Houbová farma (15.9. - 21.9. 2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Ráno jsem sklidila posledních 8 velkých polí šlechtěných hub a je akce ukončena. Kapek vody zatím zůstalo 504 ks. Na první sklizeň jsem měla všude stromy bez "vylepšení", potom už stačilo dva dny sklidit stromy XXL - víc nebylo třeba a tak jsem vrátila všude stáje, pár stromů zůstalo po okrajích + 9 "stálých" Zuziobříků + 1 Superobří na mýtině. Kouzelných stromů mám 9 a ani sousedi se nenechali zahanbit.
    Přeji všem ať se daří a krásný nový týden.
    Protože včera už byl vidět sníh na Kotli i Lysé - tak doufám, že se Krakonoš nenechá zahanbit a bude nádherný a dlouhý podzim.
     
  2. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Dobré sice dosti deštivé ráno, tak akci mám také komplet hotovou :);). Šlo to kupodivu dobře, akorát padátkům se moc nechtělo, ale nakonec se rozpadala :D. Všem hotovým gratulace a těm, co pokračují a finišují přeji mnoho úspěchů. Pokud možno, dobrý den všem ;):)
     
  3. Tabita56

    Tabita56 Rádoby autor

    To bude ďalšia nedokončená hra kvôli padátkam. RT gratulujem!
     
  4. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Tabita56-myslím,že tentokrát s tím RT nemá nic společného,stačila příprava se základovými stromy s nej hodnotou což jsem podcenila na mýtině ,pak přehodit na xxl s ponožkami,já měla bez, a padátek dostatek.Při jiných akcích mi to nepadá a tak používám laskavec,tentokrát pohoda....
     
  5. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, přidávám se k těm co jsou hotoví, šlo to celkem dobře (pokud se sklizelo pravidelně)a i když jsem neměla přípravu kapky padaly slušně, takže jsem stromy v sobotu po ranní sklizni dala do lišty (měla jsem 22.hodinové stromy s ponožkami a z každého vypadla kapka)
    Všem co ještě hrají, nezoufejte ještě je času fůra, přeji všem aby se jim povedlo dokončit celou akci
    [​IMG]
     
  6. burds

    burds Titán fóra

    Také hotovo.Vůbec jsem to nečekala.Akci na spešl ploše nemám ráda
     
  7. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak jsem si myslela, že to nepůjde, ale nakonec kapek je dost, i když padlo hodně hnoje na stromy, teď ještě poslední sklizeň akční rostliny a bude také hotovo.
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotovo na dvou farmách, jednou jsem byla v noci vzhůru, jinak jen přes den ;)
     
  9. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky, tak já mám stonek a ještě dopěstuji houby a budu mýt hotovo. Kapek mám už 400 navíc, padaly super. Všem co májí hotovo velká gratulace a ostatním úspěšné zakončení.
     
  10. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Po dodání do 11 úkolu to šlo kupodivu sešupem na jeden ráz. Stačily zbytky napěstovaných rostlinek, kapek mám navíc zatím 536ks. A to jsem měla po první sklizni stromů na Baha strach, že nenaprší a zbytečně jsem si zbourala mýtinu.
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Dopoledne sklizen poslední akční plevel a taktéž hotovo.

    Screenshot_3.png

    Na tokové vlečení nejsem zvyklý :p

    Fajn hru pezt
     
  12. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  13. barca279

    barca279 Vážený autor

    toto je asi najhlupejšia akcia čo sa sadi na špecialnej luke to je ...škoda reči,ešte ani som poriadne nezačala,po 2 kusy to dava zo zberu ledva 200.to budem pestovat este tyžden,to aby som si zobrala dovolenku koli hre...posledny krat sa puštam do takychto nezmyselnych akcii..ani jablkova zmes ani superhnojivo.
     
  14. samec

    samec Magnát fóra

    Kapek mi chybí ještě 133---jinak bych byl hotovej dnes ráno-------a to mám plnou lesní mýtinu a dávám ponožky a těch už sakra ubylo----RT do dost škrtí---i na deštním pralesu mám skoro plnou plochu stromů,tam ponožky nervu
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :D:DAhoj, to už týden pěstovat nebudeš, brzy končíme, pěstuješ snad poprvé na speciální ploše? pochybuji, jsi tu dost dlouho a zase jsi se mile ozvala :p
    Stonek hotov, teď už jen zbytky.
     
  16. mylenka9

    mylenka9 Perspektivní autor

    barca279 Mně se zase líbí, že v podstatě nemusím zbytek farmy omezovat. Dál sadím všechny běžné rostliny a sklízím zvířata a akční rostlina si jede svůj život na vlastní ploše. Když je to na běžné ploše, týden mi stojí zbytek farmy, protože všechno přizpůsobuju akci. Mám teda vysázených víc stromů než normálně, ale aspoň nasyslím něco do zásob a po této akci stromy na plochách dost omezím a bude víc místa na plodiny. Takže ve finále všechno jen výhody.
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte, já si stojím zatím takto:

    mravenci01.png
    S kapkami tedy rozhodně problém nemám - stromy v základu (bez použití JC) ;)
     
  18. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Výhody pěstování na spešl ploše oceňuji, ale já to stíhám jen taktak, pokud vůbec. Prostoje nemám jak nahradit, nakupovat samozřejmě nechci.
    Tak uvidíme, kam se dohrabu. Zatím stojím na políčku č.7, chybí mi 20 sladkých kořenů.Ještě jsou cca 2 dny, tak ke stonku se snad dohrabu.
     
  19. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. V noci spím :p takže zatím takto ;) Asi to stihnu celé :music:
    [​IMG]
     
  20. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tak ráno v práci doplněno a hotovo.

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.