Hrůzo-senzační noci (27.9. - 4.10.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/9/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Tak stonek mám taky aktivní, zbývá desetkrát zakrmit a je to komplet. Kdybych nechtěl sklidit dřív než dojede 100% bonus, tak bych tam měl nejdelší kvítí na padátka a měl bych už hotovo. Žel farma spadla, opera taky nepomohla, tož až třeba za pár hodin. Pak pojedu jen tak lážo plážo, bo berta za zakrmení nedala ani jeden floren, asi šetří :D.

    Pro modíky: nevím zdali je to chyba ve hře, nebo způsobené něčím zvenčí. Nejdou vložit chlévky do paneláků ani na jedné louce...
     
  2. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Co na to říct...Jednou za uherský rok se vytočí bonus ke sklizni a než se využije,hra nejede.Nespočet zelených a modrých lístků každý den vytočených a už žádný bonus ke sklizni.???? Kupóny na kombajn mě nevytrhou. Užitečný by byl nějaký bonus ke sklizni a nebo tomu adekvátní kompenzace.To už není hra,ale sázka do loterie.
     
  3. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    Už ve 4: 45 ... však si můžeme nakoupit bonusy a koše:mad::oops: a jak píše rosnička007, vytočit si bonus ke sklizni, pokud se vůbec objeví, je 0 - 10%
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Protočila jsem na vehiklu modré vstupenky, sto a pět kousků. Dvakrát ušmudlaných +1 na pole. I za to dík, ale je to poslední dobou akorát na nasesouvání, ne na relax...
    Kráva dostala další čtyři dárky. Když to doklikám, bude to fajn, když ne, se z toho nepotentočkuju. Nehrála jsem pár let a taky jsem to přežila. I farma :)
     
    Naposledy upraveno: 29/9/23
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Uhráno 70x a zbyly rostliny na dalších 5 her, tak to ráno dohraji a končím :p na vedl. ještě pěstuji
     
  6. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj. KŠ se konečně umoudřilo a vydalo 24h/100% ;) Tak na to hodím pár zelených kapek, abych to trochu urychlila :music:
    Zatím takto [​IMG]
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer všem :) tak jsem si nechala polibky až po práci, akcička hotová a bylo jich 32 navíc xD nasazené dlouhodobky a pokud budou sklenky, tak ještě připěstuji. To ráno mě mrzí, hlavní sklizeň farmičky a stonečků se dnes nekonala :eek: farmička praská ve švech, kápla [​IMG] slza, tak snad budou záškodníci vyspávat a dají ráno pokoj 8)



     
  8. Dáda324

    Dáda324 Perspektivní autor

    Tak já mám zase točící se kytičky.
     
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak kde vlastne pestujete krvavý pomaranč,pretože ja som ho doteraz pestoval na desivke? Ten mlyn som predal za dobrú cenu.

    [​IMG]
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zatím dobrý, hotovo komplet, nevím jestli budu ještě Bertu líbat ;), sklenky nejsou, uvidím zítra, z dlouhodobek vypadnou.
     
  11. 14087

    14087 Hrabě fóra

    evainfo - také doufám, že to ráno pojede bez problému, čeká mě budíček do práce v 5:35 a jde to dost pomalu :p
    [​IMG]
    Hotovsonům gratulka.. snaživcům dokončit držím pěsti ;)

     
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Nejdříve byla Berta upejpavá, ale pak se rozvášnila:
    [​IMG]
    Goro19, netuším z čeho jsi usoudil, že znázornění kupónů je předvádění natožpak aby byly například z kompenzací vyjmuty. Uvedla jsem dost příkladů kdy se jen z farmy dá získat dostatek kuponů a to jsem neuvedla všechny. Je tu druhá skupina, která střídá například koupi pomocníků a našetřené kupony. A potom 3 kupony jako kompenzace za neustále výpadky ve hře a dokonce po několika měsících neobstojí.
     
  13. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Akce je nakonec prodloužena až do 6.10.2023 do 22h ;) Tak to musí ke stonku zvládnout každý :music:
    Taky už stonkuju :p

    Peto121 Taky mi občas mlýn někdo ukradne xD
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zatím 67/70
    Jelikož na děsivce nemám co na práci,tak akci pojedu až do konce.:)
     
  15. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]

    Ahoj, tak akce pro mne hotová ;), dál už nejedu. Budu pěstovat děsivé rostlinky do zásoby a ještě mám nějaké nesplněné úkoly v družstvu ;). Všem, kdo má také hotovo gratulka, a ti, co pěstují přeji úspěšné dokončení :).
    Hezký víkend všem a ahoj :);)
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj radyn.m

    Nic jsem nezaznamenal, všechno funguje jak má.
    Co znamená, že nejde ?
     
    Helena1313, -Jara05- a radyn.m tohle ocenili.
  17. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Aktuálně nakrmení Berty 28/59/70 :sleepy:
    Snad se doplazím aspoň k Větvi na Stonek.

    Časomíra do konce akce 168 hod. (jj, už se mi do časomíry přičetlo prodloužení)
     
    Naposledy upraveno: 29/9/23
  18. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Ahoj Pezt, při "otevření" nastavení zvěřince se klasicky zobrazilo okno s "+", a při kliknutí na "+" se následně zobrazilo další okno, ve kterém místo aby byly na výběr chlévky, bylo úplně prázdné, byl tam jen řádek pro vyhledání chlévů. Jako bych žádné chlévky na farmě neměl (nepomohl ani pokus do vyhledávání napsat název chlévku). Tohle bylo ve všech zvěřincích. Ani jeden nešel naplnit chlévky.
    Nicméně před cca hodinkou už jsem je normálně naplnil a zakrmil. Takže nyní už to funguje :).
     
    Naposledy upraveno: 29/9/23
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Berta zrovna k zulíbání není, ale překonám se, zdá se mi, že nabízí lepší odměny: FL, sazeničku, bednu, farm. mince...;), každá odměna dobrá, straši kytek mám napěstováno dost, bonus +2 (ne do slotu) hodně pomáhá (když nezapomenu aktivovat).
     
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Teraz som sa dohrabal k 70-ke a idem ďalej až do konca akcie;);).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.