Hrátky s rybkami (29.6. - 5.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 26/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    konečně změna, hurá. Snad to půjde i nerybářům- Hodně stěstí na lovu všem!!!!!!
     
  2. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    RT je zase tajemná jako hrad v Karpatech. Napíše, že premium návnada dává dvojnásobnou pravděpodobnost zlatého pstruha. Což je typicky ajťácká informace - sice pravdivá, ale úplně na nic. Krásné by bylo napsat (a oni to vědí a asi s tím budou chtít hýbat), že při slabém záseku je z 50% dřevěná bedna, 30% bronzová, 15% stříbrná, 5% zlatá - nebo jak to bude ve skutečnosti a navýšení zlaté sebere poměrně ostatní. Stejně zajímavá čísla by byla pro další dva záseky. Možná by stačilo pravděpodobnost na zlatou truhlu při nejlepším záseku - pokud by to bylo alespoň 25% tak se vyplatí premium návnada, při 15% bych se již rozmýšlel.
    Tak to bylo takové postesknutí, farmu nebudu předělávat - co vypadne to vypadne, stejně nemám štěstí. Z tajemek padá maximálně do lišty a nějaké stromy a stáje mám jenom díky OaD. Náhod je zde opravdu hodně - nejdříve pstruh, pak odměna a když tajemka tak třetí náhoda. U mne to bude bez úsilí a když něco padne budu rád a když ne tak se svět nezboří.
     
  3. Dandarka

    Dandarka Rádoby autor

    Souhlasím, že je to trochu překombinované, tudíž mladší ročníky a začátečníci budou mít asi problém :cry:.
     
    spuntka, kopretina.82 a findy22 tohle ocenili.
  4. pistule

    pistule Aktivní autor

    Jsem z toho taky silně zmatená. Přečtu si to ráno, jsem tento týden dost grogy a hlava mi to nebere. A těch částí stroje, že bych měla nějak moc... 216 ks, to asi moc není. Při mé smůle na kole štěstí to pro mě bude spíš zábava z něčeho nového, ale zázraky nečekám. Uvidíme - náročnost střední, třeba RT překvapí a bude to padat. Těch šedých stonků překlikávám víc, tak přinejhorším jeden přibude. Hlavně, že nemusím shazovat chlívky. Tak už se těším. Velikonoční akce a Helloween mě bavily moc, tohle bude podobné.
     
  5. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Už se těším,ale asi to bude problém s dekoracema do magického stonku
     
  6. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    jak to muzu ziskat v nejvyssich bednach kdyz tam je jen radek a jedna dekorka? potrebuju jeste min 1 stribrnou a 1 bronzovou.
    nikde tam nevidim ze by stacili pouze zlati pstruzi. a to uz jsem to četla nekolikrat :(
     
    Naposledy upraveno: 26/6/15
    evainfo tohle ocenil(a).
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dandarka Jó copak mladší, ti to pochopí hned! Ale co mi staří, na ty ohled nikdo nebere!:eek:xD
     
  8. timonek.

    timonek. Pilný autor

    "pulsující kruh uvnitř menšího kruhu"
    pulsují oba (mění intenzitu jasu)
    takže ten co mění svou velikost čím větší tím lepší ryba ?

    nezmarka.cz

    a druhý nejlepší ... at vím kdy sekat?
     
    Naposledy upraveno: 26/6/15
  9. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj timonek.
    nejcennější rybu ulovíš ve chvíli, když se oba kruhy překrývají.
     
    Natálie26, kopretina.82 a findy22 tohle ocenili.
  10. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kopretina.82,
    ze zlaté bedny můžou vypadnout i další 2 dekorky ( u nich není obrázek). Přeji hodně štěstí při lovení.

    • Nejlepší kamarádi
    • Příšera z rybníku
    • Rybářská zábava
      [​IMG]
      co 12:00 hod. 2150 BZ/BBZ, velikost 2x2
     
  11. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Akce se mi líbí, je to zajímavá změna, jen ten řádek s dekorkama mě při náhodných odměnách zaráží.
    Částí stroje mám dost, tak snad štěstí sedne i na........ MĚ :p
     
  12. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Nechci nikoho plést, možná je to tak správně, ale zdá se mi divný bodový příděl ve stříbrné bedně. Je tam 3 000 BZ, ale u BBZ je 30 000, je to tak správně???
     
  13. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    nezmarka.cz, spoti - dekuju. prehledla jsem to
     
  14. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    vypada to, ze nejlepsi bude to sekat, kdyz jde ten hybajici se ven - bud se clovek trefi, kdyz jsou na sobe, nebo kdyz je venku - a to je porad lepsi...

    jinak kdyz si to clovek precte trikrat, tak to neni tak slozite
    - pockam na vypadavatka
    - umelu navnadu - zalezi, jakou zvolim, jestli normal nebo premium
    - nasadim navnadu a zkusim chytit prekryvajici se kruhy
    - vypadne nejaka ryba, tu smenim v danem poctu za bedny - tady uz se nemuzu moc rozhodovat, kazda ryba ma svou bednu, jen v jinem poctu
    - cekam, co vypadne a rikam "prosim prosim prosim, at je stonek/dekorka" :)
    - po padesati bednach mam bud silene ponozek, zuzi, jsem v dalsim lvl, mam banany - a jdu si nalit :)
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak tahle akce bude nejspis horsi nez Francie, teda mam sice pres 2400 stroju a vypadavat bude dost (zrovna jsem vytrhal zvirata, chjo)....
    Jenze v Renzovi nemam ani muru, ani dekorku, proste nic vic nez kdysi davno za rok vymlaceny Dracek a tak...
    Takze i kdybych pochopil jestli je lepsi velky nebo maly kruh, tak stejne nemam sanci na stonek nebo dekorky...
    Protoze druha pulka v akci je kolo stesti, no a na nem jeste nemam kytky do stonku - a to tocim jen kdyz je tam chybejici kytka (ted strasak) co jeste nemam a 100 listku nakoupenych taky nepomohlo... a kdyz si vezmu, jak pri minulych akcich s nahodnyma odmenama jsem nedostal nejlepsi odmenu nikdy (tusim ze banan?), jakou mam ted?

    Radeji chci jistotu s pestovanim, jistotu s odmenou...
     
  16. JessikaJessika

    JessikaJessika Rádoby autor

    skvělý nemusím předělávat farmičku a honit se při pěstování
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Když se dívám kolik je potřeba ingrediencí na prémiovou nástrahu, tak už skoro s jistotou mohu tvrdit,že kompletní stonek i s dekoracema bude jen pro nejvytrvalejší farmáře!Již dnes se pomalu s odměnama loučím,neboť jak píše Tassadar je to jen o náhodě! A mně náhoda od začátku farmaření moc nepřeje! Mím hlavním cílem bude získat stonek ,dekorace už nějak seženu při OaD!
     
  18. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    ahoj kometak96, ctrl+C a ctrl+V šotci se potkali a zaúřadovali, už je to opraveno, správně je 60 000 BZ, díky za postřeh.
     
  19. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    BlackDragon

    Jj, mě to jen překvapilo, že to byl takový nepoměr BZ, když v ostatních bednách je to ok ;). Teď jen aby ty BZ z těch beden při akci vyskakovaly a bude to super :).
     
    findy22, evainfo a sopti tohle ocenili.
  20. letadlo21...

    letadlo21... Rádoby autor

    Tak soutěž zajímavá, ale hodnocení záseku jsem si musela přečíst třikrát, než jsem pochopila, že lepší zásek je co nejdál od středu, což pro mé chápání je nelogické, ale zkusím se s tím poprat xD. Nejlepší bude to vyzkoušet. Částí stroje mám 1298, tak se nějaká ta návnada vyrobí :D budu pilně číst vaše zkušenosti s návnadami a uvidí se. Tak lovu zdar, resp. "Petrův zdar!".
     
    -Jara05- a sopti tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.