Hrůzostrašná noc geeků (26.10. - 1.11.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/10/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Původně jsem si myslela, že i dojít pro bednu bude při nemožnosti pravidelné sklizně maximum. Zvlášť když na speciální ploše jsou 3 prvky s rozdílnou dobou sklizně. A po šesté večer už toho moc kromě ponocování nevymyslíte. Podle propočtů bych měla zítra akci dokončit. Ale bez nákupu 4 košíčků bych asi skončila u bedny nebo řádku. Jen díky lístkům navíc jsem měla možnost lépe volit jaký bonus si vyberu. Ne vždy se to podařilo v časovém limitu. Nestěžuji si, je to akce šitá na míru pro pravidelné sklizně a odměny až na ty tajemné mince, které by mě mohl mrzet, zas až tak neoslnily.
    [​IMG]
    z piccolo další postřikovač do sbírky. Pro marně čekající, nabyla jsem dojmu, že systém vyhodnocuje co nejméně potřebujete a pak vám to v pravidelných intervalech dodáva. Takže vyházet chlívky a nasadit stromy a pole.;)
     
    Naposledy upraveno: 31/10/23
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Před chvílí jsem získala řádek, díky prodloužení o další den to snad doklikám celé. Kdyby nebyla poslední dekorace, brečet nebudu, jde mi hlavně o ty pandí mince na někdy příště, nemám ráda, když mi chybí něco, co se nemusí kupovat :)
    A můžu jít spát...
     
  3. MarianoGirl2

    MarianoGirl2 Pisálek fóra

    Riadok bol hotový už včera (to bol môj cieľ), a dokonca dnes dokončím aj celú akciu... to som vážne nečakala!

    [​IMG]

    Bola to v podstate moja prvá akcia na akčnej ploche - tú predchádzajúcu som nehrala, pretože sa dodávali aj zvieratká zo zásob, a tieto ešte doteraz nemám :D Za mňa bola aj minihra super; na začiatku vyzerala desivo, ale v realite systém pekne navádzal, kam treba uložiť knižku/voľné miesto. A ako bonus, dala sa bez problémov zahrať na mobile, čo ma cez tieto dni zachránilo.
     
  4. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Taky mám řádek do stonku, ale víc se mi asi nepodaří, není čas a nekoupila jsem lístky ani jednou :)
    [​IMG]
     
  5. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    Mise splněná a to jen díky tomu, že jsem byla doma s nemocnou dcerou, tak jsem měla na hru čas.
    Zítra už do rachoty :eek:8)
    Supr, že byla ta děsivka tak dlouho, povedlo se mi otevřít všechny plochy a některé dílny :-D
     
  6. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Stane se někomu, že sklidí, vše se zdá v pořádku. Odejde na jinou plochu a když se tam za pár hodin vrátí, zjistí že se nesklidilo nic. Dělo se mi to o víkendu a dneska též.
    Takže farmu zavírám a znova načítám, sklidím a vše x krát kontroluju, protože mi takto propadlo několik těch vylepšení. Což mě vůbec netěší.
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  8. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Lida7373 Sklízíš ručně nebo s pomocníkama, pokud ručně, tak to dělá když jdeš s PÚ, pokud chci dělat něco ručně vždy aktualizuji.
     
    Bokonon, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak tak, nejlépe jít po přihlášení rovnou obstarat akční plochu a pak teprve zbytek :)
     
  10. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    • Nepiš, prosím, více příspěvků bezprostředně za sebou. Pokud chceš ještě něco dopsat, použij možnost "Upravit". Děkuji Skali
    Skali, o víkendu jsem jen v klientovi. A odpoledne též. Přes den v chromu a přiznám se, že chyba je stejná na 2 různých PC. A nepravidelná, někdy jo a někdy ne. Dokonce jsem to tuhle načetla na PC, kde farma nikdy nehrána a udělalo to taky.

    Třeba okolo 22.8.2023 ty dny jsme si o tom psali se sousedkou, protože ji to dělá úplně stejně, ale tento den to bylo skoro neklizitelné.
    Navíc mám vypozorováno, že to rukou dělá častěji než kombajnem.(večer sklizím naposled ručně, to se tam vracím 2-3x jestli to opravdu zůstalo sklizené a zaseté a do Alp už nelezu)

    Takže chodím nejdříve na akční plochu, pak dělám ten zbytek, ale lepší je se po akční ploše odhlásit, přihlásit, zkontrolovat a pak dělat něco dalšího.

    A ta chyba nesklizení se mi objevuje pravidelně skoro každou akci, kdykoliv vlezu do Alp. Dokud jsem do Alp nelezla, tak to nedělalo, jen mi pořád vrtá hlavou proč vyjedu lanovkou a vrátím se dolů a najdu to neslizené a dozrálé. Ač jsem to před chvíli sklidila a a zasela.

    Děkuji za rady.

    Jen teda nevím jestli má cenu někam něco psát, podpora mi nepomohla vůbec a poradili mi vyčistit NB. A manžel Iťák, když to četl tu odpověď od nich, tak čekal něco jiného než to co on už dávno udělal.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    .macca., někdy rukou to to dělá nejčastěji a někdy kombajnem.

    Dokonce to došlo tak daleko, že od soboty už sklízím jen akční pole a Alpy, protože se mi to hasilo celé. Tak jsem si řekla, že se to nezblázní a chodím jen na dvě místa.

    ***sloučeny příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/11/23
    polacka, Bokonon a -Jara05- tohle ocenili.
  11. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Ja som skoncila uz vcera a bosorka skonci dnes vecer :) V noci nevstavam, tak som si kupila 3 listky ale urobila by som to aj bez nich ako bosorka. Minihra mi isla super,len u bosorky som mala 1 kopanec ale aj tak to dokonci ;)
    Posielam gratulku vsetkym rychlikom a ostatnym drzim palce :)
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Lida7373 - Alpy tropí trochu neplechu u některých hráčů, lezu tam většinou až naposled. A jak píše .macca. - je dobré po návratu z Alp aktualizovat hru, pokud míváš potíže po návratu (nejlépe zavřít klienta a nalogovat se znovu). Nicméně pokud je manžel zběhlý v IT, může zkusit udělat ten testík na zkoušku stability a latence internetového připojení až budeš mít zase na farmě problémy a uvidí sám, jestli se ti neztrácí data apod...
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  13. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    No já jsem od začátku akce neudělala ani jednu minihru, nevím jak se tam dostat, mám 3 regály plné knih, časomíra je na nule a ať dělám co dělám nijak se v tom nehnu, žádné dva pokusy denně nemám, jsem každý den online prostě nevím co s tím, tak hloupá si myslím nejsem ale na mobilu se mi žádná nabídka jak pokračovat neukáže
    Neumím nahrát foto
     
    Naposledy upraveno: 1/11/23
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  14. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    wallik68 - je potřeba minihru dokončit i když je časomíra na nule. Knihy v knihovně musí být modré a zelené. Klidně kombinuj a přehazuj ono to jednou klapne

    Přeji hezký den
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    wallik68: Zdravím, to se ptáš den před ukončením akce? Od začátku diskuze je zde tvůj problém řešen, dotazy zodpovězeny a i FAQ má dobrý popis, jak dál. Přitom stačí každý den nakouknout do diskuze.
    Škoda, to akci nestačíš dokončit, nemáš boostery za minihry.
     
  16. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    wallik68: škoda, že ses neozvala dřív. Minihra je opravdu jednoduchá a rychlá, určitě bys to s nápovědou na foru zvládla.
    Bez boosterů z minihry, kterými se zkrátí doba růstu hlavně chlívků (jsou nejdůležitější, dávají nejvíce bodů), se akce nedá splnit ve stanoveném limitu.

    Teď je asi nejlepší pochopit a dokončit minihru, jak píše Farmářka X. Pomůže ti to, pokud by se tento typ akce někdy opakoval.

    Koukni třeba na příspěvek 250 od Skali (jak skládat), a 299 od BedlivéOko (připisování lístků).
    Držím palce, to dáš.
     
    -Jara05- a kutilka70 tohle ocenili.
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    90% času,stráveného s touto hrou mám na plochách polia a mám dva kusy,tak neviem?
     
    -Jara05- a GordonSargent tohle ocenili.
  18. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Zdravím,tak nakonec už mi chybí jen poslední 12.úkol-to snad do zítra dám.Stonek mám aj pandí mince,kdybych nestihla,bolet to nebude.;););)Hezký večer.
     
  19. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Mě se to děje pokaždé, když po sklizni nebo krmení na jakékoli ploše jdu rovnou do Alp. Po odchodu z Alp mě to vrátí na tu samou plochu a není sklizeno ani nakrmeno. Je potřeba nejdřív jít na jinou plochu, kde nebudeš nic dělat a teprve pak jít do Alp. Dělá už to velmi dlouho, akce se prostě při přechodu do Alp neuloží. Už jsem si na to zvykla, ale někdy se taky ukliknu, vynechám mezikrok a pak si nadávám, že musím vše udělat znovu.
     
    -Jara05- a radyn.m tohle ocenili.
  20. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Když jsem druhý den akce dělala jen mimihry tak mi to vůbec nešlo,pak jsem se zakoukala do videa a to několikrát za sebou.Prostě závity jsou už trochu ucpané. Dalši den jsem si to vyzkoušela na vedlejších farmách a pak už to šlo raz dva. Dohnat se to dalo denní koupi košíku takže to zítra snad dodělám:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.