Hrůzostrašná noc geeků (26.10. - 1.11.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/10/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    janaj - ahoj, klikneš na Automatový booster rychlosti a pak na tlačítko Aktivovat (viz obrázek pod tebou u satelita). (Pak to ještě potvrdíš ve vyskakovacím okně). Tento booster působí jen na stáj Herní automat. V tvém případě bych po aktivaci tohoto boosteru restartovala hru (bo míváš často potíže) a pak šla obstarat herní automaty ;)

    PS: před nakrmením automatů se můžeš přesvědčit, zda je booster skutečně aktivovaný (v bonusové liště)
    booster na automaty.png
     
    Naposledy upraveno: 2/11/23
    -Jara05- a dinoalesi tohle ocenili.
  2. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Zaktivovala jsem automatový booter rychlosti, hru restatovala ale čas u herního auomatu mám pořád stejný. Totéž čas u stromu. Asi mi něco nedochází :p
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    janaj - a v bonusové liště ty boostery aktivované vidíš?

    boostery01.png


    Aktivovat boostery a pak nakrmit a napojit herní automat - všechny tyto boostery použít před sklizní či nakrmením.

    herní automat01.png
    pixel strom.png
     
    Naposledy upraveno: 2/11/23
  4. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    V bonusové liště jsem našla jen rychlejší produkci pixel.stromů, ale mám tam toho moc, možná jsem při hledání přehlídla
    Aktivuju to těma třema šipkama níž
     
    Naposledy upraveno: 2/11/23
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    janaj - v každém případě - všechny tyto boostery je nutno aktivovat před sklizní či před nakrmením.
    Pokud by ti stromy ukazovaly i po použití boosteru na zkrácení času 10 hodin, můžeš je zbourat a zasadit znovu, pokud ti urychlovač ještě působí (působí 1hod). To samé se stájemi (jen bys musela obětovat 3 krmiva)
    Hezký den
     
  6. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Skali Děkuji, budu zkoušet
     
    Skali a -Jara05- tohle ocenili.
  7. doninka

    doninka Zelenáč fóra

    • Samotná citace příspěvku, aniž bys také něco do příspěvku napsala, se považuje za spam. Příště tam také něco vepiš. Děkuji Skali
     
  8. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    lupolda - zdravím, musíš hledat mezi bednami. Až je najdeš v liště, tak dej aktivovat. Teprve potom ti vyskočí nějaký podivuhodný děsivý strom. Z lišty se stromy ho zasadíš a po sklizení teprve uvidíš jaký je to strom.
     
    Skali, -Jara05- a MarianoGirl2 tohle ocenili.
  9. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Tak tato akce dopadla překvapivě na 1*. Mám komplet hotovo. Na to, že jsem pár dní nedávala bonusy, tak jsem doufala ve stonek. Jeden den jsem sklidila jen 2x denně. Takže jsem nakonec nadšená. Minihra byla na pohodu. Žádný košík ani košíček jsem nekupovala. Z mého pohledu jde jen o test RT, zda se jim nevyplatí miniaturní minitransakce. :p Jen ráno dvě minihry podle toho, jaké jsem chtěla bonusy. Asi mi hodně pomohlo, že minihry jsem v pohodě zvládala od začátku akce.
    Zde důkaz místo slibů:
    [​IMG]
     
  10. benjik95

    benjik95 Pisálek fóra

    mam vše hotovo a nemužu saktivovat stonek muže mi někdo poradit ukazuje mi že nemam ani staj ani strom a přitom jsem na ploše vše zrušila diky za radu
     
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    benjik95 už to tu je popísané x-krát,treba len čítať!
     
  12. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,byla to dřina.
    [​IMG]
     
  13. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    benjik95 - dekorace jsou pluskové - je potřeba je postavit na plochu a vypráskat bonusy pak zbourat a vložit do stonku

    Přeji hezký den
     
  14. ludpolda

    ludpolda Rádoby autor

    Ahoj, dekoraci Pod pixelovým stromem mám umístěnou na ploše jinak by nebyla v bonusech vybraná a nyní by nedávala už jen body. Já jsem ale žádný strom, který ta dekorace měla dávat nenašla v liště STROMY nikde na farmě ani v části , kde jsou stromy děsivky. Proto jsem se ptala , kde stromy najdu, abych dostala od někoho odpověď. Děkuji.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  15. MarianoGirl2

    MarianoGirl2 Pisálek fóra

    lupolda, na túto otázku ti už odpovedal iný hráč včera - davidson000, 6 príspevkov vyššie nad tvojím.
    Nehľadáš stromy, ale BEDNE, ktoré keď otvoríš, z nich ti vypadnú tajomné sadeničky.
     
    Pitrýsek47 a Skali tohle ocenili.
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    lupolda - zdravím, ta dekorace nedává stromy, ale dává bedny s děsivými podivuhodnými stromy. Bedny s děsivými podivuhodnými stromy najdeš v inventáři ve spotřebním zboží. Tam je otevřeš a získané sazeničky si na hřbitově zasadíš.
    Použij vyhledávátko

    bedna s děsivými podivuhodnými stromy.png
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  17. ludpolda

    ludpolda Rádoby autor

    Ahoj Vám všem, děkuji za Vaši pomoc a velice se omlouvám, že jsem svoji nepozorností způsobila potíže. Děkuji
     
    sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.