Houpání a pádlování (21.7. - 27.7.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/7/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. nevrona

    nevrona Rádoby autor

    Neboj jsem na tom stejně prostě mám husy krkouny co nedaj hezký den
     
    Naposledy upraveno: 26/7/21
  2. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    nevrona - ahoj, také se mi to stalo. Tak jsem se odhlásila a znovu přihlásila a již to bylo v pořádku. Odměnu dostaneš, jenom ji nevidíš. Ingrid je nakrmená ale jedu dál. Tedy jenom na hlavní. Zdravím a přeji příjemný den u nás stavební betonový.
     
    Madulka_cz, sovicka64 a Jonsdorf tohle ocenili.
  3. Petriša

    Petriša Aktivní autor

    Ahoj modra-vila a nevrona

    Na okno s výhrou je třeba si pár sekund počkat. Mne tedy vyskočilo vždy ;)
    Jinak doporučuji odhlášení, znovu se zkusit přihlásit a podívat se jestli se odměna připsala.
    Pokud i přesto máš pochybnosti o připsání odměn kontaktuj prosím herní podporu.

    nevrona, prosím necituj příspěvek pod který píšeš. Jde o porušení pravidel fóra.
     
    Naposledy upraveno: 26/7/21
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jak již jsem několikrát psal,akce jde při troše trpělivosti hrát i na mobilu či tabletu! Musí se nato rychlím dvojklikem.Nejprve kliknout na husu a pak rychle nad ní do zelenýho obdelníku.Je to takový kostrbatý řešení,ale co bychom chtěli,když RT na mobily a tablety kašle!o_O
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  5. nevrona

    nevrona Rádoby autor

    Ahoj Petriša příspěvek upraven jen jsem reagovala na příspěvek a na dárek od husy jsem čekala myslím si dostatatečně dlouho jako na vše v této hře přeji krásný den
     
  6. Petriša

    Petriša Aktivní autor

    nevrona

    Děkuji za úpravu a doporučuji kontaktovat herní podporu. Ta prověří jaké odměny jsi za obdarování husy dostala.
    Přeji hezký den :)
     
  7. modra-vila

    modra-vila Pisálek fóra

    jj přesně tak nevrona taky čekám dlouho a nic... Mám pomalý PC tak tam bude nejspíš chyba:-( musím dlouho čekat než se mi načte když jsem třeba na trhua chci něco koupit.... tak to musím celý restartovat, že to nejde....
     
  8. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Modra-vila, pomalé znamená co?
    Já jsem zkoušel nedávno hru na opraveném stařičkém PC
    Které jsem daroval...
    Jedno jádro, něco málo pamětí a grafika za krále Klacka.
    Hra se sice nečetla pomalu ale pak kupodivu běhala docela dobře.
    Záleží na připojení a údržbě, jak hry, tak PC.
    Dost také záleží i jak je stroj nastavený, co se automaticky maže a obnovuje.
    Kolik zbytečných programů zahlcuje paměti a procesor.
    Když toto ošetříš věřím že hra bude dělat jen radost.
    Pravdu ale rozhodně máš že některé odměny v současné akci by bylo lepší nevidět!
    :D
    Je taky nutné říci v jakém levelu hráč je, jak dlouho hraje a jaké má finanční chutě hru podporovat či ne...
    Tož kdo nemá hotovo tak držím palce!
     
    Y_n_O a sovicka64 tohle ocenili.
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Docela se to stiha, melou se poslední, pak uz krmit husy nebudu... no stonek tedy je, jen cekam na zbyle body do sezony a je to... celkem pohodova akce oproti letnim dnum s nedostatkem padatek to tady je fakt i pro vyletniky co to dozenou az ted...
     
    Madulka_cz, sovicka64 a kutilka70 tohle ocenili.
  10. modra-vila

    modra-vila Pisálek fóra

    Jonsdorf, hra se mi načítá snad minutu:-( procesor mi to brzdí...hrála jsem u známého na notebooku a to byla uplně jiná:). díky za radu a hezký den
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  11. nevrona

    nevrona Rádoby autor

    Ahoj Jonsdorf tobě se to píše když tomu rozumíš pošly video jak co máš nastavený podle návodu udělám vše takhle jsem si zprovoznila i tiskárnu a to mi v opravně řekli ať si koupím novou, že to bude drahý a stačilo koupit jen slivovici:p jinak ať nejsem mimo mísu husa dokončena stonek čeká na ráno hezký den:)
     
    Madulka_cz, Jonsdorf a sovicka64 tohle ocenili.
  12. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak hotovo stonek stonkuje a zatím jsem namlela ještě 6x navíc proč ne odměny stále padají
     
  13. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja mam uz tiez husy nakrmene,stonek stonkuje a este ich trosku vykrmim no len do rana ;)xDxDxD na mobilu sa trapit nebudem :wuerg:

    Inak mne syn teraz vycistil notas a musim povedat ze mi celkovo ide lepsie a hlavne nehuci ;):p No bolo tam riadne bordelu uff...:wuerg::wuerg::wuerg:
     
  14. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Začala jsem v sobotu odpoledne, KŠ ani za 80 PL nedalo nic, tak jsem obětovala do zlatého slotu bonus na rostliny a sázela na POHO a: [​IMG]
    Takže prima akce [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  15. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Akce je hotová. Stonek stonkuje. Husa dostala malinkatý přídavek. Akci jsem stihla i přes aktivní víkend. Z mé strany spokojenost. Hezký večer všem.
     
  16. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Odpovídám zde ať nezalcuji toto vlákno určené k něčemu jinému...
    CLICK
     
    Madulka_cz a kutilka70 tohle ocenili.
  17. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Ja už som dnes iba dokrmoval, od včera stonka hotová, 4 florény pustila hus, inak padali najviac banány, groše a SK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.