Hrůzostrašný večer v autokině (12.10. - 18.10.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/10/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. krnda

    krnda Zelenáč fóra

    Ahoj
    Také mi už druhý den nejde dodávat
     
  2. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    krnda
    Zkus to v některém internetovém prohlížeči (Chrome, Edge, Opera...) - podívej se na diskuzi zde nebo zde).
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  3. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, a hru pouštím v klientovi nebo v prohlížeči ? Pokud v klientovi, zkus prosím prohlížeč - například Edge
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  4. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Akce by již měla být plně funkční i v samostatném klientovi. Stačí jej zaktualizovat na poslední verzi. V případě dalších problémů s dodávkami nám prosím dejte vědět v tomto vlákně.
     
    bačkora85, -Jara05- a Skali tohle ocenili.
  5. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ty si bola leniva pocitat no ja som parkrat odkvecla skor ako som pozbierala urodu :cry: este ze si nenajdem plevel ako kedysi uff.... aspon je uroda odlezana xDxDxD asi starnem :sleepy:
    Ja som akciu zmakla ale bosorka este maka ale uz stonkuje :music: este je cas a vyzera to ze to zmakne tiez ;)
    Pekny den prajem,dnes mam volno,vlastne ani nie makam doma ;)
     
  6. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    Ahojte hlásim :) akcia úspešne dokončená:inlove: po skončeni je napísane Gratulujeme úspešne sa ti podarilo vytvorit fantasticky zažitok z navštevy autokina Uži si film ale ked idem do auto kina nejde nič
     
    Naposledy upraveno: 17/10/23
    sovicka64, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  7. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hezké odpoledne. Akce hotova. Byla by už ráno, ale zapomněla jsem za "zvířátko" hrůzné rajče (nebo jak se to jmenuje). Tak jsem musela vyhodit chlívky a odchovat potřebné kusy. Během dopoledne mi farma neběžela (nevím, zda závada na farmě nebo na telefonu - tam vše ostatní internetové fungovalo).
    Každopádně animace a obrázek u dodávek jsou boží. :inlove:
    PS: Kde sháníte dekorky 1x2? Těch mám věčný nedostatek. :p
     
  8. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ciri13
    Buď koupit ve Farmářském obchodě dekoraci Golfové hřiště, nebo něco vyrobit u Jacka v obchodě ;)
    Já preferuji nákup Golfového hřiště v Pirátské zátoce vždy, když je v nabídce. Je to levnější :p
    Edit: Bednu s Můrovákem budu pro jistotu otvírat až zítra :music:
     
    Naposledy upraveno: 17/10/23
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    sergejko: Zdravím, nesmíš brát popisky moc vážně a doslova, je to jenom jako...Film doopravdy neuvidíš, je to jen filmová atmosféra.
     
    -Jara05-, sergejko a bačkora85 tohle ocenili.
  10. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Ahoj, mám prosbu - stalo se Vám, že jste po otevření bedny viděli stáj, já otevírala 6 beden, 1x měl být jeskyně pro Wengiga , 1X můrovák, bohužel v inventáři to nevidím, jsem si jistá, že u toho nebyl sáček jako znak krmiva...Psala jsem na podporu, Můrovák by se mi moc hodil, nemám zatím ještě ani jeden. Chybí mi poslední 2 políčka z prostředního obrázku, vpravo i vlevo hotovo. Ať se všem daří,
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    panda1183674 - ahoj, uvidíš, co na to podpora (předpokládám, že jsi koukala do inventáře na Úplňkovém poli nebo z Houbového lesa a žes zkusila i restartovat hru) :)

    PS: můrovák bude na světě až zítra s Update měsíčního světa (Přehršel měsíčních lahůdek) ;)
     
    -Jara05-, bačkora85 a panda1183674 tohle ocenili.
  12. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Skali moc děkuji, tak jen ještě toho Wendiga ;)
    Edit:tak já slepouš viděla Wengiga a Můráka a oni to byly jen zvířata, stáje jsem nezískala. No nic - nezbude nic jiného, než napěstovat.
    Prima hru a těm, co finišují, tak ať to mají zdárně za sebou
     
    Naposledy upraveno: 17/10/23
  13. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

  14. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra


    Já si příležitostně nakupuji v Jackově obchodě Mumifikovaného medvěda do zásob, je z dekorek nejlevnější a při tak dlouhé děsivce není problém na větší počet kousků napěstovat ;)

    [​IMG]
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Asi to už k posledním tajemničkám na levé straně nedoklikám, SH je mi líto, bude potřeba do dalších akcí. Nicméně řádek mám, dekoraci i se závěsem mám, jedny tajemnice. Úspěch, na to, že jsem poslední tři dny víceméně prospala a budík neslyšela ani náhodou, tudíž sklízela vše se zpožděním. To mne mrzí u vedlejší akce, tři vrtulky nejsou nic moc, ale je to úspora na obrstromky z vlastních zásob ... :)

    EDIT: Já taky kupuju Golfová hřiště. A psy. A nádrže. Jednak se mi líbí, že stonek vypadá tak nějak stejnoměrně (když pominu různé akční dekorace), druhak je to na popud kaolína, který mne kdysi dávno téměř nařknul z toho, že na nákup dekorek nemíním uvolnit prostředky :p No, je jednodušší koupit Golfové hřiště za krejcary, než pěstovat či chovat cokoliv na Bubu... Tak to vidím já. Dekorací 1x2 mám v liště přehršel, ale co kdyby některá z nich patřila do nějakého dalšího řádku, případně se dala výhodně vyměnit při O&D? xD

    EDIT2: tu přehršel dekorací 1x2 mám až po kompletním překopání řádků, kdy jsem všechny volitelné dekorace vyměnila za ta Golfová hřiště, psy a nádrže. Teď mám v liště takovej BONAKO, že jsem popsala dvě stránky A4 pidipísmem, než jsem zjistila, co ta která dekorace dává. Příležitostně měnim, když se klubou pikolky. Jinak to není kam dát :)
     
    Naposledy upraveno: 18/10/23
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    S dekorkama 1x2 tedy problém rozhodně nemám.
    Vám kolo nedává stále dokola různé skluzavky, kondominia, traktory a pod?
    [​IMG]
     
  17. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Prepáčte, ale prečítala som všetko... :oops:
    no ušlo mi kde nájdem Wendiga prosím ?8)
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    dingičko: věta u k.vitek je zavádějící, je to jen řečnická otázka.
     
    dingičko tohle ocenil(a).
  19. -ATHOS83-

    -ATHOS83- Zelenáč fóra

    Ja by som sa chcel opýtať,kde si postavím múzeum ked už mám material?
     
  20. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -ATHOS83-
    Múzeum je možno postaviť v parku... Všetko o Skladiskách nájdeš tu.
     
    dingičko, -Jara05- a Peto121 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.