Hrůzostrašná noc geeků (26.10. - 1.11.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/10/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Tak jsem šestou dodávku dala jen se dvěma srdíčky, aby mi zbyly čtyři na další - tedy 7. (23.000) 37-84-4

    Edit.
    Další možnosti:
    147-99-3 (23001)
    25-150-3 (23002)
    92-122-3 (23002)
    6-97-4 (23003)
     
    Naposledy upraveno: 28/10/23
  2. Kušivo

    Kušivo Zelenáč fóra

    Já to asi nechápu a nebo dělám něco blbě. když dám boster na srdíčka tak mi to čas nezkrátí:sleepy:. Nechápu jak můžete být tak daleko :)
    :D
     
    ptakoun tohle ocenil(a).
  3. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj Kušivo, musíš ho aplikavat ve správný čas. Přesně tak jak se píše v FAQ - tedy před nakrmením
     
    bačkora85, Pitrýsek47 a -Jara05- tohle ocenili.
  4. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Ahojky, tak já jsem momentálě asi v polovině 5. úkolu.
    Minihra je v pohodě, ta mi jde skvěle, ale to ostatní jde strašně pomalu.
    Jestli udělám stonek nevím, ale myslím, že ano, protože máme za sebou
    teprve 2 dny, a ještě 4 před sebou, tak to snad stihnu.
    Každopádně svět se točit nepřestane, když mi bude chybět jeden řádek.
    Stejně ho časem dají k dispozici k nákupu bez stresu jako vždycky :)

    Jinak mě tahle akce fakt nebaví, a dělám ji spíš jen ze setrvačnosti,
    a protože jsem na neschopence :)

    Všem, koho to baví závidím, a celkově všem přeji aspoň ten stonek :)
     
  5. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Já pochopila jak na to, ale moc mě to nebere, je to zdlouhavé, ale když už jsem to začala tak to dokončím8)

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 28/10/23
  6. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Sázím, sklízím, melu a boostery - mám-li je, dávám. Občas si i vymýšlím nějaké kombinace, ale stejně používám ty od Kaolína. Akorát se mi sklízení farmy pere s realitou. Potřebovala jsem sklidit v jednu hodinu, ale - rodinný oběd, děti do koupelny umýt a strčit do pelechu, nádobí, nějaký ten malý kosmetický úklid. No vzpomněla jsem si v půl třetí. To mi sklizeň padne akorát na večeři. A ti moji hladovci nepočkají a nepočkají, až sklidím;) Jinak 5 úkolů v cajku a koupila jsem si, zcela nezvykle, košík se vstupenkou. Těch pár korun mi uspoří čas, kdybych nestíhala:D
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    zkroftova: Nemůže se čas měnit, prostě limit skončí, zadívej se na knihy vlevo a na mezery v knihovně a trošku popřemýšlej. Nebo náhodně přehazuj, snad to vyjde.
    Odpověděl i moderátor Bedlivé oko. Podívej se na nápovědu, video. Prázdná místa mezi knihami, červené knihy, zelené knihy a bílý škodič něco napovídají.
    14087: No zdlouhavé,ano, ale i ve staré verzi na akční to bylo pro někoho zdlouhavé, nemůžete mít všechno hned, trpělivost. Jde o zábavu.
    Edit: Aby nedošlo k mýlce. Nechceme vás odradit od otázek, ale co je psáno a dáno je jasné. Rádi pomůžeme, ale někdy je to pohodlnost hráčů, jistě, že něco může být nejasné, přehlédne se, ale.....tak výborně zpracovaný návod, jak na to, kdo to má?
     
    Naposledy upraveno: 28/10/23
  8. cezardady

    cezardady Pisálek fóra

    Tiež som jak zkroftova,je to na nule a nič sa nedeje.Nejde to ani zrušiť.
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    cezardady - ahoj, musíš ty knihy dorovnat správně do knihovny, i když už ti vypršel limit. Jinak se dál nepohneš. Musíš minihru dokončit.
     
    bačkora85, Pitrýsek47 a -Jara05- tohle ocenili.
  10. cezardady

    cezardady Pisálek fóra

    Vdaka,už to mám
     
    Kytka2001 a Skali tohle ocenili.
  11. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak já mám asi nějaký problém při dodávání do úkolu, je tam 18000, a když tam tu hodnotu dám, tak mi to sebere produkty, ale hodnota se nějak nenačítá, udělá to 17676, virtuální dýně nejde dodávat? nebo jen ty dva? produkty?, tahle akce není vůbec dobrá, moc dlouhá, jsem z ní zklamaná.
     
    hanynkach tohle ocenil(a).
  12. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    fany2020
    Je třeba dodávat jednotlivé položky, nikoli vše naráz.

    Čili pokud potřebuješ ještě dodat protihodnotu 324 bodů jen pomocí Virtuálních dýní, budeš potřebovat dodat 12 virtuálních dýní (protihodnota celkem 336).
     
  13. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Splněn úkol č. 6 ;)
    Dodala jsem 29/4/5 (21500)
     
  14. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Kytka2001- moc děkuji, proto mi to nešlo, já to dodávala dohromady.
     
    -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  15. Marie54195454

    Marie54195454 Rádoby autor

    Kde seženu lístky do minihry zkusila jsem odehrát darované,ale nic mi to nedalo,časomíra na 0.vypnu křížkem a je tam nabídka pokračovat nebo odejít,když zmáčknu pkračovat knihy jsou jak jsem je tam dala a časomíra stále na nule,takže se pokračovat nedá tak musím odejít a druhý den je to stejné
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Marie54195454 - vypršel ti časový limit. Přesto musíš ty knihy dorovnat správně do knihovny, i když už ti vypršel čas. Jinak se dál nepohneš. Musíš minihru dokončit.
    Vstupenky dostáváme 2 denně, další lze koupit v košíku. Vše najdeš ve FAQ k akci
     
    -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  17. Marie54195454

    Marie54195454 Rádoby autor

    • Nevkládej více příspěvků za sebou (multipost)
    Skali

    ***odstraněna citace předchozího příspěvku

    Už chápu moc dkuji
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/10/23
    -Jara05- a Skali tohle ocenili.
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Marie54195454 - není zač :)
    A poprosím pro příště - nevkládej více příspěvků bezprostředně za sebou. Pokud potřebuješ něco ještě dopsat, použij u toho již vloženého možnost "Upravit". Příspěvek se otevře a ty do něj můžeš dopsat, co potřebuješ.
    (příspěvky jsem ti sloučila a odstranila citaci předchozího příspěvku - stačí mě oslovit)

    Marie.png

    Děkuji a prima hru
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG]... hezké hrůzostrašné ránko všem :) tak se trochu pohnulo, ale v týdnu už ponocovat nebudu moct, pikolko dalo Pogo show, ale mohlo to být i horší :p


    [​IMG]
     
  20. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Také je možná kombinace - 163 rostlin, 9 plodů a 4 srdce. Přesah 3 bodíky, ale ušetříte jedno srdce. Zatím jsem nedodala, ale až jak mi půjdou sklizně;)
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.