VT: Debata o všem možném

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem Casey27, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Y_n_O

Y_n_O Živoucí legenda fóra

Zdravím, přidávám se k těm, kdo od Kung-fu tygra dnes získali Piccolku. Bohužel, jak jsem zvyklá bedny klikat šupšupšup, nezdokumentovala jsem. Ale nekecám, fakt ;)

2. moncicak7070

moncicak7070 Magnát fóra

Krásné ránko .....
    Já měla štěstí až dnes ráno [​IMG] [​IMG]
    To bylo radosti :inlove:xDxDxDxD
    Pokud je zde nějaký Honza tak všechno nejlepší k jmeninám :)

3. kaolín11

kaolín11 Živoucí legenda fóra

Dnes jsem po několika měsících(letech?!?) odtajnil 14 bedýnek za postup v LV. Naivně jsem si myslel,že třeba fakt alespoň jeden obřík na mně mrkne.Samozřejmě to dopadlo,jako s bednami kung-fu.:cry: TS budu muset odtajňovat asi řádně posilněn, aby to pak semnou neseklo!xD Takové vykopávky se jen tak nevidí!:wuerg:
    K tomu na ukázku 9 beden s bonusy. https://1iq.cz/i/album/7ZXs5s5
    Potěšil akorát další booster úplňkové sklizně z čarodějnických beden.Ten chodí docela často.:) https://1iq.cz/img/j3zDM/u27TQ.jpg

Naposledy upraveno: 24/6/22 v(e) 8:44 AM
  4. ašada01

ašada01 Velvyslanec fóra

Zkusila jsem otevřít bedny s bonusy, ale už jsem své štěstí vyčerpala včera, samé BZ a TBZ.
    Z beden bonusů II jsem ještě nikdy nezískala bonus, ani ten s BZ.
    Úplňkové boostery taky nestačím zpracovávat, u krátkých děsivek na ně většinou zapomenu :music:.

5. dinoalesi

dinoalesi Osvícený autor

Krásné páteční dopolko, tak bedna piccolo mi z beden ještě nevypadla, ale obřík nedávno zahřál u srdíčka a stačily jen 3 bedny :)

6. moncicak7070

moncicak7070 Magnát fóra

[​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Tohle vypadá celkem dobře, ale k ničemu. Převážná většina je do Diamantu :(. Mohli by nám přidat sloty jen na bubu, aby byly samostatně :D

7. pezt

pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

Zdravím

No z těch min. 50 beden ani jeden obr strom., ne že bych ho potřeboval, ale padnout mohl že :p

8. Y_n_O

Y_n_O Živoucí legenda fóra

Tak jsem si pročetla diskusi k současné akci a začínám si myslet, že by se FAQ vůbec vydávat nemuselo. Metoda pokus - omyl a někteří by snad přišli k rozumu a začali vzpomínat na dobu, kdy mohli číst. Ale zase je fakt, že by trpěli ti na podpoře, když je tydýtové bombardovali už po pár hodinách od začátku akce, jak psala Danda... Chjo, moje hlava to nepobírá, asik mám IQ tykve...