Hrůzo-senzační noci (27.9. - 4.10.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/9/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Místo sklizně v 15.30h se to podařilo až teď 17.00hod.Fakt mě ta farma začíná čím dál víc "bavit"!
     
  2. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, polacka a jan.svatek .... přidávám se k vám, také jsem žádné problémy nezaznamenala a to mohu říci, že mám od dvou hodin farmu zapnutou. Po 14 hod jsem v klidu zasadila, sklidila a jedu dle mého plánu :). Už mám namleto na 12 nakrmení ;). Tak snad to tak bude pokračovat. Všem přeji ať vám to frčí.... hezký středeční večer :);)
     
  3. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak u mna zlyhal mobil,normalne si dovolil vybit sa a nabijacku som si zabudla :cry::cry::cry: No asi som o nic neprisla ako to tu citam, pozbierala som aj nasadila a idem este k bosorke ;) zajtra idem az na obed do roboty tak bude cas aj na farmu po pri vareni ;):p Vypadlo mi 170 poharov. Nech sa Vam dari a prajem pekny zvysok dna :)
     
  4. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Tak já akci rozjela o cosi později. Nicméně menší potíže s farmou jsem zaznamenala. Zítra vyzkouším KŠ a uvidíme...
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Napěstováno na hlavní by bylo, ale chybí padátka mám jen565 a je třeba přes 1300 tak jedu na dlouhodobky ;)
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Je po Večerníčku, za chvíli budou noční zprávy a žádný finiš? Asi ti útočníci zabrzdili i přeborníky :)
    Já jsem před chvílí zasela první pidipole. Páč mám ranní, vehiklem točit nebudu, u mne to zbude na páteční odpoledne, sobotu mám volnou, tak snad něco padne.
     
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O tiež som na tom rovnako,začínal som pozdejšie.Som prekvapený,že okolo 18:00h nikto nehlásil hotovo. o_O
     
  8. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Nejsou padátka,dala jsem dlouhodobky tak uvidím,akční bych měla
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    34/70, padátka to brzdí, 6393 akční, navíc mi někdo ukradl mlýn.
    Edit: 41/70, mlýn vrácen na původní místo ;)
    Edit2: 45/70
     
    Naposledy upraveno: 28/9/23
  10. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]

    Bertu budem bozkávať ďalej, na desivke nemám do čoho pichnúť a darčeky dáva dobré, síce florény a bedne s bonusmi by mohla častejšie pohodiť, doteraz dala len po jednom kuse:D;)
     
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Inuš a Peto, co je na tom divného? Je to přece akce na hřbitově! Kdo měl babičku na venkově tak ví, že hřbitov začal ožívat až po klekání, když začala chodit Klekánice. U mě umocněno tím, že zvonička stála hned vedle chalupy a měla jsem jen pár vteřin dostat se do bezpečí.Od klekání do půlnoci napěstováno bude, s padátky horší, ale to doženou pokrácené dlouhodobky.
    [​IMG]
     
  12. ivacek53

    ivacek53 Pisálek fóra

    Co se zase děje,sklidila jsem akční ,zasela a nic se mi nepřipsalo,ani jedna rostlina.
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ivacek53 - ahoj, zkus zavřít komplet hru a přihlas se znovu. Pokud to nepomůže a rostlinky se neobjeví, kontaktuj herní podporu a požádej je o prověření (my tu na tvůj účet nevidíme, takže netušíme, co se u tebe mohlo přihodit).
    Hezký den
     
    radyn.m a -Jara05- tohle ocenili.
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Je bonusový kod WEARESORRY ale jen na kupony, tak mne to moc nepotěšilo :p
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    To já jsem nadšený, kupónů není nikdy dost :D, díky. Na 36h jsem snad ještě nikdy neměl, 48h ano.
    50/70 (akce)
     
  16. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahojky, také si myslím, že kupóny jsou fajn a díky za ně ;):). Akce jde docela v pohodě 42/70, napěstováno mám dostatek akčního plevelu, ale stojím na padátkách ;), takže sázím už jen dlouhodobky a uvidíme, jak to bude padat. Všem fajn hru :)
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Tak už jsem to ukončil, stačilo 70 polibků, dál nepokračuji ;)

    Screenshot_4.png

    [​IMG]
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Sice o několik koňských délek za Dankou a nos za Peztem, žádný strhující finiš to nebyl, ale přece jen.;)
    [​IMG]
    Kupony jako kompenzace za dlouhotrvající problémy? Jako dlouhohrající hráč mám řádky a dekorace na bedny s kupony. Občas něco z výher nebo z piccola kytice. Jednou za čas když se jich nahromadí více vtáhnu:[​IMG] a pak ovšem z kola. Modrých protočím tak kolem stovky týdně.Konečně zaplním to tmavé místo. Chybělo do sbírky.:music:
    [​IMG]
     
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Síce nie som na tom tak dobre,ako GordonSargent ,ale tiež som konečne zaplnil šedý štvorček.:)
    [​IMG]
    K veci,dnes mám za sebou až druhý !!! zber,takže ešte nemám hotovo,ale budem mať.:p
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Hmmm.....
    Zvláštní já už mám druhý :p

    Screenshot_5.png
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.