Hojnost v Měsíčním světě (23.10.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Přesně jsem věděla, že dojdou svíce na stříbrný a zlatý je svící dost, na zbytek si budu muset počkat, až mi dozrajou stromy a aby mě to vyšlo, budu muset použít ještě aspoň 100% ze stromů, jinak všeho dostatek. Tak pěkně jsem si to zarovnala.aspoň mám zase chvíli co dělat.

    [​IMG]
    EDIT Asi se stala chyba v popisu je napsané, že se mají dodávat hůlky koč. vil a dodávali se ďábelské psy.
     
    Naposledy upraveno: 23/10/19
    satelit a marketka47 tohle ocenili.
  2. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    jak píše .macca. - v úkolu to chce ďábelské psy, nikoli ty nové hůlky - naházela jsem to s očima upřenýma na tlačítko "Dodat vše", takže mi to došlo až když jsem dorazila na konec - snad nebudeme popotahováni za ulehčení si hry /zneužití chyby/ :oops:
     
    matlafous123 a marketka47 tohle ocenili.
  3. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Žádná chyba ve hře, ale chybička v ofi, za kterou se omlouváme. Opravdu se dodávají ďábelští psi a ne hůlky kočičí víly.
     
  4. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Taky jsem tam naházela psíky,aniž bych se nad tím pozastavila:sleepy:popotahování asi né,ale horší by bylo,kdyby nám je sebrali-bez náhrady,že za blbost se platí;)já už dnes zaplatila jednou,když jsem zjistila,že jezdím už rok a půl bez řidičáku;) tedy né bez,ale s propadlým
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O Ty poslouchej, ze ty mas otevreny vrata od stodoly v houbovem lese, nemas pustenyho psa a chodi ti tam zrat i havet od sousedu? :music::D
    Hm, tak rychly konec jsem necekala... Nemam jen svice, tudiz mesicne inspirovat se budu zas pristi desivku. Za minutu bylo hotovo a ani jsem nepostrehla, ze jsem misto cehosi nahazela do ukolu cosi xD Jsem z toho ted tak zmatena, ze ani nevim, k cemu je mi ta vyrobna cinskych priboru :oops:
    [​IMG]
     
  6. výpliv

    výpliv Perspektivní autor

    Tak nevím, kde udělali soudruzi chybu, ale marně hledám Kuchyňský běs a abych překopával všechny plochy, kde asi je odložený, to si ještě rozmyslím.
    Mějte se!!
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  7. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    výpliv pokud napíšeš slušně na podporu, tak ti poradí alespoň plochu kde se ti dekorace zatoulala. Hledat ale kde přesně leží pak budeš muset sám ;)
     
    výpliv tohle ocenil(a).
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    výpliv xD Pekne jsi to na nas vypliv, soudruhu, pekne. Kuchynsky des se hleda zrovna dobre... jdi po rakvi, je mezi vsemi dekorkami dobre videt! :p
    [​IMG]
     
    babička-květa, evainfo a výpliv tohle ocenili.
  9. burds

    burds Titán fóra

    Tak výrobnu kočičích hůlek mám ale ten první úkol má smůlu.Kaktusová svíce není.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  10. satelit

    satelit Hvězda fóra


    8) Splněno. 8)

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  11. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Kdybych to družstvo otevřel já, bylo tam něco jako ubrečený smajlík a věta "tady je tolik úkolů, že je nikdy v žovotě nesplníš, tak běž umejt to auto a nepředstírej zájem o úkoly"

    A přibývají další a další ......

    [​IMG]
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Bezejmenný, já to tak mám s normálním družstvem, ale ty děsivé úkoly se snažím postupně odbourávat, kdysi mě hecla matýskokamilková tím, jak při každé děsivce hlásila splněno, tak jsem se zastyděla a snažím se, v mezích mé lenivosti a zapomnětlivosti ;)
     
    evainfo, MatysekKamilek a matlafous123 tohle ocenili.
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Ukoly byly splneny rychle, ale najit ty dekorky je vzdycky problem... uz pred lety jsem rikal, ze zalozky u vazicky je potreba rozsirit o vytrzeni.. tedy zalozky " Vsechno / Dekorace / Spotrebni / Vytrhnout "... a ta posledni ukaze ty co mam, pekne se da tridit a filtrovat jako vsechny ostatni a klikem se s dotazem smaze...
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. výpliv

    výpliv Perspektivní autor

    Dekorka byla na hřbitově, pěkně schovaná, ale našel jsem ji. Díky za rady. xDxD
     
    evainfo, MatysekKamilek a matlafous123 tohle ocenili.
  15. pompo68

    pompo68 Vážený autor

    Protože se do úkolu dodává svíce tak dokončení zhruba v roce 2022.
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dekorace s délkou zrání 168 hodin nejsou snad dobrý ani do lišty.Nechápu,že je má někdo na ploše !?!:wuerg:
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No já mám z nostaglie tu sobí, co dává hvězdičku...
     
  18. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Jéééé :cry: tak Poltrdýni jsem prošvihla... akce Výprodej děsivých věcí byla do 14. 10. t. r. Tak to už nedoženu -.-
     
    kiki2305 a Y_n_O tohle ocenili.
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    k.vitek: krajanko neboj, za co majó kačky, dajó zas ;)
     
    jana563 tohle ocenil(a).
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jeden úkol splněn komplet a na druhý chybí 161 svící ;) a bude hotový také, jdu zasadit i tu poslední svíci co je v liště, ať to odsejpá a jdu si vyzvednout nějakou tu výrobnu od Jacka
    :p:music:
    Edit: vybrány 3 výrobny aby to šlo rychleji
     
    Naposledy upraveno: 24/10/19
    matlafous123 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.