala do akce, a vy už píšete... hotovo.
    Včera jsem se dostala k PC až večer hodně pozdě a hru jsem ani nezačala. Byla jsem unavená. Raději jsem jí nechala být a až ráno jsem se na ní vrhla, když mi mozek trochu pracuje. xD
    Stonek byl pěkně plodný po 2 dnech a vylepšovátka (bonusy) jsou taky super, aktivuji si ještě žetónek ze sezóny a nakonec to půjde.
    KŠ bylo úspěšné pouze na BZ, jinak nic.

    Přeji pěkný den a bezproblémovou hru ;)
     
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    marketka47 v jednotke v stľpcoch sú hviezdičky nie mince.Máš to správne;);).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.