Hra o sýry (30.8. - 5.9.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    KŠ nedalo ani ťuk, tak jsem na hlavní dala 2 Jacky a jedu se SH;), na vedlejší SH jen na první rozpěstování a jedu klasika, voda a hnůj, aspoň si zkusím, zda se akce dá i tak zvládnout. Padátka padají docela slušně, tak snad se to zvládne
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tímto považuji misi za vyřízenou!8)
    [​IMG] :wuerg:
     
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ha ! Teraz som prvý raz zasadil,teda rozpestoval a niekto má hotovo,nedáva nám RT nejako veľa času na tie akcie? o_O
     
    Naposledy upraveno: 30/8/23
  4. Pavliska

    Pavliska Zelenáč fóra

    Jak?? :eek: Jak tohle můžeš mít hned hotové :eek:
     
    danielka0000 tohle ocenil(a).
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    peto121
    Je potřeba zabrat,dokud útočníci spí na vavřínech!:cry:
     
  6. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    kaolín11áno a za odmenu si môžeš kúpiť super kombo balíčky,ak nemáš dosť florenov,tie sú tiež v ponuke. :music: 8)
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem se zasekla na 6 řadě a tu dodělám až ráno, nejsou padátka na umletí ;)
     
    radyn.m, bačkora85 a smoulinek123 tohle ocenili.
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Včera jsem nestačil napsat :)
    Do akce jsem se samozřejmě pustil, tak zajímavé odměny jsem si nemohl nechat ujít ;)

    Samozřejmě hotovo, měl jsem trochu zpoždění, chyběli mi dva řádky na SH :p

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Zpoždění? No ale to je neospravedlniteľné! Toľká trúfalosť. ;) Tak neviem,koleso si točí svoju ligu,SH padá,ale nie v tisícoch a bedne...., to je škoda spomenúť.Takže mi ostáva voda a hnoj. No,rozpeztované už mám,možno to dám. :p
     
  10. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    kaolin11 a pezt nechápu jak můžete mít hotovo, nešel by poslat podrobný návod PROSÍM ?:(:sleepy:
     
  11. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Mě mrskne, o_O. Už někdo má hotovo.? Já teprve začala.
     
  12. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    dasa1143
    Už jsem to tu psal několikrát,je to pouze o nesvépravnosti programátora před několika lety.A ti současní mu dobře sekundují!:cry:
    [​IMG]
    Myslím si,že to hovoří za vše!:wuerg: https://1iq.cz/img/jP5Xx/3REew.jpg
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    dasa1143, x-men-cz: Zdravím, vždyť návody uvádějí téměř každou akci, ale kdo nemá řádky atd., bonusy nebo nechce přemýšlet a plánovat, tak se bude ptát pořád, jak je to možné :)
    Oběma velká gratulace.
     
  15. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Gratuluji rychlíkům.
    Mám 700 akčního plevele. Nestěžuji si. Zítra zkusím štěstí na KŠ. Akce začala, doufejme, že farma pofrčí bez útoků. Neboť dle předchozí akce, RT změnil strategii a rozhodl se přihřát si polívčičku a zkusit vylepšit účet =) nabídl koš místo kompenzace. Snad se to nebude opakovat. -.-
    Každopádně nepokrytě závidím (ale i přeji a smekám) zásoby hráče kaolín11. 8) PS: Nechceš 50 % zásob přelít na mou farmu? :p:D
    PPS: Stejně bych hrála stylem lama veliká. 8):p
     
  16. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Protože nemám vedle sebe někoho kdo by mi zvedal náladu nebo hnul žlučí,vítám adrenalin co mi poskytuje kolo nebo RT svými ,,odměnami" nebo výpadky hry.Dnes je ale vše OK i kolo se umoudřilo a tak dnes napěstuji a zítra se věnuji padátkům protože z celé plochy +11Johnů 36 padátek>:(
     
  17. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Pitrýsku ptám se poprvé, číst asi umím ale stejně to nechápu-asi jsem momentálně postižená-nebo fakt nevím:p
     
    x-men-cz tohle ocenil(a).
  18. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    dasa1143 tohle ocenil(a).
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No jo, přátelé, je to složité ;).
    4 hry
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  20. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, nechápu kolik vlastně je hvězdičkových mincí za dodělání jednoho draka, sestavila jsem 3 a mám jen 25 mincí, ale na obrázku sloupku je napsáno 25, takže bych jich měla mít 75 a ne jen 25.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.