Hrůzostrašný večer v autokině (12.10. - 18.10.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/10/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. brutus2

    brutus2 Rádoby autor

    No, jak jinak...jdu do toho!
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak nevím, nevím, ale asi ano, půjdu do toho ale jen na hlavní, na vedlejší mám málo rostlin a ostatního :)
     
  4. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Do akce určitě jdu ;) Stonek se hodí :music:
     
  5. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Mám před sebou náročný týden, proto bych nechtěla akci plnit celou. Ke splnění řádku, pokud jsem se dobře dívala by mělo "stačit" splnit u první stavby a u třetí stavby 9 úkolů. Jenom nevím, zda to bude možné nebo se bude muset plnit postupně?
     
  6. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Pěstujeme na děsivých plochách.
    Snad správně počítáno.
    Svetelkující dýně 22 628
    Popcorn 994

    Kytky
    Cerebrokolice 30
    Plísňová houba 40
    Náhrobní kámen 30
    Hrůzostrašná tykev 100
    Mucholapka podivná 35
    Keřík plný očí 25
    Vampýří rajče 50
    Černá netopýří květina 20
    Svirající tráva 30
    Drákulova orchidej 35
    Rostlina hrůzy 40

    Plody stromů
    Jehněda soumraku 21
    Uhlíkový list 30
    Sarkofágová hruška 30
    Rudé oko 40

    Zvěř
    Nemrtvá ovce 3
    Hrůzný rajče 3
    Temná světluška 3
    Trollifant 3
     
  7. albína1927

    albína1927 Rádoby autor

    Do akce jdu , ale nějak mě uniklo v kolik hodin začíná ?8):(
     
  8. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak akci pojedu, ale nejspíš pěkně zvolna.... uvidím, podle toho jestli se mi podaří vytočit nějaký bonus, ale na hřbitově není až tak kam spěchat. Daleko víc se mi líbí řádek u šlechtící akce než tento, no ale co už, chyběl by do sbírky :p
    Díky za počty :)


    albína1927

    [​IMG]



    Úspěšné pěstování a pohodovou hru bez zádrhelů všem ;)
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -Jara05- ahoj, domnívám se, že je úplně jedno, v jakém pořadí budeš stavět - mezi stavbami se můžeš určitě překlikávat (takováto mechanika tu už mockrát byla) ;)

    albína1927 - ahoj, začátky a konce akcí jsou vždy v oficiálním oznámení o akci (Centrála - Akce) - KUK TADY
     
  10. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Skali, moc děkuji ;):);)
     
  11. burds

    burds Titán fóra

    Do akce jdu.V děsivce stejně není co dělat
     
  12. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak akci nevynechám, jdu do ní, jako do každé ;). Požadované množství do úkolů je na skladě, tak není na co čekat. Ještě tak vytočit nějaký ten bonus na KŠ, aby pěstování odcejpalo a bude to dobré :). Snad i s padátky nebude problém, uvidíme ;).
    Řádek na stonku je samozřejmostí a do sbírky ;):). Všem, kdo se do akce pustíte, přeji fajn hru a hodně štěstí ;).

    Ciri13 .... děkuji za výpočty ;)
     
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký bu bu dník :) akcičku pojedu a protože je všeho dostatek, ze začátku dám něco SH a dál uvidím podle padátek.

    Stoneček je fajn, jen se to +1 moc nevyužije, když je děsivka namátkově na jeden-dva dny v měsíci a stonek je taky na dva dny,

    alespoň že strašidomek jede stále :p tak ať je těch popkornů při sklizni co nejvíc ;)



     
  14. albína1927

    albína1927 Rádoby autor

     
  15. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Ať hledám, jak hledám, není uvedený začátek akce? Baby boom je od 10.00. Kdoví, jaký bude zahájení???
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj INČUČUNA1959

    Baby boom začíná ve 14:00 stejně jako výprodej superkrmiva, Hlásná trouba, si popletla číslíčka.
     
  17. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Ahojky! Do akce jdu.Akce nevynechávám .V děsivce bude aspoň trochu změna,vše hotové,zásoby by měly taky stačit,tak hurá stavět.:):):)
     
  18. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Děkuji za informaci, budu v pozoru.
     
  19. beruška-86

    beruška-86 Aktivní autor

    a ten začátek akce je tedy kdy?
     
  20. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Beruško - čti o dva posty výše! Ovšem, jako vždy bude zádrhel, takže já se v pohodě postavím ke sklizni okolo čtvrté. To už ten hromadný útok na strašiplochu bude pryč:))))
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.